Wystawa OG Kaldenkirchen - 24.05.2009 r.

../rep/photos/thumbs/0708ea855abc51a0f45232d23a81043a.jpg
 

24 maja uczestniczyliśmy w niemieckiej wystawie zorganizowanej w OG Kaldenkirchen. W klasie młodzieży zaprezentowaliśmy naszą suczkę ALES vom Finkenschlag, która zdobyła pierwsze miejsce - SG1 w stawce 12 suczek ! To dla nas ogromna radość, zwłaszcza, że konkurowała w ringu z suczkami ze znanych niemieckich hodowli.



 

 

WYNIKI WYSTAWY W KALDENKIRSCHEN /LG5/ - 24.05.2009

 

 

Klasa użytkowa psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.10

 

V 1 Paer Hasenborn (Quenn Löher Weg - Yada Mittelwest)

V 2 Geros Freisumpf (Nando Gollerweiher - Fiorella Isidora)

V 3 Barros Fürstenau (Quenn Löher Weg - Viola Haus Seltenreich)

V 4 Vasko Urbecke (Bazi Urbecke - Henny Urbecke)

V 5 Xisan St.-Michaels-Berg (Eloy St.-Michaels-Berg - Quina St.-Michaels-Berg)

V 6 Dancer Hammer Burg (Salo Steigerhof - Adda Zisawinkel)

V 7 Bryan Amur (Karat's Ulk - Vanda Amur)

V 8 Willy Kapellenhöhe (Aiko Coroninas - Ricci Kapellenhöhe)

G 1 Unkas Kapbusch (Ayk Haus Heldmann - Bana Schloß Veitenstein)

G 2 Gauner Heidedamm (Quintos Salztalblick - Ondra Klüttenplatz)

 

Klasa użytkowa suk - Fetten Hans-Peter – konk.16

 

V 1 Zora de Herr Kan (Yello St.-Michaels-Berg - Daianne Rubios)

V 2 Ashley Ybajo Hoeve (Ratz Adelplatz - Nikita Ybajo Hoeve)

V 3 BA du Grand Gout (Adel Val D'Anzin - Tara Manoir de Junon)

V 4 Indra Düsselquelle (Yasko Farbenspiel - Riva Düsselquelle)

V 5 Yanny Haus Voerde (Lauser Emkendorfer Park - Inscha Liebeswarte)

V 6 Hannah Heveling (Aron Terra dei Forti - Daggi Heveling)

V 7 Serena Farbenspiel (Bazi Urbecke - Shakira Farbenspiel)

V 8 Ferina Wattenscheid (Olly Grauen - Scala Wattenscheid)

V 9 Fonda Suzyhof (Beau Averegte - Xanca Averegte)

V 10 Lady Haus Yü (Ex Arline - Gina Haus Yü)

V 11 Hetty Haus Weiler (Nando Gollerweiher - Donnalucca Haus Weiler)

V 12 Nory Lusenpark (Vito Waldwinkel - Yoschi Scharwachter)

V 13 Vilja Floßerwald (Fado Bracheler See - Bora Königskamp)

SG 1 Hinjah Casamano (Urs Castra Regina - Penta Karthago)

SG 2 Unity Silvano (Falk Wölfen - Dipsie Räuber Hotzenplotz)

G 1 Gitana Cap Arkona (Arco Haus Lohre - Mona Cap Arkona)

 

Klasa juniorów psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.4

 

SG 1 Frei de Herr Kan (Dux Cuatro Flores - Espe St.-Michaels-Berg)

SG 2 Enrice Modithor (Robuk Monti della Laga - Tina Modithor)

SG 3 Berry Steckenpferd (Ritmo Arlett - Calla Pallas Athene)

SG 4 Balou Rumbachtal (Nando Gollerweiher - Yacky Rumbachtal)

 

Klasa juniorów suk - Fetten Hans-Peter – konk.9

 

SG 1 Shang del Timius (Tony Achei - Herle Valle del Liri)

SG 2 Opal Ybajo Hoeve (Nando Gollerweiher - Evita Ybajo Hoeve)

SG 3 Olive Mäusespitz (Yukon Bastillie - Ulana Mäusespitz)

SG 4 Fipsy Kaiserstadt (Matscho Farbenspiel - Wally Finkenschlag)

SG 5 Nemesis Ingenhoven Teich (Nando Gollerweiher - Leni Ingenhoven Teich)

SG 6 Fenja Schloß Löwenherz (Ingodds Agassi - Sevenofnine Schloß Löwenherz)

SG 7 Xela Gollerweiher (Tox Moorbeck - Moonlight Gollerweiher)

SG 8 Charina Kestener Herrenberg (Fallon Urbecke - Cleo Haus Fabienne)

G 1 Wega Kapbusch (Ike Mohnwiese - Bana Schloß Veitenstein)

 

Klasa młodzieży psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.6

 

SG 1 Paccos Oelvebach (Zito Steckenpferd - Taira Weihertürchen)

SG 2 Maffey Urbecke (Vegas Haut Mansard - Ertha Urbecke)

SG 3 Hatsch St.-Michaels-Berg (Vegas Haut Mansard - Quina St.-Michaels-Berg)

SG 4 Lennox Wiehenallee (Ole Fichtenschlag - Anastasia Wiehenallee)

SG 5 Vegas Wattenscheid (Bravos Steffen Haus - Grace Wattenscheid)

G 1 Bushido-Bacardi Klever-Land (Faro Werther-Mühle - Alpha Grenzgänger)

 

Klasa młodzieży suk - Fetten Hans-Peter – konk.11

 

SG 1 Ales Finkenschlag (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi)

SG 2 Jilla Urbecke (Bazi Urbecke - Handa Urbecke)

SG 3 Hope St.-Michaels-Berg (Vegas Haut Mansard - Quina St.-Michaels-Berg)

SG 4 Brandy Rheinhalle (Pedro Agrigento - Yackina Agrigento)

SG 5 Dulme Loosbroekerhaus (Wodin Holtkämper See - Mabel Loosbroekerhaus)

SG 6 Mony Kolumbus (Tyson Köttersbusch - Christin Noort)

SG 7 Orana Hornerhei (Dago Friesenblick - Baily Hornerhei)

SG 8 Denfer Terres de la Serpenterie (Odin Holtkämper Hof - Selena Terres de la Serpenterie)

SG 9 Queen Praester-Land (Ingodds Agassi - Kelly Praester-Land)

SG 10 Ledy Maikhus (Sirio Real Favorita - Gaia Casa Nobili)

SG 11 Pascha Grauen Monstab (Ron Ludwigseck - Elfi Grauen von Monstab)

 

Klasa młodzików psów - Gladbach Karl-Heinz – konk.1

 

VV 1 Ayk Haus Jansen (Hansolo Tronje - Hetty Haus Weiler)

 

Klasa młodzików suk - Fetten Hans-Peter – konk.8

 

VV 1 Naomi Godalis (Godalis Tino - Madonna Satyr)

VV 2 Brixie Finkenschlag (Ferro Hohenzeile - Peanut Werther-Mühle)

VV 3 Waika Winnloh (Sirio Real Favorita - Inga Winnloh)

VV 4 Jenny Loosbroekerhaus (Nando Gollerweiher - Farina Loosbroekerhaus)

VV 5 Wildmarkens Yahoo (Panjo Kirschental - Wildmarkens Juvel)

VV 6 Leonie St.-Michaels-Berg (Zamp Thermodos - Quina St.-Michaels-Berg)

VV 7 Assi Haus Jansen (Hansolo Tronje - Hetty Haus Weiler)

VV 8 Anka Haus Jansen (Hansolo Tronje - Hetty Haus Weiler)

« wróć