Wystawa Landowa - Möhlau

../rep/photos/thumbs/033501047551c48c75b77abd27ffbf3d.jpg
../rep/photos/thumbs/7e6564856c042f3da9ded40589d5b93f.jpg
 

13 kwietnia 2009 roku, w drugi dzień świąt, czyli „lany poniedziałek” uczestniczyliśmy w niemieckiej wystawie landowej w miejscowości Mohlau. Wystawę sędziowali Lutz Wischalla, Frank Goldlust i Klaus Gothe. To pierwsza wystawa w tym sezonie, na którą pojechaliśmy z naszą młodą (roczną) suczką. Potraktowaliśmy ją „rekraacyjnie”, dla przypomnienia wystawowej atmosfery i dla obycia psa. To jedyne cele przed poddaniem psa treningowi wystawowemu, do którego przystąpiliśmy dopiero po prześwietleniach. 

Będąc na wystawie mieliśmy możliwość przyjrzeć się z bliska kilku pretendentom do najwyższych pozycji na tegorocznej wystawie światowej. Jak zwykle doskonale przygotowane zwierzęta i prowadzący... jakże ważny element w walce o najlepsze miejsca:).

Klasy były licznie obsadzone, frekwencja z pewnością zadawalająca organizatorów. W ringu i wokół znane postaci niemieckiej kynologii. Wszyscy dyskutowali, większość o „polityce” i przypuszczalnych lokatach psów i suk na Sieger. Dziś nikt już nie ma złudzeń od czego zależy udany występ w Niemczech:)

Pod zamieszczonym poniżej adresem zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z wystawy.

http://picasaweb.google.com/HexenlandGS/20090415?authkey=Gv1sRgCOLXzdz17eLW1QE&feat=directlink




Klasa użytkowa psów - Wischalla Lutz

V 1 Yukon Bastillie (Hill Farbenspiel - Merrya Vallendarer Höhe)
V 2 Vanos Noort (Vegas Haut Mansard - Christin Noort)
V 3 Zamb Uckerstrom (Remo Lentulo - Quina Uckerstrom)
V 4 Jello schwarzen Stamm (Idefix Leinewiesen - Wendy Haus Charly)
V 5 Fargo Lärchenhain (Zamp Thermodos - Boogie Ochsentor)V 6 Benz Luchweg (Orkan Finkenschlag - Orissa Hühnegrab)
V 7 Xisan St.-Michaels-Berg (Eloy St.-Michaels-Berg - Quina St.-Michaels-Berg)
V 8 Carly de la Petite Commune (Scott Agrigento - Vanda Petite Commune)
V 9 Eron Deutschen Eck (Andrjuscha Noort - Yessie Deutschen Eck)
V 10 Dux Moorbeck (Nick Moorbeck - Gusti Moorbeck)
V 11 Karly Herbsteiche (Yasko Farbenspiel - Franceska Strothheide)
V 12 Xemo Haus Gerstenberg (Basko Deininghauser Park - Daulökke's Yaffa)
V 13 Duran Eichenplatz (Faro Alto Pino - Ollie Eichenplatz)
V 14 Huck alten Hartsteinwerke (Zonk Edelgarten - Bessy Edelgarten)
V 15 Faruk Emkendorfer Park (Nando Gollerweiher - Nadja Emkendorfer Park)
V 16 Masko Ritterberg (Scott Agrigento - Yulie Ritterberg)
V 17 Tack zum Turmacker (Yenno Hühnegrab - Currie Turmacker)
V 18 Xanto Sabinchenklause (Markallens Pajas - Vera Sabinchenklause)
V 19 Vampir Turmhof (Zago Seespitze - Jasmin Emkendorfer Park)
SG 1 Hugo Salzblume (Lucas zwei Steinen - Adina Salzblume)
SG 2 Anok Rischebachtal (Sturm's Balto - Ive Mochauer Land)

Klasa użytkowa suk - Goldlust Frank


V 1 Lyra Radhaus (Pakros Ulmental - Waldorana Lütschetl)
V 2 Gloria Valtenberg (Hannibal Stieglerhof - Tessa Schmetterholz)
V 3 Pitty Freiheit Westerholt (Solo Team Fiemereck - Greta Freiheit Westerholt)
V 4 Hanna Zellwaldrand (Zamp Thermodos - Madonna Zellwaldrand)
V 5 Zora de Herr Kan (Yello St.-Michaels-Berg - Daianne Rubios)
V 6 Nella Wäschtengraben (Diego Schornfelsen - Bonnie Wäschtengraben)
V 7 Meggi Messina (Esko Dänischen Hof - Fritzi Messina)
V 8 Praid Amagamma Zambiya (Hobbit Heinrichplatz - Lhasa Heinrichplatz)
V 9 Jella Ritterberg (Zamp Thermodos - Lena Ritterberg)
V 10 Yessa Wolkenstein (Orbit Tronje - Conda Wolkenstein)
V 11 Wanke Grafenburg (Bob Grafenburg (Ost) - Enschi Kirchheck)
V 12 Enigma Luchweg (Zamp Frankengold - Onella Hühnegrab)
V 13 Ghana Honduras (Remo Lentulo - Tanya Honduras)
V 14 Saana Hauswalder Bach (Zamp Thermodos - Palma Hauswalder Bach)
V 15 Flikka Leiegegend (Naxos Holtkämper See - Flikka Tempelhoeve)
V 16 Ciwi Moritzburg (Arak Frankengold - Lara Moritzburg)
V 17 Shila Steinway-Park (Quenn Löher Weg - Melli Batu)
V 18 Konni Priesteracker (Andrjuscha Noort - Fina Priesteracker)
V 19 Duffy Wolkenstein (Remo Lentulo - Sirka Wolkenstein)
V 20 Okina Herbsleber Flur (Darius Hasseltal - Jenny Herbsleber Flur)
V 21 Zambra del Baix Vinalopo (Xandro Torrital - Ucha Caraby)
V 22 Mona zwei Steinen (Cello Haus Yü - Betty zwei Steinen)
V 23 Calra Batu (Ian Fidelius - Duna Batu) Lichte K.,
SG 1 Anja Bisi's Meute (Baxter Eichholzbahn - Beast Karthanegrund)
SG 2 Kerry Mochauer Land (Tino Felsenschloß - Orla Trappenberg)
SG 3 Davina Costa-Brava (Irko Schmiedegarten - Queen Costa-Rica)
G 1 Resi Kleutscher Grund (Falk Hainaer Burg - Yudi blauen Modeneser)

Klasa juniorów psów - Gothe Klaus


SG 1 Watz Neudenauer Holzsteige (Yukon Bastillie - Urmel Hannoveranerhof)
SG 2 Cronos d' Ulmental (Vegas Haut Mansard - Aline Isola di Megaride)
SG 3 Hicks Grafenburg (Sam Grafenburg - Leonie Grafenburg)
SG 4 Chip Kuckucksland (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Paula Kuckucksland)
SG 5 Orlando Wäschtengraben (Bravos Steffen Haus - Jackie Wäschtengraben)
SG 6 Lento Hirschmorgen (Eloy St.-Michaels-Berg - Uda Eckkopf)
SG 7 Zeus Stieglerhof (Naxos Holtkämper See - Melinda Niemberger Eck)
SG 8 Cliff Nieuwlandshof (Idol Holtkämper Hof - Xena Nieuwlandshof)
SG 9 Gigolo Thaipan (Vegas Haut Mansard - Maxi Thaipan)
SG 10 Baru Kalten Tal (Lars Wolfstal - Nadja Weidensohl)
SG 11 Hugo Moritzburg (Ilbo Holtkämper See - Amy Moritzburg)
SG 12 Vito Felsenschlucht (Bazi Urbecke - Quina Felsenschlucht)
SG 13 Butz Goldbergblick (Basko Haus Seefeldt - Fee Haus Rothmann)

Klasa juniorów suk - Goldlust Frank

SG 1 Bella Kuckucksland (Vegas Haut Mansard - Zora Ochsentor)
SG 2 Nani Wiedeck (Zamp Thermodos - Dunja Wiedeck)
SG 3 Hetty Holtkämper Tor (Sirio Real Favorita - Xita Lentulo)
SG 4 Ebafarmens Indi (Digger Elzmündungsraum - Gildewangen's Pluzz)
SG 5 Hermine Grafenburg (Sam Grafenburg - Leonie Grafenburg)
SG 6 Illi Holtkämper Tor (Sirio Real Favorita - Riva Holtkämper See)
SG 7 Hennriyette Moritzburg (Ilbo Holtkämper See - Amy Moritzburg)
SG 8 Kiara Lichtetal (Xeno Elzmündungsraum - Fina Lichtetal)
SG 9 Emely Schloß Löwenherz (Quenn Löher Weg - Xendy Schloß Löwenherz)
SG 10 Mette Hasseltal (Ursos Kanarieneck - Odessa Demminer Straße)
SG 11 Nanni Stadtmitte (Xeno Elzmündungsraum - Foxi Haus Langer)
SG 12 Zoe Haus Charly (Dago Friesenblick - Xandra Haus Charly)
SG 13 Yule Hauswalder Bach (Naxos Holtkämper See - Anna Hauswalder Bach)
SG 14 Ronja Steierwald (Eiko Salzhügel - Vicky Kreuzhorst)
SG 15 Wilma zum Turmacker (Quenn Löher Weg - Currie Turmacker)
SG 16 Quanda Tanzdiele (Huppy Leinewiesen - Goldi Leinewiesen)
SG 17 Whoopy zum Turmacker (Quenn Löher Weg - Currie Turmacker)
SG 18 Anni Sutu-Hali (Ken Kalifels - Quina Hubertusklause)

Klasa młodzieży psów - Gothe Klaus

SG 1 Aragon Schwarzaugen (Hero Feetback - Megan Schwarzaugen)
SG 2 Nash Holtkämper Tor (Sirio Real Favorita - Zadana Holtkämper See)
SG 3 Kimon di Val Calore (Sven Zellergrund - Kora Poxdorfer-Tannenhof)
SG 4 Zarno Noriswand (Digger Elzmündungsraum - Hussa Noriswand)
SG 5 Barak Hamilberg (Wilson Schnuckenweide - Frea Topolovnicka)
SG 6 Nero Maikhus (Quenn Löher Weg - Fiu Baia Imperiale)
SG 7 Arek Schaumburger Hof (Vincent Arenzburg - Uzzi Portaner)
SG 8 Ury Nordstraße (Nesch Grafenburg - Fanny Nordstraße)
SG 9 Paco Baruther Land (Ingodds Agassi - Dixi Frankengold)
G 1 Virex Annenhof (Hardes Aesculap - Juma Annenhof)
G 2 Toni Schiffslache (Ero Fuchsgraben - Nena Schiffslache)
A 1 Ive Hauental (Queick Ludwigseck - Asta Hauental)

Klasa młodzieży suk - Wischalla Lutz – konk.15

SG 1 Pippi Frankengold (Ingodds Agassi - Daggi Frankengold)
SG 2 Cicciolina Feetback (Ferdinand Feetback - Feny Feetback)
SG 3 Ulme Feuermelder (Uran Wilhelmswarte - Butterfly Trentino)
SG 4 Kisa's Ilwa (Negus Holtkämper See - Kisa's Dolly)
SG 5 Conbhairean Quella (Kwantum Klostermoor - Conbhairean Kiara)
SG 6 Hirka St.-Michaels-Berg (Vegas Haut Mansard - Quina St.-Michaels-Berg)
SG 7 Vineta Vendetta Tensor (Sony Jardins du Peyrou - Wilma Tensor)
SG 8 Adele Stieglerhof (Nesch Grafenburg (Ost) - Alma Lancelot)
SG 9 Trude Tal der Quellen (Wesley Dan Alhedy's Hoeve - Jule Tal der Quellen)
SG 10 Oduscha Frankengold (Ober Bad-Boll - Fanny Frankengold)
SG 11 Chorina Almhof (Yerom Haus Salihin - Binie Akazien-Wäldchen)
SG 12 Ales Finkenschlag (Zito Steckenpferd - Conbhairean Linzi)
SG 13 Jeana Honduras (Nando Gollerweiher - Brenda Honduras)
SG 14 Tracy Elbe-Saale-Winkel (Apoll Basileia - Indra Elbe-Saale-Winkel)
G 1 Bera Goitzschesee (Fax Kasbachtal - Zenta Waldwinkel)

Klasa młodzików psów - Wischalla Lutz

VV 1 Fritz Kuckucksland (Roy Terrae Lupiae - Paula Kuckucksland)
VV 2 Nick Grafenburg (Andrjuscha Noort - Kenia Grafenburg)
VV 3 Giro Av Rostadgarden (Odin Zynken - Fella Vinnvarg)
VV 4 Elcho Aspenhaus (Roy Terrae Lupiae - Yolana Aspenhaus)
VV 5 Endrefalva Ulan (Digger Elzmündungsraum - Veona Noort)
VV 6 Karat Buschteich (Irok Karanberg - Roma Steinbett)
VV 7 Karlo Buschteich (Irok Karanberg - Roma Steinbett)
VV 8 Julius Germanen (Zapp Eichenplatz - Bea Braunschweiger Tor)

Klasa młodzików suk - Goldlust Frank


VV 1 Baisha Hof Aragorn (Tox Moorbeck - Baisha Team Endrefalva)
VV 2 Biene Lamorak (Nesch Grafenburg - Alma Lancelot)
VV 3 Bella Alexander the Great (Norik Colli Storici - Jade Trompetersprung)
VV 4 Kaya Wolkenstein (Dux Cuatro Flores - Xendi Wolkenstein)
VV 5 Haisha Glockenhaus (Yerom Haus Salihin - Tanni Farbenspiel)
VV 6 Nicki Grafenburg (Andrjuscha Noort - Kenia Grafenburg)
VV 7 Jasmin Germanen (Zapp Eichenplatz - Bea Braunschweiger Tor)
VV 8 Jade Germanen (Zapp Eichenplatz - Bea Braunschweiger Tor)

 

« wróć