HINA Hexenland - V3 na Halowej Wystawie OG Koeln

 

W Mikołajki wybraliśmy się na wystawę halową organizowaną przez OG Koeln na hali w miejscowości Monchengladbach. Zabraliśmy ze sobą w podróż naszą młodą, obiecująca suczkę Nebrascę oraz utytułowaną już wielokrotnie Hinę Hexenland. Obie wypadły bardzo dobrze. Nebrasca zajęła miejsce 4. W tej stawce zaprezentowano bardzo ładne młode suczki. Hina wystapiła w stawce 12 suczek w klasie użytkowej i ostatecznie po zaciętej rywalizacji zajęła 3-cie miejsce!

GHKL-R

Richter: Frau Margit van Dorssen

V 1 *Nick vom Holtkämper Hof 2186407
(Arko Butjenter Land - Orbi Holtkämper See)

V 2 *Eskan vom Finkenschlag 2166975
(Nando Gollerweiher - Melli Ariovist)

V 3 (*)Lennox vom Haus Clanora 2209873
(Dago Friesenblick - Xenti Farbenspiel)

V 4 *Quebo von Aducht 2162313
(Marko Valcuvia - Brenda Aducht)

V 5 (*)Olaf vom Steddenerhof 2207663
(Naxos Holtkämper See - Adda Zisawinkel)

V 6 *Odin v. Twentebloed NHSB 2678377
(Quax Dänischen Hof - Floor Twentebloed)

V 7 *Sam von Flori-Tina 2177940
(Flipp Arlett - Milka Bad-Boll)

V 8 Levis von Arlett 2201324
(Orry Wannaer Höhen - Yenny Arlett)

V 9 *Junior vom Haus Atila 2171151
(Ghost Haus Atila - Hanka Oelvebach)

SG 1 Harro von der Staatsmacht 2169104
(Jaro Ruhbachtal - Orla Schiffslache)

 


GHKL-H

Richter: Herr Lutz Wischalla

V 1 *Ornella von Satyr 2153622
(Opal Karanberg - Madonna Satyr)

V 2 *Qenni vom Holtkämper Hof 2193764
(Odin Holtkämper Hof - Venia Uckerstrom)

V 3 *Hina v. Hexenland PKR-I 59507
(Vax Kupferhälde - Heksa Geslander)


V 4 *Cleo vom Stüterberg 2209323
(Karat's Ulk - Otti vier Scheunen)

V 5 *Dana vom Golzheimerland 2178887
(Hobby Farbenspiel - Leyda Urbecke)

V 6 *Gerlie vom Kirschental 2122629
(Faskus Kirschental - Zula Kirschental)

V 7 *Rosinante von Aducht 2173998
(Zamp Thermodos - Orka Haus-Fahrig)

V 8 (*)Tamy von Haus Steege 2154796
(Boy Tönsbrock - Rickie Haus Steege)

SG 1 Asta vom Haus Salztalblick 2168109
(Paska Salztalblick - Daisy Ziegelberg)

SG 2 Joy von der Staatsmacht 2185181
(Falk Wölfen - Franka Staatsmacht)

SG 3 Kimba vom Hünxer Wald 2202795
(Uno Stadtfeld - Akira Haus Brechtken)

G 1 Nala von der Kelwerbach 2194626
(Unkas Ketscher Wald - Zoe Lisdorferland)

 


JHKL-R

Richter: Frau Margit van Dorssen

SG 1 Percy vom Streek 2219339
(Negus Holtkämper See - Jacky Zomerdijkslanden)

SG 2 Harris vom Assaut 2218878
(Kwantum Klostermoor - Witch Assaut)

SG 3 Orkan vom Eichenplatz 2215536
(Quenn Löher Weg - Alisha Eichenplatz)

SG 4 Hutch v. Mistelwald LOSH 1032752
(Andrjuscha Noort - Yana Oxsalis)

SG 5 *Titus vom Trompetersprung 2211946
(Idol Holtkämper Hof - Elfie Trompetersprung)

SG 6 Buddy vom Sottenbach 2217347
(Javir Talka Marda - Connie Kaisersland)

G 1 Kujo vom Haus Atila 2216993
(Ayk Haus Heldmann - Iskia Eichlbrunn)

 


JHKL-H

Richter: Herr Lutz Wischalla

SG 1 Lyager's Yanka DKK 02919/2008
(Ober Bad-Boll - Alida Campaluna)

SG 2 Pola vom Streek 2219342
(Negus Holtkämper See - Jacky Zomerdijkslanden)

SG 3 Prija von der Weißenburg 2219378
(Roy Terrae Lupiae - Jola Weißenburg)

SG 4 Bessy vom Holtkämper Hof 2214914
(Vento Hopfenhalle - Orbi Holtkämper See)

 


JKL-R

Richter: Frau Margit van Dorssen

SG 1 Earl de Louis 2226356
(Bruno Vierhundert Hertz - Alina Louis)

SG 2 Gerry vom Holtkämper Hof 2226727
(Nick Holtkämper Hof - Sira Weber Platz)

SG 3 Harvey vom Kirschental 2222568
(Negus Holtkämper See - Lailana Kirschental)

 


JKL-H

Richter: Herr Lutz Wischalla

SG 1 Enya de Louis 2226360
(Bruno Vierhundert Hertz - Alina Louis)

SG 2 Lyager's Berlin DKK 16382/2008
(Kwantum Klostermoor - Alida Campaluna)

SG 3 Yil vom Kreuzbaum 2227454
(Nick Holtkämper Hof - Voga Holtkämper See)

SG 4 Dana v. d. Albartshoeve NHSB 2730056
(Nick Holtkämper Hof - Tolli Alexyrvo Hof)

SG 5 Ansa von Gerlett 2229140
(Ritmo Arlett - Gerlie Kirschental)

 


NWKL-R

Richter: Frau Margit van Dorssen

VV 1 Tiger vom Sonnenhaus 2230442
(Banderas Domaine du Parc - Hanny Sonnenhaus)

VV 2 Iron v. Santamar LOSH 1056129
(Iceman Arlett - Ghazie Aurelius)

VV 3 Yello vom Holtkämper See 2231286
(Peik Holtkämper Hof - Isa Holtkämper Hof)

VV 4 Carlos vom Farbenspiel 2236223
(Mischaland's Joaqin - Fellice Farbenspiel)

VV 5 Hutch von der Römerbahn 2233811
(Vegas Noort - Omerta Worringer Rheinaue)

 


NWKL-H

Richter: Herr Lutz Wischalla

VV 1 Carmen van Bommelswaard NHSB 2732709
(Nick Holtkämper Hof - Mahdi Adelplatz)

VV 2 Bruni vom Emkendorfer Park 2229713
(Shicco Freiheit Westerholt - Irmi Emkendorfer Park)

VV 3 Zelina vom Kreuzbaum 2233116
(Nick Holtkämper Hof - Udett Gollerweiher)

VV 4 Nebrasca v. Hexenland PKR 81974/I/09
(Vanos Noort - Nachtigall Worringer Rheinaue)

 

« wróć