PREZENTACJA PSÓW Z CZOŁÓWKI ŚWIATA-BSZS ULM 2009

../rep/photos/thumbs/90151701d79098d9ddea28f53e17d4cb.jpg
 

PREZENTACJA PSÓW Z CZOŁÓWKI ŚWIATA-BSZS 2009

Wyniki:

Psy Klasa użytkowa

VA 1 1275 Vegas du Haut Mansard



VA 2 1086 Yerom vom Haus Salihin


VA 3 1023 Yukon von der Bastillie
 

VA 4 1175 Kwantum vom Klostermoor


VA 5 1033 Ober von Bad-Boll
 

VA 6 1001 Shicco von der Freiheit Westerholt


VA 7 1223 Remo vom Fichtenschlag



VA 8 1030 Bojan vom Pendler



VA 9 1113 Paul vom Bierstadter Hof


V 1 1184 Ustinov vom Römerland
V 2 1273 Arex von der Wilhelmswarte
V 3 1004 Paer vom Hasenborn
V 4 1256 Clinten vom Holtkämper See 
V 5 1136 Gigolo von der Bärenschlucht 
V 6 1134 Dux de Intercanina 
V 7 1158 Fanto v. Renderau
V 8 1116 Digger vom Elzmündungsraum 
V 9 1166 Igor von der Rommelsbach
V 10 1162 Panjo vom Kirschental 
V 11 1095 Peik vom Holtkämper Hof 
V 12 1064 Noell vom Suentelstein
V 13 1009 Taboo vom Nordteich
V 14 1038 Tuareg von Bad-Boll
V 15 1255 Ober della Valcuvia 
V 16 1212 Kanto von der Karl-May Höhle
V 17 1108 Shirkan vom Schloß Rügland
V 18 1276 Xanto von Regina Pacis 
V 19 1007 Bruno von Vierhundert Hertz
V 20 1006 Bill von der Fürstenau 
V 21 1055 Cello von Haus Yü 
V 22 1124 Cirrius v. Haus Thalie
V 23 1041 Ballack zur Worringer Rheinaue
V 24 1161 Nesch von der Grafenburg
V 25 1145 Frodo vom Langenbungert 
V 26 1072 Zony von Haus Gerstenberg
V 27 1087 Yoe vom Haus Salihin 
V 28 1060 Jakas Garliavietis 
V 29 1045 Chivas von Bad-Boll
V 30 1100 Umax vom Haus Babilon
V 31 1297 Hatto vom Hühnegrab 
V 32 1246 Xero delle Terre Matildiche
V 33 1167 Unkas vom Steilen Ufer 
V 34 1269 Hero Annacarton
V 35 1291 Bruno du Val D'Anzin
V 36 1092 Jumbo di Zenevredo
V 37 1225 Dux von der Glockenheide
V 38 1224 Faxo vom Fichtenschlag 
V 39 1286 Tex del Murnighello 
V 40 1236 Hillson von Athaba
V 41 1143 Willow vom Heidknapp 
V 42 1044 Beckham von Bad-Boll
V 43 1200 Atlas vom Bierstadter Hof
V 44 1283 Solo v. Saxterhaus
V 45 1191 Duke von der Berghofer-Heide 
V 46 1071 Yoss vom Hühnegrab
V 47 1010 Wodin vom Holtkämper See 
V 48 1188 Filou von Ducati 
V 49 1334 Karat's Fedor
V 50 1109 Elmo vom Hühnegrab

Suki Klasa Użytkowa:

VA 1 2270 Bella vom Kuckucksland



VA 2 2075 Alisha vom Eichenplatz 

VA 3 2245 Egga vom Osterberger-Land 


VA 4 2074 Jaci vom Eichenplatz


VA 5 2215 Dola vom Bergmannshof


VA 6 2026 Schiwa vom Osterberger-Land 

VA 7 2151 Lea d' Ulmental


VA 8 2146 Quana von der Biberfalle


VA 9 2125 Viva von der Hopfenhalle 


VA 10 2176 Mega vom Holtkämper See


VA 11 2231 Neele aus der Brunnenstraße 


VA 12 2288 Farha de Azircan 
 


VA 13 2032 Fendi dell' Alto Pino
 

V 1 2033 Coco von Regina Pacis
V 2 2076 Bally de Kerastivel Malgogne Loick Nort S/Erdre F
V 3 2163 Brenda du Grand Gout Gervais Roux Saint Privat des Vieux Salindres F
V 4 2044 Chayenne vom Karthäuser Löwentor Uday Jani Südlohn D
V 5 2051 Connie de la P'tite Flore Jürgen Manser Wiesloch D
V 6 2180 Romina von der Piste Trophe Erich Bösl Schwandorf D
V 7 2149 Babuschka von der Martinskapelle Winfried Benitz Reichertshofen D
V 8 2282 Gerry Val Reina Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
V 9 2258 Eva della Valcuvia Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
V 10 2133 Emily von der Bastillie Kerstin Meurer Großmaischeid D
V 11 2124 Quenta von Arline Johan Emile Bausch Leimen D
V 12 2265 Blanka della Gens Pontina Riccardo Vada Gallo Di Poggio Renatico (FE) I
V 13 2058 Godalis Quenna Werner Hoffmann Baldham D
V 14 2260 Irina von Frutteto Eligio Bozieglav Muggia (Trieste) I
V 15 2140 Katja Urko-Wima Siarhei Elkind Tarasowo/ Minsk BY
V 16 2136 Kurina von der Urbecke Friedrich Stenner Hemer D
V 17 2230 Heaven von Rekas Reinhard Kastrup Gütersloh D
V 18 2049 Betty Casa Luca Werner Seif Wiggensbach D
V 19 2057 Zari von der Elfenbeinschlucht Friedhelm Otte Bad Lippspringe D
V 20 2130 Nani vom Wiedeck Carsten Hönig Vallendar D
V 21 2127 Bibi vom Kirchturm Wolfgang Krumnack Bochum D
V 22 2069 Xanthia aus dem Haus Zygadto Karl-Heinz Zygadto Bürstadt D
V 23 2246 Marnie vom Lärchenhain Helmut Buß Bohmte D
V 24 2009 Tosca vom Nordteich Julia Schmidt Bockhorst D
V 25 2295 Eviva vom Bad Wäldle Nadeem Butt Lahore PK
V 26 2243 Zambi vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
V 27 2063 Amanda am Seeteich Hans Jürgen Harms Wolfsburg D
V 28 2207 Naila vom Fichtenschlag Marco Oßmann Weißenbrunn D
V 29 2001 Pitty von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
V 30 2221 Mara aus Wattenscheid Waldemar Köber jr. Bochum D
V 31 2219 Mistery vom Ingenhoven Teich Regina Hoffmann Ratingen D
V 32 2128 Resi vom Klostermoor Garry Eng Winnipeg, MB R3B 0X3 CA
V 33 2199 Nella vom Wäschtengraben Michael Lietzau Steinach D
V 34 2092 Mischaland's Rhonda Anders Eriksson Örsundsbro S
V 35 2107 Valli du Schellenthal Fabien Lang Bitche F
V 36 2114 Quirl von Arlett Margit van Dorssen Köln D
V 37 2191 Puppe vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
V 38 2169 Alfons David Afra Diego Pastori Magnago (MI) I
V 39 2299 Ary di Casa Ossola Giancarlo Ossola Vergera (Varese) I
V 40 2198 Josephine vom Frankengold Manolis Kasotakis Agios Nikolaos, Kreta GR
V 41 2040 Ute v.d. Lentfert Hoeve Jan Lentfert Overdinkel NL
V 42 2195 Cantania's Olly Patric Englund Ilsbo S
V 43 2008 Heidi von der Pfalzperle Georg Mackle Maxdorf D
V 44 2161 Cambera-Ciss du Val D'Anzin Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
V 45 2280 Dassy v. Contra Csaba Mayer Agfalva H
V 46 2134 Visa von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
V 47 2209 Alma vom Endhus Christian Huss Weyersheim F
V 48 2154 Endrefalva Cleopatra Tatjana Kharitonova Moskau RU
V 49 2200 Samira von der Moritzburg Hans-Peter Albrecht Witten D
V 50 2202 Amira di Val del Lambro Stefano Beggiato Monza (MI) I


Psy Klasa Juniorów:

SG 1 3086 Sultan von der Jahnhöhe Marc Mayer Rottenburg D
SG 2 3172 Nino von Tronje Nikolaus Meßler Köln D
SG 3 3143 Wegas vom Fichtenschlag Bernd Oßmann Weißenbrunn D
SG 4 3247 Sammo di Casa Beggiato Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 5 3180 Nelson vom Frankengold Sandra Reimann Berlin D
SG 6 3198 Ron della Bocca del Vesuvio Alfonso Perillo Sant Anastasia/Napoli I
SG 7 3230 Sebastjan s Logoiskogo Trakta Leonhard Schweikert Waghäusel D
SG 8 3202 Canyon von der Lars-Aue Norbert Schleuter Altenberge D
SG 9 3054 Xano von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
SG 10 3125 Cesso von Dossel Jinfei Chen Peking, Chaoyang District CN

Suki Klasa Juniorów:

SG 1 4101 Heike vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 2 4133 Nathalie von Alcudia Lars Bernlöhr Rosengarten D
SG 3 4107 Violette vom Emkendorfer Park Lothar Karliczek Tecklenburg D
SG 4 4229 Zora vom Riedschlurgi Petra Lumpe Lahr D
SG 5 4017 Leila vom Drei Birkenzwinger Reinhard Engel Tecklenburg D
SG 6 4239 Cicciolina Feetback Helmut Buß Bohmte D
SG 7 4253 Yisi von der Ostfriesischen Thingstätte Hinrich Meinen Ihlow D
SG 8 4159 Oilily Blue-Iris Sabine Nelde Neuberg D
SG 9 4151 Josie von Wilhendorf John E. Henkel New Milford, US
SG 10 4219 Wilma von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D 

Psy Klasa młodzieży

SG 1 5075 Quattro von der Partnachklamm Reinhard Dieterich Bad Neustadt D
SG 2 5186 Homar dei Colli di Uzzano Julio Passarelli Capital COP RA
SG 3 5261 Dallas du Haut Mansard Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 4 5274 Peru v. b. Harten Sherif A. Mattar Giza - Cairo EG
SG 5 5001 Iceman vom Amur Uday Jani Südlohn D
SG 6 5074 Kratmosens Baroni Julia Dieterich Bad Neustadt D
SG 7 5188 Ziko della Vignazzola Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 8 5133 Renzo vom Holtkämper See Hermann Niedergassel Bielefeld D
SG 9 5101 Yumo vom Finkenschlag Hans-Peter Fetten Mönchengladbach D
SG 10 5213 Rony vom Fürst-Georg-Brunnen Anton Schopp St. Pölten A
SG 11 5083 Ritzy vom Wustenberger-Land Jeannette Kempkes Aqua Dulce US
SG 12 5220 Kim degli Achei Charline Wozniack Westenholz D
SG 13 5035 Sirio vom Rauhtal Tina Martin Viernheim D
SG 14 5260 Ulk vom Faustbrunnen Leonhard Schweikert Waghäusel D
SG 15 5120 Bix von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 16 5054 Gerry vom Grafenbrunn Elfriede Krause Paderborn D
SG 17 5174 Ferrari vom Agilolfinger Lothar Quoll Türkenfeld D
SG 18 5154 Furbo von der kleinen Ranch Jürgen Schwarz Wernberg-Köblitz D
SG 19 5073 Harris vom Assaut Birgitt Langel Köln D
SG 20 5019 Vurpo vom Hühnegrab Werner Kötters Niederkirchen D
SG 21 5205 Dereck du Domaine du Parc Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 22 5004 Lucky vom Meierhof Franz-Bernd Everinghoff Ennigerloh D
SG 23 5163 Viksus vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 24 5235 Xenox vom Frankengold Philip Eram Kilbride, ON L0P 1G0 CA
SG 25 5080 Yanick vom Elzmündungsraum Richard Brauch Waibstadt D
SG 26 5290 Team Marlboro Tiger Thomas Larsen Frederiksvaerk DK
SG 27 5206 Tarzan vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 28 5020 Icon von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 29 5215 Grips vom Riedschlurgi Petra Lumpe Lahr D
SG 30 5140 Jack del Samengio Guiseppe Bosi Bologna I
SG 31 5145 Gustel vom Zellergrund Karl-Heinz Füller Schweinfurt D
SG 32 5129 Pantum vom Wiedeck Petra Ossevorth Papenburg D
SG 33 5280 Jak von der Malchower Aue Eva Kara Bielefeld D
SG 34 5144 Percy vom Streek Leo Behrens Wardenburg D
SG 35 5194 King aus der Schloßstadt Willi Lipp Bedburg D
SG 36 5016 Fritz vom Kuckucksland Ottmar Grünewald Neu-Isenburg D
SG 37 5228 Ufo vom Lärchenhain Vincent Buß Bohmte D
SG 38 5227 Mentos vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 39 5264 Gerry Val Anto Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
SG 40 5109 Derrick vom Wierlings Hook Carsten Hönig Vallendar D
SG 41 5105 Fernando von der Wilhelmswarte Jutta Kornmann Rabenau D
SG 42 5036 Veron v.d. Lentfert Hoeve Jan Lentfert Overdinkel NL
SG 43 5118 Jasko de Intercanina Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 44 5068 Arcibald Feetback Harald Hohmann Knittlingen D
SG 45 5021 Lucky vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 46 5103 Rasty aus der Brunnenstraße Josef Storr Biberbach D
SG 47 5061 Uso vom Sandstein Silke Frannek Winden D
SG 48 5048 Rus Gerts Adell Indigo Svetlana Pugovkina St. Petersburg RU
SG 49 5053 Leros von Fidelius Thorsten Wacker Wilnsdorf D
SG 50 5139 Itzo vom Amur Daniela Kötters Oeding D
SG 51 5063 Quino vom Praester-Land Michaela Meisters Kleve D
SG 52 5045 Geronimo vom Amur Budiman Salihin Wetter D
SG 53 5087 Fest Kiefer Jeger Diana Grudina Tallinn EF
SG 54 5172 Namigo v. Lammersbeek Gert Lammertink Enter NL
SG 55 5102 Pares Blue-Iris Ambrogio Verpelli Waghäusel D
SG 56 5100 Paer Blue-Iris Ambrogio Verpelli Waghäusel D
SG 57 5222 Yake vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 58 5173 Natan v. Lammersbeek Gert Lammertink Enter NL
SG 59 5112 Vitus v.d. Zomerdijkslanden Janny Krabbe-Ijzerman Zwartsluis NL
SG 60 5010 Ghandi von der Wilhelmswarte Sandra Nagel Ellerstadt D
SG 61 5017 Sammy von der Rieser Perle Heinz Reininger Waibstadt D
SG 62 5137 Kleehuegel Bonno Paul Bradley Cheshire CW2 5RH GB
SG 63 5142 Yoshi vom Wutachtal Peter Send Viernheim D
SG 64 5224 Valentino vom Frankengold Dietmar Lochow Stackelitz D
SG 65 5085 Uwo dell' Alto Pino Gianluca Veraldi Catanzaro I
SG 66 5164 Vasco Sari Nohe Viernheim D
SG 67 5230 Enzo degli Achei Egidio Esposito Napoli I
SG 68 5240 Zaro vom Bierstadter Hof Dagmar Merkert Eberbach D
SG 69 5159 Rondo vom Haus Schwerzel Edgar Schwerz Tholey D
SG 70 5111 Uhlano von der Piste Trophe Erich Bösl Schwandorf D
SG 71 5116 William vom Suentelstein Heike Müller Wiernsheim D
SG 72 5052 Vegas v. Dongmiran Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 73 5097 Vax di Vittorio Veneto Konrad Siemers Ostrhauderfehn D
SG 74 5065 Fumo di Casa Beggiato Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 75 5076 Murdock vom Bubenlachring Dieter Hufnagel Pfungstadt D
SG 76 5209 Furbo v. Hutweide Lucian Rivis-Tipei Arad RO
SG 77 5170 Team Quindi's Giro Giro Hanne Boe Andersen Billund DK
SG 78 5056 Vietus von Flori-Tina Volker Thul Erftstadt D
SG 79 5241 Kiami's Uran Poul Granslev Marslet DK
SG 80 5165 Nick von der Grafenburg Hartmut Goerke Dannefeld D
SG 81 5197 Melan vom FREESE LAND Bernd Freese Melle D
SG 82 5064 Billy vom Rauschenbergblick Martin Schiebelhut Fulda D
SG 83 5034 Cafu Di Savio Sibylle Klammer Secklendorf D
SG 84 5011 Yoker von der Kräuterwiese Hartmut Buff Sachsenbrunn D
SG 85 5287 Asko Mavic Poland Grzegorz Koziara Grabiny PL
SG 86 5030 Vito v. Haus Christa Uday Jani Südlohn D
SG 87 5121 Hero vom Amur Wolfgang Stoots Stadtlohn D
SG 88 5198 Don von der Ehrenfeste Raimund Scheucher Immenstaad D
SG 89 5248 Regul Lait Erzog Svetlana Zoubtsova Nuthe-Urstromtal D
SG 90 5081 Zidan vom Elzmündungsraum Richard Brauch Waibstadt D
SG 91 5038 Lennox von der Wiehenallee Werner Blum Borgholzhausen D
SG 92 5015 Bellino von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 93 5168 Harrat v. Twickelland Gerard H. Bakker Erm NL
SG 94 5072 Greif vom Grafenbrunn Vladimir Blinov Chelyabinsk RU
SG 95 5082 Lobo vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 96 5062 Denzo della Stella Gemella Alfio Santostefano Acqugny F
SG 97 5250 Ethan Perla Perla Lodesani Carpi (MO) I
SG 98 5189 Zighy del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 99 5225 Bordon von Oasis Alfons Roerkohl Castrop-Rauxel D
SG 100 5106 Faustor van Noort Edzard Müller Moormerland D
SG 101 5190 Zuby del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 102 5229 Wallace aus Wattenscheid Grzegorz Piotrowiak Tarnowskie Göry PL
SG 103 5272 Prosche v. b. Harten Ian Clarke Co Meath IE
SG 104 5095 Cash vom Noricum Doris Kingma Rain am Lech/ Bayerdilling D
SG 105 5041 Ayk aus Mecklenburg Lars Beckmann Hamburg D
SG 106 5217 Robbie von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
SG 107 5255 Marko z Arnultovic Roman Janata Novj Bor CZ
SG 108 5200 Ulf vom Arkanum Robert Lang St. Leon-Rot D
SG 109 5157 Elvis von der Czarda Armin Braunwarth Mertingen D
SG 110 5219 Eros von der Brucker Lache Hans Großkopf Erlangen D
SG 111 5079 Rico vom Gut Lethe Thomas Koch Hantten-Sandkrug D
SG 112 5181 Dealer de L'Etang de Freville Yasmina Donnat Adainville F
SG 113 5160 Yerry vom steilen Ufer Alfons Britsch Ertingen D
SG 114 5091 Xorks von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 115 5014 Zalo zum Turmacker Erwin Klug Medlingen D
SG 116 5152 Milan vom Markt Wernberg Willibald Eimer Wernberg-Köblitz D
SG 117 5166 Strolchi vom Akrobat Birgit Greiner Friesenheim-Schuttern D
SG 118 5226 Cid vom Status quo Bernd Nagel Detmold D
SG 119 5283 Electus Dux Bjarne Jensen Nakskov DK
SG 120 5126 Kabul von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 121 5018 Eagle vom Kirschental Reiner Gunst Neustadt D
SG 122 5069 Wutz von der Felsenschlucht Emrio Kündl Landsberg-Reußen D
SG 123 5037 Uno vom Grimberger Schloß Roland Rath Ratingen D
SG 124 5002 Ole vom Messina Axel Schrörs Essen D
SG 125 5066 Eskobar iz Doma Infanty Lyudmila Polikutina Moskau RU
SG 126 5122 Yego aus der neuen Hauffstraße Hartmut Walz Herbrechtingen D
SG 127 5196 Manitu von der Urbecke Emir Ali Sadaghiani Istanbul TR
SG 128 5009 Imparo von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
SG 129 5046 Uran v. Heralmaborg Bernhard Norda Papenburg D
SG 130 5246 Mikka vom Geixenhof Erwin Meyer Neuendettelsau D
SG 131 5029 Omen vom Drei Birkenzwinger Alyson Reilly Smallfield, Horley, Surrey, RH6 9JG GB
SG 132 5108 Yankee vom Heidknapp Gustl Stephan Telgte D
SG 133 5067 Vesto v.h. Boombos Simon J.M. Tak Wouwse-Plantage NL
SG 134 5167 Vasco v. Dongmiran Michael Kessen Maastricht NL
SG 135 5006 Cannix von der Seilschaft Ulrike Schmidt Essen D
SG 136 5003 Enzo vom Bonauer Wald Dominique Riedl Altfraunhofen D
SG 137 5201 Minoro von der hohen Erle Georg Ritter Böblingen D
SG 138 5050 Mister vom FREESE LAND Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 139 5244 Collo v. Kriszto Istvan Pankotei Biatorbagy H
SG 140 5134 Ultor dei Monti della Laga Mauro Di Festa Giulianova Lido (TE) I
SG 141 5113 Johnny vom Vogelsberger Südhang Reinhold Schmidt Frankenberg D
SG 142 5176 Ursus Fenomen z Nieporetu Beata Golowin Jablonna PL
SG 143 5060 Alfons David Brad Gilberto Rossi Zambana I
SG 144 5125 Pät von Godalis Rainer Spielberger Wallersdorf D
SG 145 5256 Boss di Cariddi Francesco Mento Messina I
SG 146 5104 Noah von der Wiehenallee Janet Talbot Werther D
SG 147 5223 Gismo von der Genhofer Mühle Torsten Pohler Klostermannsfeld D
SG 148 5047 Ixson vom Vogelsberger Südhang Isolde Hartmann Königheim D
SG 149 5028 Pit von Godalis Carol Eastwood West End Woking GU24 9LZ GB
SG 150 5251 Arry della Vignazzola Mario Perrone Meda (MI) I
SG 151 5059 Zamp von der Dänischen Wieck Willi Patten Neuss D
U 1 5231 Sam v. Popland Ognjen Kapidzic Geretsried/Gelting D
U 2 5098 Vimo zu den drei Wieken Konrad Siemers Ostrhauderfehn D
U 3 5158 Robby vom Martelsberg Bernd Nagel Detmold D
U 4 5184 Valter del Ceresio Fabrizio Galliani Mariano Comense I
U 5 5218 Semino von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
U 6 5263 Zoran von der Zenteiche Janos Mihalyi Rakoczifalva H
U 7 5273 Darius du Domaine du Parc Henri Font Davejean F
U 8 5276 Kondor Feetback Sveto Papic Split HR
EZ 0 5265 Gerry Val Alexander Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
EZ 0 5147 Duncan von der Rheinhöhe Franz Schlenzig Laudenbach D
EZ 0 5242 Schifo v. Leaa Luis Eduardo Alonso Aceves Guadalajara, Jalisco MX
EZ 0 5185 Rambo vom Zellwaldrand Piervito Bardi Potenza I
EZ 0 5070 Ury vom Zisawinkel Klaus-Ino Labahn Zinnowitz D
EZ 0 5093 Remo vom Fiemereck Reinhard Kaß Heiden D
EZ 0 5247 Nils vom Drei Birkenzwinger Hans Karl St. Ingbert D
EZ 0 5057 Axel do Alto Do Agave Noel Guiltherme Guimaraes Curitiba BR
EZ 0 5127 Marat von Fidelius Ekaterina Ljutow Wormstedt D
EZ 0 5033 Xantos vom Bierstadter Hof Budiman Salihin Wetter D
EZ 0 5148 Ogar v. Haus Kalia Hans-Adolf Valentin Langgöns D
EZ 0 5131 Puma Topolovnicki Momcilo Mihajlovic Topolovnick RS
EZ 0 5257 Roni v. Funken Spiel Damir Jovanovic Osijek HR

Psy Klasa młodzieży

SG 1 5075 Quattro von der Partnachklamm Reinhard Dieterich Bad Neustadt D
SG 2 5186 Homar dei Colli di Uzzano Julio Passarelli Capital COP RA
SG 3 5261 Dallas du Haut Mansard Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 4 5274 Peru v. b. Harten Sherif A. Mattar Giza - Cairo EG
SG 5 5001 Iceman vom Amur Uday Jani Südlohn D
SG 6 5074 Kratmosens Baroni Julia Dieterich Bad Neustadt D
SG 7 5188 Ziko della Vignazzola Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 8 5133 Renzo vom Holtkämper See Hermann Niedergassel Bielefeld D
SG 9 5101 Yumo vom Finkenschlag Hans-Peter Fetten Mönchengladbach D
SG 10 5213 Rony vom Fürst-Georg-Brunnen Anton Schopp St. Pölten A

Suki Klasa Młodzieży:

SG 1 6329 Juri vom Schollweiher Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 2 6022 Lara vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 3 6002 Zara von der Zenteiche Christoph Ludwig Gemmerich D
SG 4 6390 Cristall della Valle del Liri Mirco Cardoni Ancona I
SG 5 6328 Endora vom Schacher Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 6 6184 Musa di Ca'San Marco Sari Nohe Viernheim D
SG 7 6182 Dginy du Pre Moussey Jocelyne Poupon Virey Sous Bar F
SG 8 6167 Visie vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 9 6068 Quarta vom Ochsentor Heinz Reininger Waibstadt D
SG 10 6357 Dana du Val D'Anzin Leonhard Schweikert Waghäusel D

« wróć