Wystawa OG w Wülfrath

../rep/photos/thumbs/99793e352b12bf3d706bfbac3397bd86.jpg
 

W niedzielę 19.04.2009 roku uczestniczyliśmy w wystawie w niemieckim mieście Wülfrath Sędziowali: psy- Hans-Peter Fetten, suki - Karl-Heinz Gladbach.

Pod poniższym adresem zamieściłam zdjęcia z wystawy. Ponieważ uczestniczyliśmy w niej czynnie, zdjęcia wykonywała nasza niemiecka koleżanka, stąd tak duże nagromadzenie zdjęć naszej Ales:)

http://picasaweb.google.com/HexenlandGS/20090424?authkey=Gv1sRgCOj44cDf1vPaGQ&feat=directlink

WYNIKI

PSY

Klasa użytkowa, sędzia: Hans-Peter Fetten

V 1 *Wotan zur Worringer Rheinaue 2165328, 22.06.05, SchH3 (Nando Gollerweiher - Zaire Worringer Rheinaue) Itter Bruno & Tidden Marlene
V 2 *Arex vom Haus Neoplantum 2212872, 02.04.06, SchH1 (Arex Panoniansee - Kely Radovana Plavsica) Nuhn Nicole
V 3 Geros v. Freisumpf LOSH 1016155, 13.04.07, SchH2 (Nando Gollerweiher - Fiorella Isidora) Derrez Wilfried
V 4 *Zito vom Steckenpferd 2137320, 19.01.04, SchH3 IP3 FH2 (Ghandi Arlett - Calla Pallas Athene) Korsten Josef
V 5 *Lex vom Augrund 2186946, 28.07.06, SchH2 (Tiras Roten Feld - Gracia Augrund) Rath Roland
V 6 Ilay vom Bitburger Land 2190480, 26.10.06, SchH2 (Ilay Nordkristall - Dafni Turia Drimas) Bucklitsch Peter
V 7 Monty vom Haus Pe-Ja 2193190, 17.12.06, SchH3 (Naxos Holtkämper See - Trixi Haus Pe-Ja) Mursall Andrea & Patzen Willi
SG 1 *Ronny vom Haus Kasfeld 2165692, 19.03.05, SchH3 IP3 (Monty Oberhausener-Kreuz - Orle Haus Kasfeld) Balzat Rüdiger
SG 2 Kunsag-Tüze Bodo SZB 23996, 28.12.05, SchH3 (Whisky Dänischen Hof - Kunsag-Tüze Afra ) Uwaydah Munir
SG 3 Emil von der Tannenweide 2184396, 28.05.06, SchH3 (Jumbo Klüttenplatz - Miss Haus Immendorf) Moralo Andres
SG 4 Ali vom Gallier 2188782, 19.09.06, SchH3 (Gringo Mohnwiese - Nina Hilsblick) Funken Michael

Klasa juniorów, sędzia: Hans-Peter Fetten

SG 1 Veron vom Externstein 2206130, 05.09.07, (Negus Holtkämper See - Anabella Lancelot) Nordsieck Wilhelm
SG 2 Lento vom Hirschmorgen 2207214, 29.08.07, (Eloy St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf) Zwiertz Werner
SG 3 Rooney aus Wattenscheid 2198538, 21.04.07, SchH1 (Sirio Real Favorita - Piera Wattenscheid) Westergerling Bernfried
G 1 Festus von Arrakis 2202467, 16.06.07, (Danny Lesimo - Emily Arrakis) Tischler Gabriele
G 2 Ondor vom Lusenpark 2206954, 11.09.07, (Kwai Lusenpark - Yoschi Scharwachter) Gaidt Helmut

Klasa młodzieży, sędzia: Hans-Peter Fetten

SG 1 Baileys vom Hannoveranerhof 2214058, 25.11.07, (Taboo Nordteich - Diana kleinen Birke) Stein Walter
SG 2 Wallace aus Wattenscheid 2217360, 06.04.08, (Vegas Haut Mansard - Scala Wattenscheid) Piotrowiak Grzegorz
SG 3 Wenzel von der Edelquelle 2212202, 11.12.07, (Odin Holtkämper Hof - Sonja Edelquelle) Schwickerath Timo & Schwickerath Ilona
SG 4 Davinci vom Holzbach 2212777, 06.01.08, (Wotan Worringer Rheinaue - Nanni Holzbach) Milz Patrick
SG 5 Phantom vom Wiedeck 2219645, 04.04.08, (Kwantum Klostermoor - Janette Wiedeck) Hellwig Hugo

Klasa młodzików, sędzia: Hans-Peter Fetten

VV 1 Paccos vom Oelvebach 2218659, 28.04.08, (Zito Steckenpferd - Taira Weihertürchen) Korsten Josef
VV 2 Xen aus Wattenscheid 2221586, 17.06.08, (Vegas Haut Mansard - Buffie Wattenscheid) Rath Roland
VV 3 Yoll vom Friedenspark 2220618, 02.05.08, (Negus Holtkämper See - Toska Friedenspark) Hausmann Ulrich
VV 4 Larus vom Bitburger Land 2218062, 25.04.08, (Astana Alfons - Dina Turia Drimas) Bucklitsch Peter
VV 5 Hijo von Regina Pacis 2220323, 27.05.08, (Vimo Regina Pacis - Paloma Regina Pacis) Vosteen Manfred

SUKI

Klasa użytkowa, sędzia: Karl-Heinz Gladbach

V 1 Zora de Herr Kan LOE 1687847, 27.02.07, SchH1 (Yello St.-Michaels-Berg - Daianne Rubios) Zwiertz Werner
V 2 *Aurora v. Annok EKC 3617103, 05.07.06, SchH3 (Zeckel Mäusespitz - Gloria Bitburger Land) Williams Garry & Young Jackie
V 3 *Daytona v.h. Tjeuke Meer 2180761, 18.03.05, SchH2 (Mark Schwalmbergtal - Gipsy Tjeuke Meer) van de Kruisweg Francisca
V 4 Europa von Arlett 2191009, 23.03.06, SchH1 (Arko Butjenter Land - Heika Zenteiche) Sopart Daniela & Bucklitsch Peter
V 5 *Nella vom Prinzenrain 2166867, 10.07.05, SchH3 (Nando Gollerweiher - Gilla Prinzenrain) Schneider Helga
V 6 Dida von Baccara 2187929, 23.07.06, SchH1 (Lorenzo Isidora - Karla Baccara) Hartmann Josef & Wiegers Ludger
V 7 Arina vom Steckenpferd 2191641, 05.10.06, SchH1 (Zito Steckenpferd - Candy Zandersweg) Wefers Ursel
SG 1 *Onja von der Bültenstiege 2115637, 30.11.02, SchH3 (Buster Adelmannsfelder Land - Daika Felsenmühle) Dörr Helmut
SG 2 Aengel von Pestrup's Hof 2147697, 23.07.04, SchH1 (Ronny Holzheimer Straße - Cherlie Gut Loy) Kaminski Petra
G 1 Iska vom Seebergblick 2164475, 21.05.05, SchH3 (Kanto Firecatcher - Finja Seebergblick) Karmrodt Johannes

Klasa juniorów, sędzia: Karl-Heinz Gladbach

SG 1 Wally vom Westervenn 2212282, 18.09.07, (Pakros Ulmental - Tiffy Westervenn) Elbers Ulrich
SG 2 Ghana di Cariddi LOI 08/65898, 20.05.07, (Aro Cariddi - Banda Isola dei Baroni) Van Sweevelt Alfons
SG 3 Yenne v. Loosbroekerhaus NHSB 2667618, 18.07.07, SchH1 (Quentin Karanberg - Pepper Loosbroekerhaus) Snijders Peter

Klasa młodzieży, sędzia: Karl-Heinz Gladbach

SG 1 Petra vom Wiedeck 2219648, 04.04.08, (Kwantum Klostermoor - Janette Wiedeck) Györe Bela
SG 2 Hope vom St.-Michaels-Berg 2211641, 28.11.07, (Vegas Haut Mansard - Quina St.-Michaels-Berg) Zwiertz Werner & Lange Petra
SG 3 Dulme v. Loosbroekerhaus NHSB 2695230, 07.03.08, (Wodin Holtkämper See - Mabel Loosbroekerhaus) Snijders Peter
SG 4 Oranja vom Wiedeck 2218555, 02.03.08, (Yukon Bastillie - Dunja Wiedeck) Wenzl Heinz-Jürgen & Petzold Andrea
SG 5 Ales vom Finkenschlag 2216389, 31.03.08, (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi) Leszczynska Katarzyna
SG 6 Tara vom Langemark 2209905, 15.11.07, (Conner Ortega y Gassef - Fenja Herrenschwaige) Koscielny Rolf-Dieter
SG 7 Chila vom Rheinblick 2212867, 03.01.08, (Yago Rheinblick - Karma Hojsova) Heib Bernhard Werner
SG 8 Ule vom Kaiserpark 2211800, 12.12.07, (Olly Grauen - Rany Kaiserpark) Luce Günter & Petek Gitte
G 1 Alia vom Finkenschlag 2216390, 31.03.08, (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi) Bonhage Karl-Heinz

Klasa młodzików, sędzia: Karl-Heinz Gladbach

VV 1 Sindy v. Herzen Glück NHSB 2707321, 31.05.08, (Yoe Haus Salihin - Tina Herzen Glück) Arnolds Michael
VV 2 Haesel v. Loosbroekerhaus NHSB 2708077, 29.05.08, (Tico Loosbroekerhaus - Osha Loosbroekerhaus) Snijders Peter
VV 3 Shanell vom Praester-Land 2220928, 08.06.08, (Odin Holtkämper Hof - Debby Terdannenhof) Leuker Heinz

Klasa weteranów, sędzia: Karl-Heinz Gladbach

1 *Leyda von der Urbecke 2046975, 03.07.99, SchH1 (Mack Aducht - Frutti Urbecke) Kluth Doris
2 *Karma Hojsova 2137325, 11.09.02, SchH1 (Kevin Murrtal - Unsa Hojsova) Kluth Doris

« wróć