Wystawa Światowa Ulm BSZS 2009

../rep/photos/thumbs/456540fd75124e2d36acad47e4665424.jpg
../rep/photos/thumbs/323138a5fb4f045eb6a8019435570dab.jpg
../rep/photos/thumbs/599d6ecbe06446f2f330d3baee91d4d1.jpg
../rep/photos/thumbs/06126281783677c6b175dc48daa1c27a.jpg
 

Wróciliśmy z Wystawy Światowej, która w tym roku odbyła się w Ulm. Dumni jesteśmy z tego jak pokazały się nasze suczki, które prezentowaliśmy na wystawie. W klasie użytkowej pięknie i pewnie testy zaliczyła Hina Hexenland, ostatecznie po konkurencji w ringu otrzymując notę V92. To doskonały wynik, zwłaszcza, że Hinę prezentowaliśmy w słabej okrywie włosowej (trzy miesiace wcześniej Hina urodziła szczenięta). Nasza Ales vom Finkenschlag otrzymała notę SG129 na przeszło 240 wystawianych, a dużo ponad 300 zgłoszonych suk, To wynik, na który zdaniem niemieckich hodowców i innych obserwatorów Ales nie zasługiwała, ale niestety wystawa światowa rządzi się nieco innymi prawami, stąd pewnie tak duża liczba wycofanych zwierząt, których właściciele i hodowcy nie zgadzali się z werdyktem. Przykro to obserwować, ale z roku na rok Wystawa Światowa bardziej przypomina bazar, na którym pozycje z czołóki gwarantują wzrost wartości psa/suki, niż rzeczywistą i obiektywną ocenę ich walorów. Polityczne zmiany właścicieli i inne wpływajace na wynik na wystawie światowej działania nie zyskują jednak aprobaty publiczności. Można to było zaobserwować  w budzącej największe emocje klasie użytkowej psów. Wycofanie przez właściciela włoskiego psa, pretendenta do najwyższych tytułów (Vice Z-cy) - Furbo degli Achei - było kwintesencją i obnażeniem stosunku Włochów do wyników rozdawanych przez sędziów podczas wystawy światowej. Niemalże jednocześnie w trakcie rund honorowych w głównym ringu w obecności malejącej liczby widzów, poza stadionem hucznie świętowano i skandowano "FURBO"... Był "wzburzony" szampan, mokre ubrania i liczne toasty. 
Po "światówce" w Ulm czuło się frustrację i ogólne niezadowolenie panujące wśród wystawców i hodowców. Z ust wielu słyszało się krótkie słowo na M..., które w wielu krajach brzmi dokładnie tak samo. Szkoda, że tak to się dzieje. My jednak honorowo dotrwaliśmy do końca i z wyników naszych zwierząt bardzo sie cieszymy. Gratulujemy także innym wystawcom z Polski dzielnej walki w ringach, a przede wszystkim Biście, Martinowi i Magdzie pięknego wyniku w ringu suk użytkowych! Brawo!!!

 

Wyniki:

Psy Klasa użytkowa

VA 1 1275 Vegas du Haut Mansard Liliane Benitz Reichertshofen D
VA 2 1086 Yerom vom Haus Salihin Budiman Salihin Wetter D
VA 3 1023 Yukon von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
VA 4 1175 Kwantum vom Klostermoor Petra Ossevorth Papenburg D
VA 5 1033 Ober von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
VA 6 1001 Shicco von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
VA 7 1223 Remo vom Fichtenschlag Josephine Kao Taipei 111 TW
VA 8 1030 Bojan vom Pendler Wolfgang Meinen Südbrookmerland D
VA 9 1113 Paul vom Bierstadter Hof Michael Vogt Aarbergen D
V 1 1184 Ustinov vom Römerland Peter Send Viernheim D
V 2 1273 Arex von der Wilhelmswarte Liliane Benitz Reichertshofen D
V 3 1004 Paer vom Hasenborn Amrita Jani London SW15 5NB GB
V 4 1256 Clinten vom Holtkämper See Petra Lumpe Lahr D
V 5 1136 Gigolo von der Bärenschlucht Wolfgang Krumnack Bochum D
V 6 1134 Dux de Intercanina Hans-Joachim Dux Salzkotten D
V 7 1158 Fanto v. Renderau Ansgar Kartheiser Feuerscheid D
V 8 1116 Digger vom Elzmündungsraum Richard Brauch Waibstadt D
V 9 1166 Igor von der Rommelsbach Helmut König Eppelborn D
V 10 1162 Panjo vom Kirschental Karl Füller Werneck D
V 11 1095 Peik vom Holtkämper Hof Stefanie Schmidt-Kähler Versmold D
V 12 1064 Noell vom Suentelstein Budiono Gunawan Jakarta-Selatan, Pondok Indah ID
V 13 1009 Taboo vom Nordteich Kuniko Yamada Kitanagoya-shi, Aichi-ken JP
V 14 1038 Tuareg von Bad-Boll Sherman Tai Richmond, BC V6V 2T9 CA
V 15 1255 Ober della Valcuvia Jürgen Heimburger Lahr D
V 16 1212 Kanto von der Karl-May Höhle Dietmar Schüßler Pörnbach D
V 17 1108 Shirkan vom Schloß Rügland Norbert Wettlaufer Frielendorf-Welcherod D
V 18 1276 Xanto von Regina Pacis Matthias Schlick Pfungstadt D
V 19 1007 Bruno von Vierhundert Hertz Eckhard Brickwedde Wallenhorst D
V 20 1006 Bill von der Fürstenau Lothar Vörg Nußloch D
V 21 1055 Cello von Haus Yü Sandy Yü Meerbusch D
V 22 1124 Cirrius v. Haus Thalie Freddy Vanoverberghe Peruwelz B
V 23 1041 Ballack zur Worringer Rheinaue Bruno Itter Köln D
V 24 1161 Nesch von der Grafenburg Joachim Stiegler Hohenstein-Ernstthal D
V 25 1145 Frodo vom Langenbungert Ansgar Kartheiser Feuerscheid D
V 26 1072 Zony von Haus Gerstenberg Dirk Trabhardt Lehrte D
V 27 1087 Yoe vom Haus Salihin Budiman Salihin Wetter D
V 28 1060 Jakas Garliavietis Klaus Menze Selm D
V 29 1045 Chivas von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
V 30 1100 Umax vom Haus Babilon Wolfgang Babilon Iserlohn D
V 31 1297 Hatto vom Hühnegrab Konrad Sigmund Neckargerach D
V 32 1246 Xero delle Terre Matildiche Roberto Scartani Bagnolo in Piano I
V 33 1167 Unkas vom steilen Ufer Lars Bernlöhr Rosengarten D
V 34 1269 Hero Annacarton Patrick Thomas Cork IE
V 35 1291 Bruno du Val D'Anzin Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
V 36 1092 Jumbo di Zenevredo Franz Heigl Straubing D
V 37 1225 Dux von der Glockenheide Walter Stein Widdern D
V 38 1224 Faxo vom Fichtenschlag Bernd Oßmann Weißenbrunn D
V 39 1286 Tex del Murnighello Antonio Vuolo Rezzato (BS) I
V 40 1236 Hillson von Athaba Thorsten Helmer Rheine D
V 41 1143 Willow vom Heidknapp Gustl Stephan Telgte D
V 42 1044 Beckham von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
V 43 1200 Atlas vom Bierstadter Hof Eugen Geissner Hesseneck D
V 44 1283 Solo v. Saxterhaus Kyriacos Georgiou Dromolaxia CY
V 45 1191 Duke von der Berghofer-Heide Detlef Scheer Herne D
V 46 1071 Yoss vom Hühnegrab Rudolf Rem Plattling D
V 47 1010 Wodin vom Holtkämper See Hubertus Tulinius Hiddenhausen D
V 48 1188 Filou von Ducati Stefan Heine Hundeshagen D
V 49 1334 Karat's Fedor Jimmy Brandt Rasmussen Them DK
V 50 1109 Elmo vom Hühnegrab John Cullen Waymouth Dorset DT3 4HH GB
V 51 1201 Ix aus der Birkenschäferei Heinz Brehm Herzberg D
V 52 1326 Xento vom Freudental Reinhold Hübner Oggelshausen D
V 53 1289 Iwan von der Karl-May Höhle Jose Gordillo Ruiz Bormujos (Sevilla) E
V 54 1012 Javir vom Talka Marda Michaela Knoche Neusäß D
V 55 1085 Shacka vom Götzberg Peter Pruehs Wakendorf D
V 56 1102 Kyros vom Drei Birkenzwinger Hans Karl St. Ingbert D
V 57 1210 Veit vom Holtkämper Hof Jürgen Goltermann Lemgo D
V 58 1105 Dancer von der Hammer Burg Cornelia Kepp Bochum D
V 59 1150 Zamp von der Urbecke Friedrich Stenner Hemer D
V 60 1079 Jason vom Zisawinkel Carl-Heinz Scheffler Stemmen D
V 61 1244 Bobby von der Westfalenmetropole Roland Rodriguez Ertl Maracay Estado Aragua VE
V 62 1048 Timo vom Almhof Andre Mende Lauenstein D
V 63 1056 Beowulf vom Agilolfinger Dario Placenti Rosenheim D
V 64 1336 Bero dell' Isola dei Baroni Valerio Scarpo Trevignano (TV) I
V 65 1318 Urbano von der Urbecke Juan Carlos Gonzales Puerto la Cruz VE
V 66 1320 Azuro v. Haus Katsboghte Ernst Jacobs Pernis-Rotterdam NL
V 67 1189 Vigu von der Urbecke Ludger Roters Menden D
V 68 1243 Costa vom Herzbach Gerd Reinländer Illeben D
V 69 1253 Indro von der Buchecke Franz Buchecker Eppenschlag D
V 70 1168 Kenzo von der Rohburg Manuela Borgiel Rastatt D
V 71 1062 Idefix von den Leinewiesen Kerstin Dylda-Scheil Bitterfeld D
V 72 1103 Gringo v. Sante's Home Marco Bouwman Uitgeest NL
V 73 1015 Willy von der Kapellenhöhe Adri Phoelich Beuningen NL
V 74 1021 Odin vom toten Niersarm Hans-Hermann Alexander Goch D
V 75 1199 Xambo vom Roten Feld Eugen Geissner Hesseneck D
V 76 1300 Kenn vom Haus Derrek Gerd Reims Langenselbold D
V 77 1267 Mec vom Ascherloch Angelika Gläßel Schwarzenbach/Saale D
V 78 1186 Konan Blue-Iris Sabine Nelde Neuberg D
V 79 1324 Elias vom Scheunentor Heiko Kleinecke Neuendorf D
V 80 1144 Eron vom Deutschen Eck Carsten Hönig Vallendar D
V 81 1118 Quai vom St.-Michaels-Berg Ulrich Gerber Oelsnitz/Erzgeb. D
V 82 1277 Paulus vom Blumenkamp Silke Kleine Schieder-Schwalenberg D
V 83 1107 Bryan vom Amur Friedhelm Scheipers Frechen D
V 84 1299 Ben vom Haberland Stefan Schirm Lauingen D
V 85 1029 Aurum Aglis Straik Elena Aglicheva Moscow RU
V 87 1122 Taurus dei Monti della Laga Mauro Di Festa Giulianova Lido (TE) I
V 88 1279 Dux vom Moorbeck Hsu Mu Sheng 7 Zhi No 1 Gao San Ding TW
V 89 1234 Falco de la Bonne Patte Kamal Touati Villen-St.-Simeon B
V 90 1304 Liro von der Kahler Heide Gerd Reims Langenselbold D
V 91 1063 Jakomos von der Längerts Oliver Braig Oberdischingen D
V 92 1126 Fox Team Torretta Gianpiero Checco Vercelli I
V 93 1031 Quentin vom Spessartblick Martin Schreyer Mömbris D
V 94 1002 Untox von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
V 95 1180 Belino du Val D'Anzin Leonhard Schweikert Waghäusel D
V 96 1050 Wobo von Regina Pacis Karlheinz Gembries Heilbronn D
V 97 1296 Inox vom Valtenberg Florin Deznan Arad RO
V 98 1152 Aslan vom Belle Amber Friedrich Stenner Hemer D
V 99 1119 Puk vom Bad Wäldle Theresia Grabherr Isny D
V 100 1075 Azlan Petit Geant Irina Deresh Brookline, US
V 101 1040 Vandri vom Frankengold Guenther Hanschke El Cajon, US
V 102 1028 Monty vom Haus Pe-Ja Andrea Mursall Essen D
V 103 1112 Aslan von der Bismarcksäule Maik König Aue D
V 104 1098 Attila von der Ehrenfeste Anita Freimuth Stephansposching D
V 105 1096 Klax von Arlett Petra Göppert Frechen D
V 106 1268 Xaro Schloß Löwenherz Hendrik Wißmann Steinhagen D
V 107 1170 Xwattro vom Stieglerhof Christine Meischl Rositz OT Molbitz D
V 108 1176 Indianer-Jones von der Böhmer Mühle Sabine Bergmann Hagen D
V 109 1213 Alf von Trafalga Sigrun Bernick Burg OT Niegripp D
V 110 1132 Karlos vom Finkenschlag Hans-Peter Fetten Mönchengladbach D
V 111 1177 Deros v. Dan Alhedy's Hoeve Dick Zevenbergen Breugel NL
V 112 1333 Wotan zur Worringer Rheinaue Bruno Itter Köln D
V 113 1059 Karly von der Herbsteiche Reinhard Jochheim Bernburg D
V 114 1274 Fero vom Wallgraben Hans-Peter Schuler Niedereschach D
V 115 1218 Erz vom Sattelberg Gabriele Smith March D
V 116 1281 Kimi von der Waldesruh Frank Peter Hoppegarten D
V 117 1135 Nexx Hartis Bohemia Jan Brecka Neutraubling D
V 118 1011 Yelov von der hohen Erle Helmut Franck Heppenheim D
V 119 1156 Amor vom Dorneburger Bach Walter Hoffmann Herne D
V 120 1169 Hoogan vom Vorderhain Viktoria Pott Castrop-Rauxel D
V 121 1099 Armageddon Sangue di Lupo Sabine Stempfle-Mühlhäuser Senden ST Ay D
V 122 1018 Zidane vom Kammberg Gunda Bielmeier Ruhmannsfelden D
V 123 1019 Ronny vom Haus Kasfeld Rüdiger Balzat Essen D
V 124 1037 Yack vom Kammberg Enrico Krenzer Großmuß D
V 125 1068 J.J. vom Trauntor Simon Wüst Lustenau A
V 126 1340 Alex von den schwarzen Seeperlen Daniela Zimmermann Ravensburg D
V 127 1312 Manitou v. grauen Star Arnold Becker Wadgassen D
V 128 1053 Jag di Chiaromantello Corrado Paderi Cardano al Campo I
V 129 1034 Eros vom Friesenblick Günter Sälinger Kehl D
V 130 1042 Hutch von der kalten Hardt Dennis Große-Wietfeld Langenberg D
V 131 1182 Brick von Rammelon Andre Pfleger Mommenheim F
V 132 1282 Gerry von der Waldesruh Frank Peter Hoppegarten D
V 133 1089 Rio von der Grafschaft Wolfram Nicole Kempf Löffingen D
V 134 1082 Randor vom Grevenbroicher Land Tobias Blome Blomberg D
V 135 1051 Owen vom Klopferle Mike Speiser Heilbronn D
V 136 1027 Lockhoff's Nico Helga Fränk Rostock D
V 137 1114 Greif vom Intscheder Wehr Georg Ewald Sandhatten D
SG 1 1014 Aik von der Ziegelbornschneise Evelin Jung Saarbrücken D
SG 2 1110 Bronco zum Jürgenshof Jürgen Klein Eppelborn D
SG 3 1088 Ulk vom Heiligenhäuschen Josef Albrecht Greding D
U 1 1337 Ghandi dei Lupi della Maddalena Roberto Santacchi Muccia Macerata I
U 2 1026 Gero vom Robinienhain Dieter Göbel Ellerstadt D
U 3 1076 Thomsebo Nimbus Karim Aslam Durban ZA
U 4 1343 Omar dell Alpe Adria Antonio Guerriero Napoli I
U 5 1131 Benz vom Luchweg Jörg Goldbach Braunschweig D
U 6 1314 Tony degli Achei Egidio Esposito Napoli I
EZ 0 1159 Carlo von der Grafschaft Mark Andreas Aschke Frechen D
EZ 0 1302 Sandro vom Emkendorfer Park Svetlana Zoubtsova Nuthe-Urstromtal D
EZ 0 1091 Dax de Intercanina Andrea Massarelli Acquasparta (TR) I
EZ 0 1319 Zeus dell' Isola dei Baroni Alain Merguin Genf CH
EZ 0 1074 Roy von der Friedrichskluft Karl-Heinz Friedrichs Waltrop D
EZ 0 1205 Vando vom Klausener Grund Uwe Buchholz Herne D
EZ 0 1035 Furbo degli Achei Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
EZ 0 1259 Troj vom Hutberg Erich Bösl Schwandorf D
EZ 0 1266 Ilbo vom Holtkämper See Patrick Thomas Cork IE
EZ 0 1157 Tiras vom Roten Feld Dagmar Merkert Eberbach D
EZ 0 1054 Astor von Zenobia Michael Haverkock Münster D
EZ 0 1165 Cronos d' Ulmental Daniele Francioni Montecatini Terme I
EZ 0 1097 Eon von Nimbus Andrea Betz Dülmen D
EZ 0 1090 Straus dei Cimmeri Gregorio Sorbello Catania I
EZ 0 1211 Nike vom Haus Dexel Gerd Dexel Paderborn D
EZ 0 1017 Dan von den Sieben Eichen Volker Diesem Affalterbach D
EZ 0 1149 Rick vom Externstein Wilhelm Nordsieck Preußisch Oldendorf D
EZ 0 1195 Darko von Vierhundert Hertz Franz Schlenzig Laudenbach D
EZ 0 1160 Barros von der Fürstenau Jens Lambertus Ketsch D
EZ 0 1344 Aiko vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
T1 0 1208 Markus vom Status quo Bernd Nagel Detmold D
T1 0 1262 Iso vom Schloß Schubert Jürgen Mauch Steinbrunn A
T1 0 1265 Zeckel von der Mäusespitz Renate Geissler Wadern D
T2 0 1120 Cliffo vom Döbelner Land Jakob Meyer Aurich D
T2 0 1043 Diego vom Team Baierblick Wolfgang Meinen Südbrookmerland D
T2 0 1084 Willy v. Herzen Glück Budiman Salihin Wetter D
T2 0 1032 Ando von der Römerhalde Heidi Schlick Pfungstadt D
T2 0 1077 Yaspo vom Fichtenschlag Erdinc Sarimusaoglu Istanbul TR
T2 0 1123 Danny von Wilhendorf John E. Henkel New Milford, US
T2 0 1067 Bacchus vom Merlin Martina Rudnevskiy Berlin D
T2 0 1316 Vero vom Laacher-Haus Tatjana Khan Matrosovo RU
T2 0 1190 Norik dei Colli Storici Bernd Helfrich Riedering D
T2 0 1216 Flinn vom Jagdgrund Marina Becker Karlsruhe D
T2 0 1147 Aloisius vom Höchstadter Wappen Erich Siegwart Höchstadt D
T2 0 1142 Vanos van Noort Günter Gutmann Bayreuth D
T3 0 1078 Elmo v. Haus Arranka Benno Scholten Hoogeveen NL
T3 0 1121 Mork dei Profeti Stefano Chiaia Albavilla-Como I
T3 0 1233 Brutus des Terres de la Serpenterie Florence Clautour-Boulaire La Chapelle Moutils F
T3 0 1346 Tryp della Baia Imperiale Mirco Cardoni Ancona I
T3 0 1305 Balu del Recreo Roberto Gascon Parra Mejorada del Campo/Madrid E
T3 0 1331 Dino di Casa Nobili Enrico Strazzo Pino Torinese (TO) I
T3 0 1183 Victor di Casa Pastori Renato Girami Villa D'Adda (Bergamo) I
T3 0 1217 Xaver v. Loosbroekerhaus Josef Roumans Beek LB NL
T3 0 1292 Nero di Casa Scognamiglio Marco Piva Aprilia (LT) I
T3 0 1341 Vac-Vagvölgyi Tyson Brigitta Varga Vac H
T3 0 1115 Ebafarmens Izaro Richard Brauch Waibstadt D
T3 0 1310 Berlioz de Kerastivel Jean-Pierre Borel St. Zacharie F
T3 0 1171 Kenzo Crveni Mayestoso Mario Milic Sesvetski Krayevac HR
T3 0 1206 Karat vom Hirschmorgen Guido Krieger Bad Lippspringe D
T3 0 1008 Dex von der Hirtenwiese Patrick Müller Schiffweiler D
T3 0 1237 Peppino von Isidora Cornelia Steup Bad Marienberg D
T3 0 1254 Bax dei Vichinghi Sara Spazzini Castiglione delle Stiviere (MN) I
T3 0 1065 Bacchus vom Bierstadter Hof Michael Korten Erftstadt D
T3 0 1226 Xemo von Haus Gerstenberg Willi Adamitz Hübitz D
T3 0 1347 Cliff vom Team Radsieksbeeke Werner Plöger Lemgo D
T3 0 1257 Joker von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
T3 0 1057 Rusty von der Lindenhayner Flur Volker Hofsäss Sandersdorf D
T3 0 1013 Ilka's Tequila Petra Schudda Magdeburg D
T3 0 1301 Poldi vom Leckebusch Fred Rohloff Großenkneten D
T3 0 1174 Vando vom Harzer Grubenlicht Heinz Brehm Herzberg D
T3 0 1181 Quo vom Status quo Pablo Garcia-Manrique Valladolid E
T3 0 1293 Wisky von der alten Bäckerei Naim Can Paksoy Kadikoy-Istanbul TR
T3 0 1270 Jannik vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
T3 0 1140 Janosch vom Messina Rudi Grutz Perlin D
T3 0 1214 Carly de la Petite Commune Marcel Curth Landsberg D
T3 0 1221 Aivengo vom St.-Michaels-Berg Josep Prat Falgas Torroella de Montgri (Gerona) E
T3 0 1230 Gandor van de Peperbocht Bart Raeymakers Arendonk B
T3 0 1130 Yako van Noort A.I.S. Bhinder Punjab Amritsar IN
T3 0 1141 Watz von der Neudenauer Holzsteige Carsten Hönig Vallendar D
T3 0 1240 Will vom Hutberg Robert Lang St. Leon-Rot D
T3 0 1148 Mika zur Medbacher Mühle Georg Grau Höchstadt D
T3 0 1070 Waiko vom Schaumbergerland Heike Gerber St. Wendel D
T3 0 1335 Karat's Oliver Jesper Kjaer Them DK
T3 0 1080 Caipi vom Schacher Max Wittmann Kösching D
T3 0 1039 Zerxis vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
T3 0 1263 Lenox von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
T3 0 1219 Tino von der Fangschleuse Ingeborg Krüger Grünheide D
T3 0 1258 Texas vom Feuermelder Rosario Travis Nürnberg D
T4 0 1069 Ilka's Strolch Ulf Schudda Magdeburg D
T4 0 1280 Grischa vom Holtkämper See Katja Klotzsche Dresden D
T4 0 1061 Orrex vom Martelsberg Karl Schwenninger Neresheim D
T4 0 1247 Yvo vom Wildsteiger Land Martin Göbl Wildsteig D
T4 0 1308 Ayrton v. Klostergraben Michel Noe Haguenau F

Suki Klasa Użytkowa:

VA 1 2270 Bella vom Kuckucksland Ottmar Grünewald Neu-Isenburg D
VA 2 2075 Alisha vom Eichenplatz Lutz Wischalla Wimmelburg D
VA 3 2245 Egga vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
VA 4 2074 Jaci vom Eichenplatz Lutz Wischalla Wimmelburg D
VA 5 2215 Dola vom Bergmannshof Yuk Tak Li Sha Tau Kok Road Fanling HK
VA 6 2026 Schiwa vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
VA 7 2151 Lea d' Ulmental Daniele Francioni Montecatini Terme I
VA 8 2146 Quana von der Biberfalle Ingrid Schneider Maselheim D
VA 9 2125 Viva von der Hopfenhalle Johan Emile Bausch Leimen D
VA 10 2176 Mega vom Holtkämper See Helmut Buß Bohmte D
VA 11 2231 Neele aus der Brunnenstraße Sven Dittrich Frankenthal D
VA 12 2288 Farha de Azircan Josep Minguella Pimentel Barcelona E
VA 13 2032 Fendi dell' Alto Pino Hans-Peter Rieker Aichelberg D
V 1 2033 Coco von Regina Pacis Heidi Schlick Pfungstadt D
V 2 2076 Bally de Kerastivel Malgogne Loick Nort S/Erdre F
V 3 2163 Brenda du Grand Gout Gervais Roux Saint Privat des Vieux Salindres F
V 4 2044 Chayenne vom Karthäuser Löwentor Uday Jani Südlohn D
V 5 2051 Connie de la P'tite Flore Jürgen Manser Wiesloch D
V 6 2180 Romina von der Piste Trophe Erich Bösl Schwandorf D
V 7 2149 Babuschka von der Martinskapelle Winfried Benitz Reichertshofen D
V 8 2282 Gerry Val Reina Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
V 9 2258 Eva della Valcuvia Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
V 10 2133 Emily von der Bastillie Kerstin Meurer Großmaischeid D
V 11 2124 Quenta von Arline Johan Emile Bausch Leimen D
V 12 2265 Blanka della Gens Pontina Riccardo Vada Gallo Di Poggio Renatico (FE) I
V 13 2058 Godalis Quenna Werner Hoffmann Baldham D
V 14 2260 Irina von Frutteto Eligio Bozieglav Muggia (Trieste) I
V 15 2140 Katja Urko-Wima Siarhei Elkind Tarasowo/ Minsk BY
V 16 2136 Kurina von der Urbecke Friedrich Stenner Hemer D
V 17 2230 Heaven von Rekas Reinhard Kastrup Gütersloh D
V 18 2049 Betty Casa Luca Werner Seif Wiggensbach D
V 19 2057 Zari von der Elfenbeinschlucht Friedhelm Otte Bad Lippspringe D
V 20 2130 Nani vom Wiedeck Carsten Hönig Vallendar D
V 21 2127 Bibi vom Kirchturm Wolfgang Krumnack Bochum D
V 22 2069 Xanthia aus dem Haus Zygadto Karl-Heinz Zygadto Bürstadt D
V 23 2246 Marnie vom Lärchenhain Helmut Buß Bohmte D
V 24 2009 Tosca vom Nordteich Julia Schmidt Bockhorst D
V 25 2295 Eviva vom Bad Wäldle Nadeem Butt Lahore PK
V 26 2243 Zambi vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
V 27 2063 Amanda am Seeteich Hans Jürgen Harms Wolfsburg D
V 28 2207 Naila vom Fichtenschlag Marco Oßmann Weißenbrunn D
V 29 2001 Pitty von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
V 30 2221 Mara aus Wattenscheid Waldemar Köber jr. Bochum D
V 31 2219 Mistery vom Ingenhoven Teich Regina Hoffmann Ratingen D
V 32 2128 Resi vom Klostermoor Garry Eng Winnipeg, MB R3B 0X3 CA
V 33 2199 Nella vom Wäschtengraben Michael Lietzau Steinach D
V 34 2092 Mischaland's Rhonda Anders Eriksson Örsundsbro S
V 35 2107 Valli du Schellenthal Fabien Lang Bitche F
V 36 2114 Quirl von Arlett Margit van Dorssen Köln D
V 37 2191 Puppe vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
V 38 2169 Alfons David Afra Diego Pastori Magnago (MI) I
V 39 2299 Ary di Casa Ossola Giancarlo Ossola Vergera (Varese) I
V 40 2198 Josephine vom Frankengold Manolis Kasotakis Agios Nikolaos, Kreta GR
V 41 2040 Ute v.d. Lentfert Hoeve Jan Lentfert Overdinkel NL
V 42 2195 Cantania's Olly Patric Englund Ilsbo S
V 43 2008 Heidi von der Pfalzperle Georg Mackle Maxdorf D
V 44 2161 Cambera-Ciss du Val D'Anzin Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
V 45 2280 Dassy v. Contra Csaba Mayer Agfalva H
V 46 2134 Visa von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
V 47 2209 Alma vom Endhus Christian Huss Weyersheim F
V 48 2154 Endrefalva Cleopatra Tatjana Kharitonova Moskau RU
V 49 2200 Samira von der Moritzburg Hans-Peter Albrecht Witten D
V 50 2202 Amira di Val del Lambro Stefano Beggiato Monza (MI) I
V 51 2185 Zenobia vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
V 52 2228 Bista z Mareckiego Stawu Andrzej Formicki Maki PL
V 53 2059 Qenni vom Holtkämper Hof Werner Thiel Bielefeld D
V 54 2273 Lissy vom Baruther Land Toni Brezel Hendersonville US
V 55 2229 Perle aus dem Aurum Zwinger Ralf Dangers Seevetal D
V 56 2279 Tylli vom Laacher-Haus Katharina Kube Sehnde D
V 57 2113 Priska v. Adelplatz Harry Boontjes Rotterdam NL
V 58 2065 Betty von der Grafenburg Corinna Bähr Rehfelde D
V 59 2187 Meggi vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
V 60 2290 Asia del Colle Verde Giuseppe Lo Preiato Vibo Valentia I
V 61 2164 Bora du Domaine du Four Blanc Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
V 62 2257 Desiena vom Roten Acker Gale I. Dinces Harrison, US
V 63 2182 Titti di Val del Lambro Stefano Beggiato Monza (MI) I
V 64 2087 Wiwa vom Haus Burow Berthold Burow Hartenholm D
V 65 2252 Genny degli Achei Egidio Esposito Napoli I
V 66 2016 Era von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
V 67 2035 Indy v.d. Berkthoeve Ria M.L.A.J. Pittens-Sesink Loosbroek NL
V 68 2041 Xara vom Aspenhaus Rüdiger Neise Sandersdorf OT Ramsin D
V 69 2086 Debby vom Wallgraben Christian Mayer Untergruppenbach D
V 70 2070 Rana von Lacroz Marietta Klüdtke Niederlepte D
V 71 2220 Saskia vom Römerland Andreas Fend Saanen (BE) CH
V 72 2264 Alderslyst Petite Fleur 2 Guido Schatten Düsseldorf D
V 73 2109 Angoon du Normont Dominique Vaubert Orsay F
V 74 2225 Frisbee von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
V 75 2079 Julia von der Liebeswarte Carola Groner Gutenzell-Hürbel D
V 76 2027 Bonnie vom Haus Timanfaya Fred Tabert Treuenbrietzen D
V 77 2139 Vamy von Bad-Boll Torsten Immel Blaubeuren/Seissen D
V 78 2037 Ashley v.d. Ybajo Hoeve Bastian Verschoor Hellevoetsluis NL
V 79 2218 Banja von Groß-Zünder Friedhelm Bark Diepholz D
V 80 2177 Babe von WeCo Cornelia Fuchs-Blüml Neunkirchen D
V 81 2045 Quincy von der Biberfalle Ingrid Schneider Maselheim D
V 82 2174 Elischa Blue-Iris Sabine Nelde Neuberg D
V 83 2106 Zora dei Verdi Colli Michela Ticchi Torgiano I
V 84 2029 Roma de Simagüe Hernando Anzola Nunez Pedralba/Valencia E
V 85 2255 Indra von der Düsselquelle Adri Phoelich Beuningen NL
V 86 2096 Kelly vom Praester-Land Heinz Leuker Emmerich D
V 87 2286 Viktoria vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
V 88 2173 Gabana Blue-Iris Sabine Nelde Neuberg D
V 89 2048 Daytona v.h. Tjeuke Meer Francisca van de Kruisweg Goch D
V 90 2110 Quelle v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
V 91 2129 Leni vom Mönchberg Michael Jakesch Althütte D
V 92 2256 Hina v. Hexenland Monika Szczepaniak Warszawa PL
V 93 2244 Nala vom Holtkämper Hof Jörg Niedergassel Bielefeld D
V 94 2066 Karline vom Team Zellwaldrand Nancy Herms Großsteinbach D
V 95 2285 Anuschka vom Kuckucksland Paul Joseph Tan Frankenthal D
V 96 2143 Nicki vom Valtenberg Reinhold Wolf Güntersleben D
V 97 2056 Sheila vom Türkenkopf Rainer Würger-Willmann Loxstedt-Donnern D
V 98 2168 Destiny von Wilhendorf Nadia Adams Tyrone US
V 99 2068 Mendy v. Haus Christa Krisztina Biro Budapest H
V 100 2294 Manta Framato Rolau Ingo Wozniack Lippstadt-Overhagen D
V 101 2020 First Duchess v. d. Ianhoeve John S. Chisholm Chertsey, Surrey KT16 9QY GB
V 102 2194 Tammy vom Schloss Runding Sylvia Schießl Regensburg D
V 103 2103 Banja vom Schlicher Hof Werner Schlicher Deimberg D
V 104 2052 Emely Schloß Löwenherz Barbara Quandt Bielefeld D
V 105 2137 Cimbaly vom alten Laibach-Teich Toni Krüger Vlotho D
V 106 2004 Sforza von der Piste Trophe Uwe Hecke Neuenhaus D
V 107 2053 Rina vom Casselswald Berthold Müller Schiffweiler D
V 108 2204 Quantina vom Elzmündungsraum Alexander Rath Bretten D
V 109 2160 Rania dei Monti della Laga Mauro Di Festa Giulianova Lido (TE) I
V 110 2238 Hera von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
V 111 2138 Ombra vom Klostermoor Horst Ludwigs Südbrookmerland D
V 112 2018 Greta von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
V 113 2047 Häsel von den Leinewiesen Simon Sowein Dessau D
V 114 2122 Hera vom Ganzkower Schloß Frank Herholz Neubrandenburg D
V 115 2118 Mona von der Mohnwiese Dietmar Gebhart Kreenheinstetten D
V 116 2226 Quelle vom Haus Bruchersee Nikola Davidov Haskovo Kamenna BG
V 117 2015 Isy del Lupo Nero Carina Wagner Hamm D
V 118 2025 Chini vom Ecke Anja Lindenblatt Leubnitz D
V 119 2117 Inka vom Riederloh Markus Lüpschen Köln D
V 120 2043 Sheela zur Vosskuhle Thomas Jankowski Bochum D
V 121 2024 Anja von Bisi's Meute Yvonne Steinborn-Bartsch Falkensee D
V 122 2250 Gela von der Waldesruh Frank Peter Hoppegarten D
V 123 2013 Nike vom Löwenwappen Birgit Roling Gescher D
V 124 2011 Mira vom Waldwinkel Katja Leuthold Dresden D
U 1 2005 Philipa von der Urbecke Valentin Piwek Kescheid D
EZ 0 2297 Catja v. Popland Ognjen Kapidzic Geretsried/Gelting D
EZ 0 2088 Ronja vom Haus Burow Berthold Burow Hartenholm D
EZ 0 2157 Fiona delle Colonne D'Ercole Mario Ricciardi Capua (CE) I
EZ 0 2071 Anita di Casa Nobili Libero Massarelli Acquasparta (TR) I
EZ 0 2102 Ebafarmens Indi Richard Brauch Waibstadt D
EZ 0 2042 Wally vom Finkenschlag Andreas Sobczyk Herzogenrath D
EZ 0 2253 Nina dei Precision Philip Eram Kilbride, ON L0P 1G0 CA
EZ 0 2284 Leri Quissa Lena Pichler Bjerre Boeslunde DK
EZ 0 2083 Babette vom Oberwald Michael Hammer Mörfelden-Walldorf D
EZ 0 2287 Murnie di Casa Ardigo Cinzi Di Marsciano Roma I
EZ 0 2268 Asics du Val D'Anzin Anastasio Garcia Garcia Torrejon Ardoz/Madrid E
T1 0 2089 Fiamma di Val Sant' Anna Fabio Vegetti Concorezzo I
T1 0 2158 Fanta vom Thalberger Land Hagen Keil Thalberg D
T1 0 2292 Uva dei Lupi della Maddalena Roberto Santacchi Muccia Macerata I
T2 0 2281 Ambra di Casa Ossola Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
T2 0 2034 Chakira vom Pendler Wolfgang Meinen Südbrookmerland D
T2 0 2263 Ewyn il Mercabah Carlo Curci San Genesio ed Uniti I
T2 0 2222 Hanna vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
T2 0 2242 Blanche vom Hägerbrunnen Stefanie Häger Wolfsburg D
T2 0 2261 Nicoll v.d. Ochsenfurt Cynthia Whitfield McMahan Chapel Hill, US
T2 0 2006 Odyna vom Land Mecklenburg Wolfgang Gradert Oststeinbek D
T2 0 2123 Enigma vom Luchweg Stefani Langer Braunschweig D
T2 0 2104 Yenni vom Lärchenhain Ulrich Gerber Oelsnitz/Erzgeb. D
T3 0 2208 Bettina du Normont Jerome Robert Berneville F
T3 0 2212 Cannabis des Terres de la Serpenterie Thierry Boulaire La Chapelle Moutils F
T3 0 2235 Natalie aus der Brunnenstraße Petra Lumpe Lahr D
T3 0 2003 Pola von der Zenteiche Christoph Ludwig Gemmerich D
T3 0 2095 Kelly van't Groot-Fehn Wilfried Sendemer Großefehn D
T3 0 2108 Frisbee du Parc à Mitrailles Jacques Princivalli Souvret B
T3 0 2119 Yassri vom Haus Biewer Marita Biewer Schiffweiler D
T3 0 2190 Bella von Arlett Margit van Dorssen Köln D
T3 0 2184 Nicki von der Mäusespitz Wolfgang Müller Koblenz D
T3 0 2213 Endi v. Darion Goran Rokic Pozega HR
T3 0 2148 Hetty vom Holtkämper Tor Klaus Niedergassel Gütersloh D
T3 0 2201 Ina degli Achei Egidio Esposito Napoli I
T3 0 2162 Cantha du Val D'Anzin Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
T3 0 2147 Ilka von der Orangerie Wolfgang Lauber Fulda D
T3 0 2131 Hakima vom Terdannenhof Carsten Hönig Vallendar D
T3 0 2067 Jaconita vom Lärchenhain Helmut Buß Bohmte D
T3 0 2099 Neila vom Suentelstein Hinrich Müller Bad Essen D
T3 0 2254 Dixi di Casa Massarelli Agostino Tamarisco Torre Annunziata I
T3 0 2298 Adria vom Pendler Joe Siwinski Mokena, US
T3 0 2196 Priska vom Schwalmbergtal Jörg Remmecke Dortmund D
T3 0 2135 Honey zur Medbacher Mühle Georg Grau Höchstadt D
T3 0 2098 Konni vom Priesteracker Brunhild Weiss Schildow D
T3 0 2214 Dolli vom Karlsfelder Hof Luca Carne Bignano (BG) I
T3 0 2144 Vienna vom Heinrichplatz Jörg Hohn Glienicke/Nordbahn D
T3 0 2064 Ebba vom Wolkenstein Erich Wolkenstein Berlin D
T3 0 2014 Olly z Kojca Holan Andrzej Holik Rzeszow PL
T3 0 2205 Ciska du Maingoval de Dolci Franck Mesnager Douchy les Mines F
T3 0 2039 Orlina von der Düsselquelle Adri Phoelich Beuningen NL
T3 0 2167 Jasmine dell' Antico Maniero Roberto Ranieri Milano I
T3 0 2132 Unka van Noort Kuniko Yamada Kitanagoya-shi, Aichi-ken JP
T3 0 2036 Malou zum Kolbenguß Christian Lang St. Leon-Rot D
T3 0 2233 Gloria vom Valtenberg Sven Dittrich Frankenthal D
T3 0 2171 Ghalia v. Glockenhaus Kamal Touati Villen-St.-Simeon B
T3 0 2223 Vina von der alma mater Horst-Enno Jürgens Marienthal D
T3 0 2172 BA du Grand Gout Alfons Roerkohl Castrop-Rauxel D
T4 0 2278 Pischa von der Zenteiche Jan van Weersch Merkelbeek NL
T4 0 2262 Coco v. Haus Thalie Wendy L. Fields Washington US

Suki Klasa użytkowa

VA 1 2270 Bella vom Kuckucksland Ottmar Grünewald Neu-Isenburg D
VA 2 2075 Alisha vom Eichenplatz Lutz Wischalla Wimmelburg D
VA 3 2245 Egga vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
VA 4 2074 Jaci vom Eichenplatz Lutz Wischalla Wimmelburg D
VA 5 2215 Dola vom Bergmannshof Yuk Tak Li Sha Tau Kok Road Fanling HK
VA 6 2026 Schiwa vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
VA 7 2151 Lea d' Ulmental Daniele Francioni Montecatini Terme I
VA 8 2146 Quana von der Biberfalle Ingrid Schneider Maselheim D
VA 9 2125 Viva von der Hopfenhalle Johan Emile Bausch Leimen D
VA 10 2176 Mega vom Holtkämper See Helmut Buß Bohmte D
VA 11 2231 Neele aus der Brunnenstraße Sven Dittrich Frankenthal D
VA 12 2288 Farha de Azircan Josep Minguella Pimentel Barcelona E
VA 13 2032 Fendi dell' Alto Pino Hans-Peter Rieker Aichelberg D
V 1 2033 Coco von Regina Pacis Heidi Schlick Pfungstadt D
V 2 2076 Bally de Kerastivel Malgogne Loick Nort S/Erdre F
V 3 2163 Brenda du Grand Gout Gervais Roux Saint Privat des Vieux Salindres F
V 4 2044 Chayenne vom Karthäuser Löwentor Uday Jani Südlohn D
V 5 2051 Connie de la P'tite Flore Jürgen Manser Wiesloch D
V 6 2180 Romina von der Piste Trophe Erich Bösl Schwandorf D
V 7 2149 Babuschka von der Martinskapelle Winfried Benitz Reichertshofen D
V 8 2282 Gerry Val Reina Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
V 9 2258 Eva della Valcuvia Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
V 10 2133 Emily von der Bastillie Kerstin Meurer Großmaischeid D
V 11 2124 Quenta von Arline Johan Emile Bausch Leimen D
V 12 2265 Blanka della Gens Pontina Riccardo Vada Gallo Di Poggio Renatico (FE) I
V 13 2058 Godalis Quenna Werner Hoffmann Baldham D
V 14 2260 Irina von Frutteto Eligio Bozieglav Muggia (Trieste) I
V 15 2140 Katja Urko-Wima Siarhei Elkind Tarasowo/ Minsk BY
V 16 2136 Kurina von der Urbecke Friedrich Stenner Hemer D
V 17 2230 Heaven von Rekas Reinhard Kastrup Gütersloh D
V 18 2049 Betty Casa Luca Werner Seif Wiggensbach D
V 19 2057 Zari von der Elfenbeinschlucht Friedhelm Otte Bad Lippspringe D
V 20 2130 Nani vom Wiedeck Carsten Hönig Vallendar D
V 21 2127 Bibi vom Kirchturm Wolfgang Krumnack Bochum D
V 22 2069 Xanthia aus dem Haus Zygadto Karl-Heinz Zygadto Bürstadt D
V 23 2246 Marnie vom Lärchenhain Helmut Buß Bohmte D
V 24 2009 Tosca vom Nordteich Julia Schmidt Bockhorst D
V 25 2295 Eviva vom Bad Wäldle Nadeem Butt Lahore PK
V 26 2243 Zambi vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
V 27 2063 Amanda am Seeteich Hans Jürgen Harms Wolfsburg D
V 28 2207 Naila vom Fichtenschlag Marco Oßmann Weißenbrunn D
V 29 2001 Pitty von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
V 30 2221 Mara aus Wattenscheid Waldemar Köber jr. Bochum D
V 31 2219 Mistery vom Ingenhoven Teich Regina Hoffmann Ratingen D
V 32 2128 Resi vom Klostermoor Garry Eng Winnipeg, MB R3B 0X3 CA
V 33 2199 Nella vom Wäschtengraben Michael Lietzau Steinach D
V 34 2092 Mischaland's Rhonda Anders Eriksson Örsundsbro S
V 35 2107 Valli du Schellenthal Fabien Lang Bitche F
V 36 2114 Quirl von Arlett Margit van Dorssen Köln D
V 37 2191 Puppe vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
V 38 2169 Alfons David Afra Diego Pastori Magnago (MI) I
V 39 2299 Ary di Casa Ossola Giancarlo Ossola Vergera (Varese) I
V 40 2198 Josephine vom Frankengold Manolis Kasotakis Agios Nikolaos, Kreta GR
V 41 2040 Ute v.d. Lentfert Hoeve Jan Lentfert Overdinkel NL
V 42 2195 Cantania's Olly Patric Englund Ilsbo S
V 43 2008 Heidi von der Pfalzperle Georg Mackle Maxdorf D
V 44 2161 Cambera-Ciss du Val D'Anzin Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
V 45 2280 Dassy v. Contra Csaba Mayer Agfalva H
V 46 2134 Visa von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
V 47 2209 Alma vom Endhus Christian Huss Weyersheim F
V 48 2154 Endrefalva Cleopatra Tatjana Kharitonova Moskau RU
V 49 2200 Samira von der Moritzburg Hans-Peter Albrecht Witten D
V 50 2202 Amira di Val del Lambro Stefano Beggiato Monza (MI) I
V 51 2185 Zenobia vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
V 52 2228 Bista z Mareckiego Stawu Andrzej Formicki Maki PL
V 53 2059 Qenni vom Holtkämper Hof Werner Thiel Bielefeld D
V 54 2273 Lissy vom Baruther Land Toni Brezel Hendersonville US
V 55 2229 Perle aus dem Aurum Zwinger Ralf Dangers Seevetal D
V 56 2279 Tylli vom Laacher-Haus Katharina Kube Sehnde D
V 57 2113 Priska v. Adelplatz Harry Boontjes Rotterdam NL
V 58 2065 Betty von der Grafenburg Corinna Bähr Rehfelde D
V 59 2187 Meggi vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
V 60 2290 Asia del Colle Verde Giuseppe Lo Preiato Vibo Valentia I
V 61 2164 Bora du Domaine du Four Blanc Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
V 62 2257 Desiena vom Roten Acker Gale I. Dinces Harrison, US
V 63 2182 Titti di Val del Lambro Stefano Beggiato Monza (MI) I
V 64 2087 Wiwa vom Haus Burow Berthold Burow Hartenholm D
V 65 2252 Genny degli Achei Egidio Esposito Napoli I
V 66 2016 Era von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
V 67 2035 Indy v.d. Berkthoeve Ria M.L.A.J. Pittens-Sesink Loosbroek NL
V 68 2041 Xara vom Aspenhaus Rüdiger Neise Sandersdorf OT Ramsin D
V 69 2086 Debby vom Wallgraben Christian Mayer Untergruppenbach D
V 70 2070 Rana von Lacroz Marietta Klüdtke Niederlepte D
V 71 2220 Saskia vom Römerland Andreas Fend Saanen (BE) CH
V 72 2264 Alderslyst Petite Fleur 2 Guido Schatten Düsseldorf D
V 73 2109 Angoon du Normont Dominique Vaubert Orsay F
V 74 2225 Frisbee von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
V 75 2079 Julia von der Liebeswarte Carola Groner Gutenzell-Hürbel D
V 76 2027 Bonnie vom Haus Timanfaya Fred Tabert Treuenbrietzen D
V 77 2139 Vamy von Bad-Boll Torsten Immel Blaubeuren/Seissen D
V 78 2037 Ashley v.d. Ybajo Hoeve Bastian Verschoor Hellevoetsluis NL
V 79 2218 Banja von Groß-Zünder Friedhelm Bark Diepholz D
V 80 2177 Babe von WeCo Cornelia Fuchs-Blüml Neunkirchen D
V 81 2045 Quincy von der Biberfalle Ingrid Schneider Maselheim D
V 82 2174 Elischa Blue-Iris Sabine Nelde Neuberg D
V 83 2106 Zora dei Verdi Colli Michela Ticchi Torgiano I
V 84 2029 Roma de Simagüe Hernando Anzola Nunez Pedralba/Valencia E
V 85 2255 Indra von der Düsselquelle Adri Phoelich Beuningen NL
V 86 2096 Kelly vom Praester-Land Heinz Leuker Emmerich D
V 87 2286 Viktoria vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
V 88 2173 Gabana Blue-Iris Sabine Nelde Neuberg D
V 89 2048 Daytona v.h. Tjeuke Meer Francisca van de Kruisweg Goch D
V 90 2110 Quelle v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
V 91 2129 Leni vom Mönchberg Michael Jakesch Althütte D
V 92 2256 Hina v. Hexenland Monika Szczepaniak Warszawa PL
V 93 2244 Nala vom Holtkämper Hof Jörg Niedergassel Bielefeld D
V 94 2066 Karline vom Team Zellwaldrand Nancy Herms Großsteinbach D
V 95 2285 Anuschka vom Kuckucksland Paul Joseph Tan Frankenthal D
V 96 2143 Nicki vom Valtenberg Reinhold Wolf Güntersleben D
V 97 2056 Sheila vom Türkenkopf Rainer Würger-Willmann Loxstedt-Donnern D
V 98 2168 Destiny von Wilhendorf Nadia Adams Tyrone US
V 99 2068 Mendy v. Haus Christa Krisztina Biro Budapest H
V 100 2294 Manta Framato Rolau Ingo Wozniack Lippstadt-Overhagen D
V 101 2020 First Duchess v. d. Ianhoeve John S. Chisholm Chertsey, Surrey KT16 9QY GB
V 102 2194 Tammy vom Schloss Runding Sylvia Schießl Regensburg D
V 103 2103 Banja vom Schlicher Hof Werner Schlicher Deimberg D
V 104 2052 Emely Schloß Löwenherz Barbara Quandt Bielefeld D
V 105 2137 Cimbaly vom alten Laibach-Teich Toni Krüger Vlotho D
V 106 2004 Sforza von der Piste Trophe Uwe Hecke Neuenhaus D
V 107 2053 Rina vom Casselswald Berthold Müller Schiffweiler D
V 108 2204 Quantina vom Elzmündungsraum Alexander Rath Bretten D
V 109 2160 Rania dei Monti della Laga Mauro Di Festa Giulianova Lido (TE) I
V 110 2238 Hera von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
V 111 2138 Ombra vom Klostermoor Horst Ludwigs Südbrookmerland D
V 112 2018 Greta von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
V 113 2047 Häsel von den Leinewiesen Simon Sowein Dessau D
V 114 2122 Hera vom Ganzkower Schloß Frank Herholz Neubrandenburg D
V 115 2118 Mona von der Mohnwiese Dietmar Gebhart Kreenheinstetten D
V 116 2226 Quelle vom Haus Bruchersee Nikola Davidov Haskovo Kamenna BG
V 117 2015 Isy del Lupo Nero Carina Wagner Hamm D
V 118 2025 Chini vom Ecke Anja Lindenblatt Leubnitz D
V 119 2117 Inka vom Riederloh Markus Lüpschen Köln D
V 120 2043 Sheela zur Vosskuhle Thomas Jankowski Bochum D
V 121 2024 Anja von Bisi's Meute Yvonne Steinborn-Bartsch Falkensee D
V 122 2250 Gela von der Waldesruh Frank Peter Hoppegarten D
V 123 2013 Nike vom Löwenwappen Birgit Roling Gescher D
V 124 2011 Mira vom Waldwinkel Katja Leuthold Dresden D
U 1 2005 Philipa von der Urbecke Valentin Piwek Kescheid D
EZ 0 2297 Catja v. Popland Ognjen Kapidzic Geretsried/Gelting D
EZ 0 2088 Ronja vom Haus Burow Berthold Burow Hartenholm D
EZ 0 2157 Fiona delle Colonne D'Ercole Mario Ricciardi Capua (CE) I
EZ 0 2071 Anita di Casa Nobili Libero Massarelli Acquasparta (TR) I
EZ 0 2102 Ebafarmens Indi Richard Brauch Waibstadt D
EZ 0 2042 Wally vom Finkenschlag Andreas Sobczyk Herzogenrath D
EZ 0 2253 Nina dei Precision Philip Eram Kilbride, ON L0P 1G0 CA
EZ 0 2284 Leri Quissa Lena Pichler Bjerre Boeslunde DK
EZ 0 2083 Babette vom Oberwald Michael Hammer Mörfelden-Walldorf D
EZ 0 2287 Murnie di Casa Ardigo Cinzi Di Marsciano Roma I
EZ 0 2268 Asics du Val D'Anzin Anastasio Garcia Garcia Torrejon Ardoz/Madrid E
T1 0 2089 Fiamma di Val Sant' Anna Fabio Vegetti Concorezzo I
T1 0 2158 Fanta vom Thalberger Land Hagen Keil Thalberg D
T1 0 2292 Uva dei Lupi della Maddalena Roberto Santacchi Muccia Macerata I
T2 0 2281 Ambra di Casa Ossola Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
T2 0 2034 Chakira vom Pendler Wolfgang Meinen Südbrookmerland D
T2 0 2263 Ewyn il Mercabah Carlo Curci San Genesio ed Uniti I
T2 0 2222 Hanna vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
T2 0 2242 Blanche vom Hägerbrunnen Stefanie Häger Wolfsburg D
T2 0 2261 Nicoll v.d. Ochsenfurt Cynthia Whitfield McMahan Chapel Hill, US
T2 0 2006 Odyna vom Land Mecklenburg Wolfgang Gradert Oststeinbek D
T2 0 2123 Enigma vom Luchweg Stefani Langer Braunschweig D
T2 0 2104 Yenni vom Lärchenhain Ulrich Gerber Oelsnitz/Erzgeb. D
T3 0 2208 Bettina du Normont Jerome Robert Berneville F
T3 0 2212 Cannabis des Terres de la Serpenterie Thierry Boulaire La Chapelle Moutils F
T3 0 2235 Natalie aus der Brunnenstraße Petra Lumpe Lahr D
T3 0 2003 Pola von der Zenteiche Christoph Ludwig Gemmerich D
T3 0 2095 Kelly van't Groot-Fehn Wilfried Sendemer Großefehn D
T3 0 2108 Frisbee du Parc à Mitrailles Jacques Princivalli Souvret B
T3 0 2119 Yassri vom Haus Biewer Marita Biewer Schiffweiler D
T3 0 2190 Bella von Arlett Margit van Dorssen Köln D
T3 0 2184 Nicki von der Mäusespitz Wolfgang Müller Koblenz D
T3 0 2213 Endi v. Darion Goran Rokic Pozega HR
T3 0 2148 Hetty vom Holtkämper Tor Klaus Niedergassel Gütersloh D
T3 0 2201 Ina degli Achei Egidio Esposito Napoli I
T3 0 2162 Cantha du Val D'Anzin Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
T3 0 2147 Ilka von der Orangerie Wolfgang Lauber Fulda D
T3 0 2131 Hakima vom Terdannenhof Carsten Hönig Vallendar D
T3 0 2067 Jaconita vom Lärchenhain Helmut Buß Bohmte D
T3 0 2099 Neila vom Suentelstein Hinrich Müller Bad Essen D
T3 0 2254 Dixi di Casa Massarelli Agostino Tamarisco Torre Annunziata I
T3 0 2298 Adria vom Pendler Joe Siwinski Mokena, US
T3 0 2196 Priska vom Schwalmbergtal Jörg Remmecke Dortmund D
T3 0 2135 Honey zur Medbacher Mühle Georg Grau Höchstadt D
T3 0 2098 Konni vom Priesteracker Brunhild Weiss Schildow D
T3 0 2214 Dolli vom Karlsfelder Hof Luca Carne Bignano (BG) I
T3 0 2144 Vienna vom Heinrichplatz Jörg Hohn Glienicke/Nordbahn D
T3 0 2064 Ebba vom Wolkenstein Erich Wolkenstein Berlin D
T3 0 2014 Olly z Kojca Holan Andrzej Holik Rzeszow PL
T3 0 2205 Ciska du Maingoval de Dolci Franck Mesnager Douchy les Mines F
T3 0 2039 Orlina von der Düsselquelle Adri Phoelich Beuningen NL
T3 0 2167 Jasmine dell' Antico Maniero Roberto Ranieri Milano I
T3 0 2132 Unka van Noort Kuniko Yamada Kitanagoya-shi, Aichi-ken JP
T3 0 2036 Malou zum Kolbenguß Christian Lang St. Leon-Rot D
T3 0 2233 Gloria vom Valtenberg Sven Dittrich Frankenthal D
T3 0 2171 Ghalia v. Glockenhaus Kamal Touati Villen-St.-Simeon B
T3 0 2223 Vina von der alma mater Horst-Enno Jürgens Marienthal D
T3 0 2172 BA du Grand Gout Alfons Roerkohl Castrop-Rauxel D
T4 0 2278 Pischa von der Zenteiche Jan van Weersch Merkelbeek NL
T4 0 2262 Coco v. Haus Thalie Wendy L. Fields Washington US

Psy Klasa Juniorów:

SG 1 3086 Sultan von der Jahnhöhe Marc Mayer Rottenburg D
SG 2 3172 Nino von Tronje Nikolaus Meßler Köln D
SG 3 3143 Wegas vom Fichtenschlag Bernd Oßmann Weißenbrunn D
SG 4 3247 Sammo di Casa Beggiato Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 5 3180 Nelson vom Frankengold Sandra Reimann Berlin D
SG 6 3198 Ron della Bocca del Vesuvio Alfonso Perillo Sant Anastasia/Napoli I
SG 7 3230 Sebastjan s Logoiskogo Trakta Leonhard Schweikert Waghäusel D
SG 8 3202 Canyon von der Lars-Aue Norbert Schleuter Altenberge D
SG 9 3054 Xano von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
SG 10 3125 Cesso von Dossel Jinfei Chen Peking, Chaoyang District CN
SG 11 3034 Pardo vom Baruther Land Georg Heyer Drantum D
SG 12 3035 Guccy vom Heinrichplatz Jürgen Manser Wiesloch D
SG 13 3124 Vamos vom Emkendorfer Park Ingrid Sendzik Much D
SG 14 3114 Pasko vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 15 3116 Morret vom Holtkämper Tor Klaus Niedergassel Gütersloh D
SG 16 3036 Yello von Arminius 2000 Tina Martin Viernheim D
SG 17 3123 Tex vom Poxdorfer-Tannenhof Bernd Helfrich Riedering D
SG 18 3004 Yucon v.d. Ostfriesischen Thingstätte Alfons Roerkohl Castrop-Rauxel D
SG 19 3009 Harpo vom Pendler Horst Janssen Ihlow D
SG 20 3174 Falko Klaus Dworschak Alesheim D
SG 21 3248 Rock del Catone Ferdinando Paccani Alzano Lombardo (Bergamo) I
SG 22 3178 Lux Valentinientis Ernst Rückert Aschaffenburg D
SG 23 3105 Hicks von der Grafenburg Corinna Bähr Rehfelde D
SG 24 3181 Sambo von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 25 3221 Hippi Crveni Mayestoso Rainer Mast Oberstadion-Moosbeuren D
SG 26 3098 Fritz de Intercanina Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 27 3088 Conbhairean Quantum Carsten Hönig Vallendar D
SG 28 3110 Garos d' Ulmental Daniele Francioni Montecatini Terme I
SG 29 3113 Noah vom Eichenplatz Lutz Wischalla Wimmelburg D
SG 30 3201 Yukan v. Gafieger Hof Ansgar Kartheiser Feuerscheid D
SG 31 3073 Veron vom Externstein Wilhelm Nordsieck Preußisch Oldendorf D
SG 32 3078 Dux de el Arreaque Antonio Manuel Fernandez Garcia Bullas (Murcia) E
SG 33 3043 Koby von Fidelius Simone Hoffmann Baldham D
SG 34 3210 Cirio du Val D'Anzin Serge Monchau Le Havre F
SG 35 3147 Zamb v. Haus Lacherom Anja Boonemmer Erm NL
SG 36 3127 Estor Team Gleisenauer Schloß Erich Bösl Schwandorf D
SG 37 3081 Armani vom Finkenweg Martin Steffen Kirchlengern D
SG 38 3104 Jockl von der Grafenburg Corinna Bähr Rehfelde D
SG 39 3050 Robyn vom Hasenborn Athanasios Stefanakoudis Linz D
SG 40 3075 Camillo von Pallas Athene Marion Karp Moorrege D
SG 41 3023 Qleo vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 42 3229 Panther vom Ritterberg Hans Flücken sen. Bitzen D
SG 43 3069 Negus Karil's London Aleksandr Kusmin Tumenskaja obl., g. Radugniy RU
SG 44 3129 Harz von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 45 3047 Nando Piste Trophe 2002 Ludwig Weigl Amberg D
SG 46 3157 Quaks vom Holtkämper See Astrid Eilmes Rietberg D
SG 47 3111 Karlos d' Ulmental Daniele Francioni Montecatini Terme I
SG 48 3179 Zarno von der Noriswand Bernd Rückert Haibach D
SG 49 3243 Pat vom Ritterberg Ingetraut Unger Nordhausen D
SG 50 3245 Maximus Splitberg Marija Tsaneva Sofia BG
SG 51 3095 Barak v. Hamilberg Paul Fitzpatrick County Meath IE
SG 52 3003 Pedro von der Stadt Mosbach Helmut Franck Heppenheim D
SG 53 3074 Vegas vom Externstein Wilhelm Nordsieck Preußisch Oldendorf D
SG 54 3001 Quando von der Rieser Perle Andrea Schneider Harburg OT Großsorheim D
SG 55 3101 Odyseus vom Thermodos Albrecht Woerner Lauffen D
SG 56 3013 Hannibal vom Kabinett Michael Bökamp Schloß Holte-Stukenbrock D
SG 57 3199 Zambo vom Riedschlurgi Erin O'Shea Cambridge, US
SG 58 3082 Gandor v. Haus Santo Benny Pley Axel NL
SG 59 3024 Rayk vom Hasenborn Domingo Morales Mönchengladbach D
SG 60 3228 Twin aus dem Aurum Zwinger Volker Thorn Lage D
SG 61 3076 Ulfo vom Winnloh Budiman Salihin Wetter D
SG 62 3020 Yasko von der Zenteiche Christoph Ludwig Gemmerich D
SG 63 3130 Macho vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
SG 64 3044 Lanero vom Haus Clanora Heinz Fisser Bocholt-Liedern D
SG 65 3011 Hunk von Bad-Boll Bernd Kitzke Obermarchtal D
SG 66 3077 Phantom vom Höchstadter Wehr Richard Brauch Waibstadt D
SG 67 3252 Kimon di Val Calore Nancy Schuster Erfurt D
SG 68 3217 Pedro vom Anger Roland Gärtner Hainburg D
SG 69 3145 Sarko di Casa Beggiato Stefano Biancaccio Trevignano (TV) I
SG 70 3215 Visum vom Elzmündungsraum Heinz Reininger Waibstadt D
SG 71 3030 Nero von Maikhus Vincenzo Merola San Giorgio A Cremano I
SG 72 3141 Quasko vom Fiemereck Michael Kautz Herzogenrath D
SG 73 3158 Gaiko v. Haus Santo Tamara Aerts Meerhout B
SG 74 3093 Astor vom Finkenweg Georg Grau Höchstadt D
SG 75 3079 Arko vom Hof Aragorn Thorsten Tuchscheerer Moormerland-Neermoor D
SG 76 3173 Thor vom Arkanum Robert Lang St. Leon-Rot D
SG 77 3025 Clipper vom Kirschental Siegfried Schlegel Dürmentingen D
SG 78 3045 Xamp von der Zenteiche Christoph Ludwig Gemmerich D
SG 79 3010 Addi vom Overledingerland Günther Müller Westoverledingen D
SG 80 3175 Ken vom Rosenblick Wolfgang Haßgall Kulmbach D
SG 81 3136 Skipp vom Salzgitter Milieu Walter Jost Salzgitter D
SG 82 3133 Lento vom Hirschmorgen Werner Zwiertz Beverungen D
SG 83 3164 Tigger di Casa Jose Mario Tescaro Marostica (VI) I
SG 84 3007 Wotan vom Kleinen Holzweg Horst Kramer Kassel D
SG 85 3194 Delvis vom Akazien-Wäldchen Sven Pauker Castrop-Rauxel D
SG 86 3167 Shyrhan Lehmburg Daiga Krumina Kekava LV
SG 87 3139 Tornado von den Paderquellen Guido Krieger Bad Lippspringe D
SG 88 3087 Niklas von Tronje Nikolaus Meßler Köln D
SG 89 3137 Wilson von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 90 3094 Tormenstorps Exter Fredrik Wängquist Ljung S
SG 91 3170 Canto de la Liberte Vaudoire Maria Storz Achern D
SG 92 3155 Leiksaid Iks-File Lubovj Dementieva St. Petersburg RU
SG 93 3090 Quintin vom Hasenborn Carsten Hönig Vallendar D
SG 94 3142 Orlando vom Wäschtengraben Michael Lietzau Steinach D
SG 95 3027 Quirin von den zwei Steinen Joachim Hübner Staßfurt D
SG 96 3223 Rögzöd-völgyi Beke Judith Kerner-Hegyi Egerag H
SG 97 3066 Amigo vom Fürstenbrunn Jens Herber Heidenau D
SG 98 3242 Crios de L'Huselberg Michel Gutschenritter Husseren-Wesserling F
SG 99 3209 Douro de la Blieth Thierry Troutaud Colroy la Roche F
SG 100 3166 Olymp vom Niemberger Eck Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 101 3041 Xandro vom Haus Babilon Budiman Salihin Wetter D
SG 102 3161 Rio Mavic Poland Anna Mielnikiewicz Szczecin PL
SG 103 3162 Jek d' Ulmental Daniele Francioni Montecatini Terme I
SG 104 3211 Darius des Anges de la Nuit Jean Jacques Guedj Othis F
SG 105 3117 Eros v. Bellissimo Annamaria Nagy Oroshaza H
SG 106 3153 Kenzo v. Barendika Frans de Jong Gravenzande NL
SG 107 3008 Irco vom Usinger Schloß Heidemarie Busch Usingen D
SG 108 3250 Normanners Orbit Henrik Skyum Haslev DK
SG 109 3237 Online von Seidenbach Rabea Hildebrandt Messel D
SG 110 3067 Tasko vom Zisawinkel Mehmet Günes Istanbul TR
SG 111 3060 Branko vom Handerweg Michael Blank Langerwehe D
SG 112 3134 Branko vom Petersfels Corina Jäckle Engen D
SG 113 3236 Anouk vom Schaumburger Hof Ann-Christine Meyer Neustadt D
SG 114 3244 Basco vom Schloss Balgheim Erwin Winze Balgheim D
SG 115 3190 Otti von den zwei Steinen Erwin Reich Magdeburg D
SG 116 3115 Athoz do Mhuramel Mario Mangini jun. Sao Paulo BR
SG 117 3189 Titus vom Poxdorfer-Tannenhof H.-Jürgen Lüttich Obertshausen D
SG 118 3131 Joe von Fidelius Budiman Salihin Wetter D
SG 119 3149 Merlin von den Vennteichen Esther Demand Dortmund D
SG 120 3119 Quattro vom Fichtenschlag-Zwinger Czeslaw Suchan Liszki PL
SG 121 3112 Viktor vom Elzmündungsraum Manuela Borgiel Rastatt D
SG 122 3224 Bruno di Casa Preti Adriano Loschi Soliera (MO) I
SG 123 3038 Gandolf Schloß Löwenherz Barbara Quandt Bielefeld D
SG 124 3184 Xaver von der alten Bäckerei Jens Kornblum Stuhr-Varrel D
SG 125 3006 Armani vom glaser Hexensturm Renata Glaser Weil am Rhein D
SG 126 3108 Finsterling d' Ulmental Daniele Francioni Montecatini Terme I
SG 127 3192 Ultimo vom Haus Dexel Silke Kleine Schieder-Schwalenberg D
SG 128 3196 Dion v. Amasis Rene Widmer Rothrist CH
SG 129 3132 Dancer v. Amasis Andreas Knecht Engen D
SG 130 3058 Don vom Hauswalder Bach Korbinian Gehwolf Pilsting/Großköllnbach D
SG 131 3225 Arijel's Yasko Jan Nielsen Lundby DK
SG 132 3028 Vegas aus Wattenscheid Katharina Neumann Mülheim an der Ruhr D
SG 133 3015 Zidan v. Haus Norti Galina Bannikova Moskau RU
SG 134 3150 Bandit v. Haus Lacherom Gerard H. Bakker Erm NL
SG 135 3033 Ken von Godalis Markus Krüger Adlkofen D
SG 136 3018 Frodo d' Ulmental Karl-Heinz Ebert Knüllwald D
SG 137 3042 Kyrill von Fidelius Simone Hoffmann Baldham D
SG 138 3021 Nash vom Hessenstein Albert Klaus Lengfeld D
SG 139 3239 Paulo von den zwei Steinen Tekin Feyaz Yildirim Antalya TR
SG 140 3017 Potter di Casa Nosella Stefan Mumme Karlstein D
SG 141 3059 Atrax vom Fassberg Astrid Labuch Clausthal-Zellerfeld D
SG 142 3016 Frodo von der Alten Donau Gerhard Mayr Buttenwiesen D
G 1 3185 Marlow von der Lorenzstraße GmbH Klossika-Werkzeugbau Neu-Ulm D
U 1 3056 Xero vom steilen Ufer Hans Büchele Ravensburg D
U 2 3159 Excalibur v. d. Bonenburg Cees Voorneveld Maarssen NL
U 3 3218 Zello von Benz Annegret Schmitz Herne D
U 4 3031 Kairo von Aurelius Bernhard Norda Papenburg D
U 5 3207 Gazza v. Tamaraspitze Alfons Van Sweevelt Diepenbeek B
EZ 0 3064 Koni Feetback Harald Hohmann Knittlingen D
EZ 0 3232 Rhab Rosario Pignataro San Marzano Sarno I
EZ 0 3254 Cos della Grande Valle Giuseppe Colelli Lameria Terme (CZ) I
EZ 0 3089 Valco von der Dänischen Wieck Klaus Schult Kemnitz D
EZ 0 3208 Arthos aus dem Haus Samstag Jann Bikker Moormerland D
EZ 0 3146 Yorc vom Status quo Markus Kropeit Raplamaa EF
EZ 0 3022 Happu von der Feuerbacher Höhe Peter Strack Malsburg-Marzell D
EZ 0 3005 Aladin vom glaser Hexensturm Renata Glaser Weil am Rhein D
EZ 0 3063 Lennox vom Haus Clanora Claudia Nothelle Monschau D
EZ 0 3128 Nash vom Holtkämper Tor Dietmar Papenberg Lennestadt D
EZ 0 3106 Garry vom Blackwood Castel Rainer Würger-Willmann Loxstedt-Donnern D
EZ 0 3055 Zarrodyn von der Kahler Heide Romina Roswitha Wagner Königslutter D
EZ 0 3205 Fakir vom Heinrichplatz Norbert Schleuter Altenberge D
EZ 0 3052 Gorby von der Grotte Gerhard Hansmann Schieder-Schwalenberg D
EZ 0 3109 Odysseus vom Hühnegrab Francisco Llobell Sevilla n Socio 1832 E
EZ 0 3193 Margman Thor Margit Kuusman Raplamaa EF
EZ 0 3049 Rocket vom Haus Trojahn Horst Trojahn Herne D
EZ 0 3019 Dingo du Domaine du Val d'Aulnoy Reiner Gunst Neustadt D
EZ 0 3057 Obi-Wan zum Kolbenguß Christian Lang St. Leon-Rot D
EZ 0 3053 Taris dei Profeti Giuliano Profeti La Serra (Pisa) I
EZ 0 3165 Xento v. Bisschofsheim W.J.Th. Dragstra Arum NL
EZ 0 3246 Gobi vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
EZ 0 3122 Quint vom Hammelsbacher Hof Uwe Volk Rothenberg D
EZ 0 3187 Quenn vom Haus Schwerzel Edgar Schwerz Tholey D
EZ 0 3126 Erik Starodurdevacka Andreas Weigel Raschau D

Suki Klasa Juniorów:

SG 1 4101 Heike vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 2 4133 Nathalie von Alcudia Lars Bernlöhr Rosengarten D
SG 3 4107 Violette vom Emkendorfer Park Lothar Karliczek Tecklenburg D
SG 4 4229 Zora vom Riedschlurgi Petra Lumpe Lahr D
SG 5 4017 Leila vom Drei Birkenzwinger Reinhard Engel Tecklenburg D
SG 6 4239 Cicciolina Feetback Helmut Buß Bohmte D
SG 7 4253 Yisi von der Ostfriesischen Thingstätte Hinrich Meinen Ihlow D
SG 8 4159 Oilily Blue-Iris Sabine Nelde Neuberg D
SG 9 4151 Josie von Wilhendorf John E. Henkel New Milford, US
SG 10 4219 Wilma von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
SG 11 4139 Onni vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 12 4083 Diva v. Asics Delfo Marchetti Siena I
SG 13 4153 Sina vom Klostermoor Stefan Witte Belm D
SG 14 4171 Calista von Pallas Athene Holger Köhncke Bark D
SG 15 4056 Tara vom Suentelstein Hinrich Müller Bad Essen D
SG 16 4068 Aryba von der Kahler Heide Gerd Reims Langenselbold D
SG 17 4091 Tamara v. Haus Christa Erich Bösl Schwandorf D
SG 18 4121 Conbhairean Quella Carsten Hönig Vallendar D
SG 19 4185 Olina vom Akrobat Manfred Greiner Friesenheim-Schuttern D
SG 20 4261 Issi vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 21 4071 Romina vom Suentelstein Hinrich Müller Bad Essen D
SG 22 4173 Melci vom Messina Torsten Kopp Vietlübbe D
SG 23 4197 Tiana di Casa Jose Mario Tescaro Marostica (VI) I
SG 24 4112 Pippi vom Frankengold Heinz Groenhoff Moormerland D
SG 25 4216 Jasmin vom Moorbeck Alfred Böselager Rastede D
SG 26 4102 Urma del Timius Klaus Dworschak Alesheim D
SG 27 4287 Prima dei Precision Philip Eram Kilbride, ON L0P 1G0 CA
SG 28 4078 Xambi von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
SG 29 4032 Gill v. Haus Santo Marc Vansant-Engelen Geel B
SG 30 4046 Wyna zur Wolfskammer Haro Neujahr Delmenhorst D
SG 31 4268 Afra del Seprio Nevio Dalla Via Vedano Olona (VA) I
SG 32 4087 Ebbi von der Sudheimer Linde Ingrid Budde Brakel D
SG 33 4177 Quari vom Fiemereck Michael Kautz Herzogenrath D
SG 34 4279 Manda von Aurelius Edoardo De Lotto Fossalunga di Vedelago (TV) I
SG 35 4042 Uma vom Klostermoor Bernhard Norda Papenburg D
SG 36 4088 Tinka von den Paderquellen Heinz Remmert Paderborn D
SG 37 4155 Hope vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz Beverungen D
SG 38 4262 Carlotta di Casa Beggiato Stefano Beggiato Monza (MI) I
SG 39 4049 Ayla von Haus Gerstenberg Tobias Gerstenberg Peine D
SG 40 4254 Hanke v.d. Leiegegend Elisabeth Misselhorn Harsewinkel D
SG 41 4167 Tabata aus Agrigento Armin Braunwarth Mertingen D
SG 42 4293 Lucy del Finkenwerder Sari Nohe Viernheim D
SG 43 4001 Yanka von der Zenteiche Christoph Ludwig Gemmerich D
SG 44 4063 Anja vom Grünpark Andreas Heß Lippstadt D
SG 45 4015 Kim vom Eichenplatz Christina Wischalla Wimmelburg D
SG 46 4058 Exe von der Grafschaft Mark Andreas Aschke Frechen D
SG 47 4225 Carla de Caraby Rafael Fernandez Pastor Benidorm-Alicante E
SG 48 4118 Sina von der Jahnhöhe Marc Mayer Rottenburg D
SG 49 4114 Patricia vom Fiemereck Martin Steffen Kirchlengern D
SG 50 4257 Pasion vom Zellwaldrand Dietmar Meißner Schmalzerode D
SG 51 4037 Opal v.d. Ybajo Hoeve Bastian Verschoor Hellevoetsluis NL
SG 52 4259 Betty degli Achei Egidio Esposito Napoli I
SG 53 4113 Evita von der Wilhelmswarte Erhard Schmidt Runkel D
SG 54 4145 Alma vom Holtkämper Hof Jörg Niedergassel Bielefeld D
SG 55 4249 Quentolina vom Haus Schwerzel Edgar Schwerz Tholey D
SG 56 4243 Gila vom Hause Kampenhuber Virginia Willeitner Julbach D
SG 57 4043 Fipsy von der Kaiserstadt Sandra Sobczyk Herzogenrath D
SG 58 4077 Biyou von Pallas Athene Winfried Sommer Waldsolms D
SG 59 4099 Gana vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 60 4131 Ornelli aus Westsachsen Nataly Koifman Kochav Yair IL
SG 61 4147 Zilly v. Geminus Park Giuseppe Di Salvo Milano/ Lucernate di Rho I
SG 62 4277 Jessy von der Kanisfluh Marjan Baranja Tisina SI
SG 63 4041 Tinkerbell vom Haus Dexel Norbert Luhmann Wadersloh D
SG 64 4148 Gescha vom Schloß Rügland Ingolf Röschmann Visbek D
SG 65 4296 Lola del Murnighello Egidio Boselli Foresto Sparso I
SG 66 4074 Jeromina von Fidelius Budiman Salihin Wetter D
SG 67 4203 Dior du Domaine des Sorbiers Jean Louis Azoppardi Marcoussis F
SG 68 4205 Hostess von der Grafenburg Corinna Bähr Rehfelde D
SG 69 4179 Xanda vom Fichtenschlag Andreas Bärschneider Saalfeld-Saale D
SG 70 4084 Pumpkin zum Kolbenguß Christian Lang St. Leon-Rot D
SG 71 4089 Kira vom Grabfeldgau Alfons Schwarz Mitteleschenbach D
SG 72 4002 Quina vom Haus Pe-Ja Peter Jansen Norden D
SG 73 4218 Debie de L'Oree de Bretagne Johan Pied La Chapelle Craonnaise F
SG 74 4134 Vita von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 75 4191 Svarzekoks Nicla Svetlana Birina St. Petersburg RU
SG 76 4013 Yule von der Zenteiche Astrid Acht Bendorf D
SG 77 4122 Xana vom Friedenspark Martin Schwarzpaul Hemer D
SG 78 4242 Celine von Pallas Athene Corinna Lange Hammah D
SG 79 4047 Aika von Haus Gerstenberg Friedrich Gerstenberg Peine D
SG 80 4110 Joanna von Fidelius Budiman Salihin Wetter D
SG 81 4169 Maya Piste Trophe 2002 Oliver Schott Amberg D
SG 82 4140 Annyque do Mhuramel Mario Mangini jun. Sao Paulo BR
SG 83 4027 Quintina vom Hasenborn Werner Maxein Neuwied D
SG 84 4065 Ayleen von Pallas Athene Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 85 4094 Xanaka von der Brettachau Gerd Schaffroth Langenbrettach D
SG 86 4286 Hexi vom Bad Wäldle Miroslav Tchorz Wisznia Mala PL
SG 87 4023 Eika vom Georgental Erich Stelzer Wolframs-Eschenbach D
SG 88 4096 Kurina vom Grabfeldgau Reinhard Dieterich Bad Neustadt D
SG 89 4250 Lenni vom Geixenhof Erwin Meyer Neuendettelsau D
SG 90 4194 Catya du Schellenthal Joel Waeffler Geudertheim F
SG 91 4217 Latina di Fossombrone Raimund Scheucher Immenstaad D
SG 92 4052 Hirka vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz Beverungen D
SG 93 4097 Chiara vom Gebenbacher Land Johannes Pierchalla Gebenbach D
SG 94 4048 Fina Schloß Löwenherz Barbara Quandt Bielefeld D
SG 95 4125 Benja v. Hamilberg Franz Seubert Kirchheim D
SG 96 4080 Ulli vom Weber Platz Hans-Hermann Hemme Winsen D
SG 97 4245 Duniya vom Akazien-Wäldchen Sven Pauker Castrop-Rauxel D
SG 98 4135 Rikki vom Hammelsbacher Hof Uwe Volk Rothenberg D
SG 99 4018 Fergi vom Schloß Rügland Werner Nisius Löningen D
SG 100 4204 Capucine du Domaine du Val d'Aulnoy Jean-Luc Dehedin Menonval F
SG 101 4251 Gina vom Haus Zieglmayer Ludwig Zieglmayer Rottenburg D
SG 102 4208 Bibi v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
SG 103 4246 Daffy v. Amasis Hans-Peter Hüsler Hochdorf CH
SG 104 4244 Demi vom Akazien-Wäldchen Sven Pauker Castrop-Rauxel D
SG 105 4227 Ellie Mittelwest Julie Martinez Bolingbrook, US
SG 106 4195 Conie Hojsova August Hojs Radenci SI
SG 107 4228 Enschi v. Globalhaus Jochen Janz Haßloch D
SG 108 4007 Haida vom Polarkreis Alina Franck Heppenheim D
SG 109 4198 Zita v. Bisschofsheim Jan Minnema Leeuwarden NL
SG 110 4093 Bu-Bu vom Roten Feld Jutta Lempp Stockach D
SG 111 4270 Ibse vom St.-Michaels-Berg Adrian Dragomir Slobozia RO
SG 112 4006 Kati vom Beyenburger Stausee Bernhard Bieker Wuppertal D
SG 113 4258 Normanners Nokia Fritz Bennedbaek Hundested DK
SG 114 4181 Emmy vom Riedschlurgi Reinhold Wolf Güntersleben D
SG 115 4033 Fenja Schloß Löwenherz Elena Theis Jüchen D
SG 116 4189 Ludmilla v. Contra Janos Marton Mateszalka H
SG 117 4104 Rosel v. Mailandermann Richard Brauch Waibstadt D
SG 118 4031 Crystal du Domaine de Sanctae Crucis Anne-Cathrine Bitterlin Pfastatt F
SG 119 4044 Donna vom Hauswalder Bach Ernst Gehwolf Pilsting/Großköllnbach D
SG 120 4224 Chipie de L'Huselberg Michel Gutschenritter Husseren-Wesserling F
SG 121 4039 Aurum Aglis Yasnaya Elena Aglicheva Moscow RU
SG 122 4267 Normanners Noelle Ulrikka Klarskov Kjaer Farum DK
SG 123 4137 Quantra vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 124 4100 Nokia v. Haus Reckerth Hans Roland Reckerth Arad RO
SG 125 4081 Ronja vom Rauhtal Helmut Sturm Rothenberg D
SG 126 4025 Kaleri No Bartas Krasta Sanita Goricka Liepaja LV
SG 127 4288 Coca Nova-Langfuhr Pawel Dykowski Morag PL
SG 128 4149 Rena v. Mailandermann Matteo Mazzilli Milano I
SG 129 4040 Ginagardens Kendra Christian Lang St. Leon-Rot D
SG 130 4014 Fluse vom WAS-Jugan Renate Kassubeck Fürstenwalde D
SG 131 4079 Jule vom Ganzkower Schloß Susann Kriening Sagard D
SG 132 4283 Caline du Clos du Schauenberg Alain Muller Blotzheim F
SG 133 4276 Anna-Bella von Pierrot Peter Ehret Kappel D
SG 134 4275 Vanta vom Elzmündungsraum Kurt Wohlwend Eggenstein-Leopoldshafen D
SG 135 4003 Thaya von der Schiffslache Rosemarie Herden Issum D
SG 136 4150 Renda v. Mailandermann Matteo Mazzilli Milano I
SG 137 4202 Uhang del Timius Alessandra Di Nardi Frosinone I
SG 138 4050 Ninja vom Hessenstein Theo Geisemeyer Holtland D
SG 139 4020 Nikyta vom Hessenstein Sandra Geyer Sulzemoos D
SG 140 4123 Malexa vom Stiefelhügel Frank Seitz Blaustein D
SG 141 4264 Aida vom glaser Hexensturm Renata Glaser Weil am Rhein D
SG 142 4062 Adisha von den Luxolklippen Ramona Zarnikow Elze D
SG 143 4021 Pixel von der Donnerbrücke Constanze Rähse Burglengenfeld D
SG 144 4028 Bella Lupa von der Steinklamm Kerstin Hackl Burglengenfeld D
SG 145 4127 Kamira von der Glücksgrube Elke Rath Bretten D
SG 146 4248 Connie de la Liberte Vaudoire Herve Ravat Sartrouville F
SG 147 4095 Nixe vom Hessenstein Frank Gebhard Metten D
SG 148 4022 Gilla vom Rhein-Moselring Willi Patten Neuss D
SG 149 4067 Liss von der Lorenzstraße Michael Hübner Neu-Ulm D
U 1 4176 Lira vom Lüttersbruch Karl-Heinz Gladbach Langenfeld D
U 2 4012 Nada House of Grumil Dominik Stangl Tiefenbach D
U 3 4158 Romy del Catone Gianni Zanzi Bagnacvallo I
U 4 4186 Akira vom Schaumburger Hof Janine Maaß Kalletal D
U 5 4281 Carla de Font Martinier Alfio Santostefano Acqugny F
U 6 4214 Aida vom Fürstenbrunn Dana Menge Erfurt D
U 7 4144 Zoe vom Godecke Michels Stephan Grob Hamburg D
U 8 4234 Giselle von Oasis Sami Baggström Veikkola FI
EZ 0 4120 Martha von Tronje Nikolaus Meßler Köln D
EZ 0 4055 Lady vom Lüttersbruch Wilfried Höhne Zichtau D
EZ 0 4207 Ninga v. Petworld Can Paksoy Hasircibasi Kadiköy-Istanbul TR
EZ 0 4115 Parla vom Fiemereck Martin Steffen Kirchlengern D
EZ 0 4036 Arriba von Veterinaria Margret Krafzel Höchberg D
EZ 0 4082 Wolka vom Bierstadter Hof Berthold Burow Hartenholm D
EZ 0 4116 Santana von Arlett Margit van Dorssen Köln D
EZ 0 4226 Stella von der Buchecke Franz Buchecker Eppenschlag D
EZ 0 4170 Barby vom Almhof Andreas Weigel Raschau D
EZ 0 4146 Helly di Castel Cerreto Mauro Di Festa Giulianova Lido (TE) I
EZ 0 4166 Quira von Lentulo Hanno Möller Templin D
EZ 0 4163 Olivia vom Mittelwest II Christoph Ludwig Gemmerich D
EZ 0 4168 Bibi vom Almhof Andreas Weigel Raschau D
EZ 0 4188 Agatha v. Webachtal Stefano Galastri Montelupo Fiorentino (FI) I
EZ 0 4180 Ulme vom Feuermelder Rainer Gumbel Wabern D
EZ 0 4266 Whoopy von Arlett Nikolaus Meßler Köln D
EZ 0 4016 Elexa vom Hanneß Hans Limmer St. Johann D
EZ 0 4130 Ankaa vom Nadelhaus Ansgar Kartheiser Feuerscheid D
EZ 0 4138 Orsina vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
EZ 0 4236 Olsa vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
EZ 0 4060 Giuly di Casa Veronica Egidio Esposito Napoli I
EZ 0 4290 Aloa vom Team Fiemereck Elena Wicht Bamberg D
EZ 0 4183 Ullie vom Winnloh Anton Tepling Recklinghausen D
EZ 0 4053 Jenny vom Almerwald Helmut Bauer Grafing D

Psy Klasa młodzieży

SG 1 5075 Quattro von der Partnachklamm Reinhard Dieterich Bad Neustadt D
SG 2 5186 Homar dei Colli di Uzzano Julio Passarelli Capital COP RA
SG 3 5261 Dallas du Haut Mansard Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 4 5274 Peru v. b. Harten Sherif A. Mattar Giza - Cairo EG
SG 5 5001 Iceman vom Amur Uday Jani Südlohn D
SG 6 5074 Kratmosens Baroni Julia Dieterich Bad Neustadt D
SG 7 5188 Ziko della Vignazzola Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 8 5133 Renzo vom Holtkämper See Hermann Niedergassel Bielefeld D
SG 9 5101 Yumo vom Finkenschlag Hans-Peter Fetten Mönchengladbach D
SG 10 5213 Rony vom Fürst-Georg-Brunnen Anton Schopp St. Pölten A
SG 11 5083 Ritzy vom Wustenberger-Land Jeannette Kempkes Aqua Dulce US
SG 12 5220 Kim degli Achei Charline Wozniack Westenholz D
SG 13 5035 Sirio vom Rauhtal Tina Martin Viernheim D
SG 14 5260 Ulk vom Faustbrunnen Leonhard Schweikert Waghäusel D
SG 15 5120 Bix von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 16 5054 Gerry vom Grafenbrunn Elfriede Krause Paderborn D
SG 17 5174 Ferrari vom Agilolfinger Lothar Quoll Türkenfeld D
SG 18 5154 Furbo von der kleinen Ranch Jürgen Schwarz Wernberg-Köblitz D
SG 19 5073 Harris vom Assaut Birgitt Langel Köln D
SG 20 5019 Vurpo vom Hühnegrab Werner Kötters Niederkirchen D
SG 21 5205 Dereck du Domaine du Parc Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 22 5004 Lucky vom Meierhof Franz-Bernd Everinghoff Ennigerloh D
SG 23 5163 Viksus vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 24 5235 Xenox vom Frankengold Philip Eram Kilbride, ON L0P 1G0 CA
SG 25 5080 Yanick vom Elzmündungsraum Richard Brauch Waibstadt D
SG 26 5290 Team Marlboro Tiger Thomas Larsen Frederiksvaerk DK
SG 27 5206 Tarzan vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 28 5020 Icon von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 29 5215 Grips vom Riedschlurgi Petra Lumpe Lahr D
SG 30 5140 Jack del Samengio Guiseppe Bosi Bologna I
SG 31 5145 Gustel vom Zellergrund Karl-Heinz Füller Schweinfurt D
SG 32 5129 Pantum vom Wiedeck Petra Ossevorth Papenburg D
SG 33 5280 Jak von der Malchower Aue Eva Kara Bielefeld D
SG 34 5144 Percy vom Streek Leo Behrens Wardenburg D
SG 35 5194 King aus der Schloßstadt Willi Lipp Bedburg D
SG 36 5016 Fritz vom Kuckucksland Ottmar Grünewald Neu-Isenburg D
SG 37 5228 Ufo vom Lärchenhain Vincent Buß Bohmte D
SG 38 5227 Mentos vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 39 5264 Gerry Val Anto Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
SG 40 5109 Derrick vom Wierlings Hook Carsten Hönig Vallendar D
SG 41 5105 Fernando von der Wilhelmswarte Jutta Kornmann Rabenau D
SG 42 5036 Veron v.d. Lentfert Hoeve Jan Lentfert Overdinkel NL
SG 43 5118 Jasko de Intercanina Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 44 5068 Arcibald Feetback Harald Hohmann Knittlingen D
SG 45 5021 Lucky vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 46 5103 Rasty aus der Brunnenstraße Josef Storr Biberbach D
SG 47 5061 Uso vom Sandstein Silke Frannek Winden D
SG 48 5048 Rus Gerts Adell Indigo Svetlana Pugovkina St. Petersburg RU
SG 49 5053 Leros von Fidelius Thorsten Wacker Wilnsdorf D
SG 50 5139 Itzo vom Amur Daniela Kötters Oeding D
SG 51 5063 Quino vom Praester-Land Michaela Meisters Kleve D
SG 52 5045 Geronimo vom Amur Budiman Salihin Wetter D
SG 53 5087 Fest Kiefer Jeger Diana Grudina Tallinn EF
SG 54 5172 Namigo v. Lammersbeek Gert Lammertink Enter NL
SG 55 5102 Pares Blue-Iris Ambrogio Verpelli Waghäusel D
SG 56 5100 Paer Blue-Iris Ambrogio Verpelli Waghäusel D
SG 57 5222 Yake vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 58 5173 Natan v. Lammersbeek Gert Lammertink Enter NL
SG 59 5112 Vitus v.d. Zomerdijkslanden Janny Krabbe-Ijzerman Zwartsluis NL
SG 60 5010 Ghandi von der Wilhelmswarte Sandra Nagel Ellerstadt D
SG 61 5017 Sammy von der Rieser Perle Heinz Reininger Waibstadt D
SG 62 5137 Kleehuegel Bonno Paul Bradley Cheshire CW2 5RH GB
SG 63 5142 Yoshi vom Wutachtal Peter Send Viernheim D
SG 64 5224 Valentino vom Frankengold Dietmar Lochow Stackelitz D
SG 65 5085 Uwo dell' Alto Pino Gianluca Veraldi Catanzaro I
SG 66 5164 Vasco Sari Nohe Viernheim D
SG 67 5230 Enzo degli Achei Egidio Esposito Napoli I
SG 68 5240 Zaro vom Bierstadter Hof Dagmar Merkert Eberbach D
SG 69 5159 Rondo vom Haus Schwerzel Edgar Schwerz Tholey D
SG 70 5111 Uhlano von der Piste Trophe Erich Bösl Schwandorf D
SG 71 5116 William vom Suentelstein Heike Müller Wiernsheim D
SG 72 5052 Vegas v. Dongmiran Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 73 5097 Vax di Vittorio Veneto Konrad Siemers Ostrhauderfehn D
SG 74 5065 Fumo di Casa Beggiato Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 75 5076 Murdock vom Bubenlachring Dieter Hufnagel Pfungstadt D
SG 76 5209 Furbo v. Hutweide Lucian Rivis-Tipei Arad RO
SG 77 5170 Team Quindi's Giro Giro Hanne Boe Andersen Billund DK
SG 78 5056 Vietus von Flori-Tina Volker Thul Erftstadt D
SG 79 5241 Kiami's Uran Poul Granslev Marslet DK
SG 80 5165 Nick von der Grafenburg Hartmut Goerke Dannefeld D
SG 81 5197 Melan vom FREESE LAND Bernd Freese Melle D
SG 82 5064 Billy vom Rauschenbergblick Martin Schiebelhut Fulda D
SG 83 5034 Cafu Di Savio Sibylle Klammer Secklendorf D
SG 84 5011 Yoker von der Kräuterwiese Hartmut Buff Sachsenbrunn D
SG 85 5287 Asko Mavic Poland Grzegorz Koziara Grabiny PL
SG 86 5030 Vito v. Haus Christa Uday Jani Südlohn D
SG 87 5121 Hero vom Amur Wolfgang Stoots Stadtlohn D
SG 88 5198 Don von der Ehrenfeste Raimund Scheucher Immenstaad D
SG 89 5248 Regul Lait Erzog Svetlana Zoubtsova Nuthe-Urstromtal D
SG 90 5081 Zidan vom Elzmündungsraum Richard Brauch Waibstadt D
SG 91 5038 Lennox von der Wiehenallee Werner Blum Borgholzhausen D
SG 92 5015 Bellino von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 93 5168 Harrat v. Twickelland Gerard H. Bakker Erm NL
SG 94 5072 Greif vom Grafenbrunn Vladimir Blinov Chelyabinsk RU
SG 95 5082 Lobo vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 96 5062 Denzo della Stella Gemella Alfio Santostefano Acqugny F
SG 97 5250 Ethan Perla Perla Lodesani Carpi (MO) I
SG 98 5189 Zighy del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 99 5225 Bordon von Oasis Alfons Roerkohl Castrop-Rauxel D
SG 100 5106 Faustor van Noort Edzard Müller Moormerland D
SG 101 5190 Zuby del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 102 5229 Wallace aus Wattenscheid Grzegorz Piotrowiak Tarnowskie Göry PL
SG 103 5272 Prosche v. b. Harten Ian Clarke Co Meath IE
SG 104 5095 Cash vom Noricum Doris Kingma Rain am Lech/ Bayerdilling D
SG 105 5041 Ayk aus Mecklenburg Lars Beckmann Hamburg D
SG 106 5217 Robbie von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
SG 107 5255 Marko z Arnultovic Roman Janata Novj Bor CZ
SG 108 5200 Ulf vom Arkanum Robert Lang St. Leon-Rot D
SG 109 5157 Elvis von der Czarda Armin Braunwarth Mertingen D
SG 110 5219 Eros von der Brucker Lache Hans Großkopf Erlangen D
SG 111 5079 Rico vom Gut Lethe Thomas Koch Hantten-Sandkrug D
SG 112 5181 Dealer de L'Etang de Freville Yasmina Donnat Adainville F
SG 113 5160 Yerry vom steilen Ufer Alfons Britsch Ertingen D
SG 114 5091 Xorks von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 115 5014 Zalo zum Turmacker Erwin Klug Medlingen D
SG 116 5152 Milan vom Markt Wernberg Willibald Eimer Wernberg-Köblitz D
SG 117 5166 Strolchi vom Akrobat Birgit Greiner Friesenheim-Schuttern D
SG 118 5226 Cid vom Status quo Bernd Nagel Detmold D
SG 119 5283 Electus Dux Bjarne Jensen Nakskov DK
SG 120 5126 Kabul von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 121 5018 Eagle vom Kirschental Reiner Gunst Neustadt D
SG 122 5069 Wutz von der Felsenschlucht Emrio Kündl Landsberg-Reußen D
SG 123 5037 Uno vom Grimberger Schloß Roland Rath Ratingen D
SG 124 5002 Ole vom Messina Axel Schrörs Essen D
SG 125 5066 Eskobar iz Doma Infanty Lyudmila Polikutina Moskau RU
SG 126 5122 Yego aus der neuen Hauffstraße Hartmut Walz Herbrechtingen D
SG 127 5196 Manitu von der Urbecke Emir Ali Sadaghiani Istanbul TR
SG 128 5009 Imparo von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
SG 129 5046 Uran v. Heralmaborg Bernhard Norda Papenburg D
SG 130 5246 Mikka vom Geixenhof Erwin Meyer Neuendettelsau D
SG 131 5029 Omen vom Drei Birkenzwinger Alyson Reilly Smallfield, Horley, Surrey, RH6 9JG GB
SG 132 5108 Yankee vom Heidknapp Gustl Stephan Telgte D
SG 133 5067 Vesto v.h. Boombos Simon J.M. Tak Wouwse-Plantage NL
SG 134 5167 Vasco v. Dongmiran Michael Kessen Maastricht NL
SG 135 5006 Cannix von der Seilschaft Ulrike Schmidt Essen D
SG 136 5003 Enzo vom Bonauer Wald Dominique Riedl Altfraunhofen D
SG 137 5201 Minoro von der hohen Erle Georg Ritter Böblingen D
SG 138 5050 Mister vom FREESE LAND Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 139 5244 Collo v. Kriszto Istvan Pankotei Biatorbagy H
SG 140 5134 Ultor dei Monti della Laga Mauro Di Festa Giulianova Lido (TE) I
SG 141 5113 Johnny vom Vogelsberger Südhang Reinhold Schmidt Frankenberg D
SG 142 5176 Ursus Fenomen z Nieporetu Beata Golowin Jablonna PL
SG 143 5060 Alfons David Brad Gilberto Rossi Zambana I
SG 144 5125 Pät von Godalis Rainer Spielberger Wallersdorf D
SG 145 5256 Boss di Cariddi Francesco Mento Messina I
SG 146 5104 Noah von der Wiehenallee Janet Talbot Werther D
SG 147 5223 Gismo von der Genhofer Mühle Torsten Pohler Klostermannsfeld D
SG 148 5047 Ixson vom Vogelsberger Südhang Isolde Hartmann Königheim D
SG 149 5028 Pit von Godalis Carol Eastwood West End Woking GU24 9LZ GB
SG 150 5251 Arry della Vignazzola Mario Perrone Meda (MI) I
SG 151 5059 Zamp von der Dänischen Wieck Willi Patten Neuss D
U 1 5231 Sam v. Popland Ognjen Kapidzic Geretsried/Gelting D
U 2 5098 Vimo zu den drei Wieken Konrad Siemers Ostrhauderfehn D
U 3 5158 Robby vom Martelsberg Bernd Nagel Detmold D
U 4 5184 Valter del Ceresio Fabrizio Galliani Mariano Comense I
U 5 5218 Semino von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
U 6 5263 Zoran von der Zenteiche Janos Mihalyi Rakoczifalva H
U 7 5273 Darius du Domaine du Parc Henri Font Davejean F
U 8 5276 Kondor Feetback Sveto Papic Split HR
EZ 0 5265 Gerry Val Alexander Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
EZ 0 5147 Duncan von der Rheinhöhe Franz Schlenzig Laudenbach D
EZ 0 5242 Schifo v. Leaa Luis Eduardo Alonso Aceves Guadalajara, Jalisco MX
EZ 0 5185 Rambo vom Zellwaldrand Piervito Bardi Potenza I
EZ 0 5070 Ury vom Zisawinkel Klaus-Ino Labahn Zinnowitz D
EZ 0 5093 Remo vom Fiemereck Reinhard Kaß Heiden D
EZ 0 5247 Nils vom Drei Birkenzwinger Hans Karl St. Ingbert D
EZ 0 5057 Axel do Alto Do Agave Noel Guiltherme Guimaraes Curitiba BR
EZ 0 5127 Marat von Fidelius Ekaterina Ljutow Wormstedt D
EZ 0 5033 Xantos vom Bierstadter Hof Budiman Salihin Wetter D
EZ 0 5148 Ogar v. Haus Kalia Hans-Adolf Valentin Langgöns D
EZ 0 5131 Puma Topolovnicki Momcilo Mihajlovic Topolovnick RS
EZ 0 5257 Roni v. Funken Spiel Damir Jovanovic Osijek HR

Psy Klasa młodzieży

SG 1 5075 Quattro von der Partnachklamm Reinhard Dieterich Bad Neustadt D
SG 2 5186 Homar dei Colli di Uzzano Julio Passarelli Capital COP RA
SG 3 5261 Dallas du Haut Mansard Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 4 5274 Peru v. b. Harten Sherif A. Mattar Giza - Cairo EG
SG 5 5001 Iceman vom Amur Uday Jani Südlohn D
SG 6 5074 Kratmosens Baroni Julia Dieterich Bad Neustadt D
SG 7 5188 Ziko della Vignazzola Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 8 5133 Renzo vom Holtkämper See Hermann Niedergassel Bielefeld D
SG 9 5101 Yumo vom Finkenschlag Hans-Peter Fetten Mönchengladbach D
SG 10 5213 Rony vom Fürst-Georg-Brunnen Anton Schopp St. Pölten A
SG 11 5083 Ritzy vom Wustenberger-Land Jeannette Kempkes Aqua Dulce US
SG 12 5220 Kim degli Achei Charline Wozniack Westenholz D
SG 13 5035 Sirio vom Rauhtal Tina Martin Viernheim D
SG 14 5260 Ulk vom Faustbrunnen Leonhard Schweikert Waghäusel D
SG 15 5120 Bix von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 16 5054 Gerry vom Grafenbrunn Elfriede Krause Paderborn D
SG 17 5174 Ferrari vom Agilolfinger Lothar Quoll Türkenfeld D
SG 18 5154 Furbo von der kleinen Ranch Jürgen Schwarz Wernberg-Köblitz D
SG 19 5073 Harris vom Assaut Birgitt Langel Köln D
SG 20 5019 Vurpo vom Hühnegrab Werner Kötters Niederkirchen D
SG 21 5205 Dereck du Domaine du Parc Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 22 5004 Lucky vom Meierhof Franz-Bernd Everinghoff Ennigerloh D
SG 23 5163 Viksus vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 24 5235 Xenox vom Frankengold Philip Eram Kilbride, ON L0P 1G0 CA
SG 25 5080 Yanick vom Elzmündungsraum Richard Brauch Waibstadt D
SG 26 5290 Team Marlboro Tiger Thomas Larsen Frederiksvaerk DK
SG 27 5206 Tarzan vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 28 5020 Icon von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 29 5215 Grips vom Riedschlurgi Petra Lumpe Lahr D
SG 30 5140 Jack del Samengio Guiseppe Bosi Bologna I
SG 31 5145 Gustel vom Zellergrund Karl-Heinz Füller Schweinfurt D
SG 32 5129 Pantum vom Wiedeck Petra Ossevorth Papenburg D
SG 33 5280 Jak von der Malchower Aue Eva Kara Bielefeld D
SG 34 5144 Percy vom Streek Leo Behrens Wardenburg D
SG 35 5194 King aus der Schloßstadt Willi Lipp Bedburg D
SG 36 5016 Fritz vom Kuckucksland Ottmar Grünewald Neu-Isenburg D
SG 37 5228 Ufo vom Lärchenhain Vincent Buß Bohmte D
SG 38 5227 Mentos vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 39 5264 Gerry Val Anto Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
SG 40 5109 Derrick vom Wierlings Hook Carsten Hönig Vallendar D
SG 41 5105 Fernando von der Wilhelmswarte Jutta Kornmann Rabenau D
SG 42 5036 Veron v.d. Lentfert Hoeve Jan Lentfert Overdinkel NL
SG 43 5118 Jasko de Intercanina Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 44 5068 Arcibald Feetback Harald Hohmann Knittlingen D
SG 45 5021 Lucky vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 46 5103 Rasty aus der Brunnenstraße Josef Storr Biberbach D
SG 47 5061 Uso vom Sandstein Silke Frannek Winden D
SG 48 5048 Rus Gerts Adell Indigo Svetlana Pugovkina St. Petersburg RU
SG 49 5053 Leros von Fidelius Thorsten Wacker Wilnsdorf D
SG 50 5139 Itzo vom Amur Daniela Kötters Oeding D
SG 51 5063 Quino vom Praester-Land Michaela Meisters Kleve D
SG 52 5045 Geronimo vom Amur Budiman Salihin Wetter D
SG 53 5087 Fest Kiefer Jeger Diana Grudina Tallinn EF
SG 54 5172 Namigo v. Lammersbeek Gert Lammertink Enter NL
SG 55 5102 Pares Blue-Iris Ambrogio Verpelli Waghäusel D
SG 56 5100 Paer Blue-Iris Ambrogio Verpelli Waghäusel D
SG 57 5222 Yake vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 58 5173 Natan v. Lammersbeek Gert Lammertink Enter NL
SG 59 5112 Vitus v.d. Zomerdijkslanden Janny Krabbe-Ijzerman Zwartsluis NL
SG 60 5010 Ghandi von der Wilhelmswarte Sandra Nagel Ellerstadt D
SG 61 5017 Sammy von der Rieser Perle Heinz Reininger Waibstadt D
SG 62 5137 Kleehuegel Bonno Paul Bradley Cheshire CW2 5RH GB
SG 63 5142 Yoshi vom Wutachtal Peter Send Viernheim D
SG 64 5224 Valentino vom Frankengold Dietmar Lochow Stackelitz D
SG 65 5085 Uwo dell' Alto Pino Gianluca Veraldi Catanzaro I
SG 66 5164 Vasco Sari Nohe Viernheim D
SG 67 5230 Enzo degli Achei Egidio Esposito Napoli I
SG 68 5240 Zaro vom Bierstadter Hof Dagmar Merkert Eberbach D
SG 69 5159 Rondo vom Haus Schwerzel Edgar Schwerz Tholey D
SG 70 5111 Uhlano von der Piste Trophe Erich Bösl Schwandorf D
SG 71 5116 William vom Suentelstein Heike Müller Wiernsheim D
SG 72 5052 Vegas v. Dongmiran Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 73 5097 Vax di Vittorio Veneto Konrad Siemers Ostrhauderfehn D
SG 74 5065 Fumo di Casa Beggiato Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 75 5076 Murdock vom Bubenlachring Dieter Hufnagel Pfungstadt D
SG 76 5209 Furbo v. Hutweide Lucian Rivis-Tipei Arad RO
SG 77 5170 Team Quindi's Giro Giro Hanne Boe Andersen Billund DK
SG 78 5056 Vietus von Flori-Tina Volker Thul Erftstadt D
SG 79 5241 Kiami's Uran Poul Granslev Marslet DK
SG 80 5165 Nick von der Grafenburg Hartmut Goerke Dannefeld D
SG 81 5197 Melan vom FREESE LAND Bernd Freese Melle D
SG 82 5064 Billy vom Rauschenbergblick Martin Schiebelhut Fulda D
SG 83 5034 Cafu Di Savio Sibylle Klammer Secklendorf D
SG 84 5011 Yoker von der Kräuterwiese Hartmut Buff Sachsenbrunn D
SG 85 5287 Asko Mavic Poland Grzegorz Koziara Grabiny PL
SG 86 5030 Vito v. Haus Christa Uday Jani Südlohn D
SG 87 5121 Hero vom Amur Wolfgang Stoots Stadtlohn D
SG 88 5198 Don von der Ehrenfeste Raimund Scheucher Immenstaad D
SG 89 5248 Regul Lait Erzog Svetlana Zoubtsova Nuthe-Urstromtal D
SG 90 5081 Zidan vom Elzmündungsraum Richard Brauch Waibstadt D
SG 91 5038 Lennox von der Wiehenallee Werner Blum Borgholzhausen D
SG 92 5015 Bellino von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 93 5168 Harrat v. Twickelland Gerard H. Bakker Erm NL
SG 94 5072 Greif vom Grafenbrunn Vladimir Blinov Chelyabinsk RU
SG 95 5082 Lobo vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 96 5062 Denzo della Stella Gemella Alfio Santostefano Acqugny F
SG 97 5250 Ethan Perla Perla Lodesani Carpi (MO) I
SG 98 5189 Zighy del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 99 5225 Bordon von Oasis Alfons Roerkohl Castrop-Rauxel D
SG 100 5106 Faustor van Noort Edzard Müller Moormerland D
SG 101 5190 Zuby del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 102 5229 Wallace aus Wattenscheid Grzegorz Piotrowiak Tarnowskie Göry PL
SG 103 5272 Prosche v. b. Harten Ian Clarke Co Meath IE
SG 104 5095 Cash vom Noricum Doris Kingma Rain am Lech/ Bayerdilling D
SG 105 5041 Ayk aus Mecklenburg Lars Beckmann Hamburg D
SG 106 5217 Robbie von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
SG 107 5255 Marko z Arnultovic Roman Janata Novj Bor CZ
SG 108 5200 Ulf vom Arkanum Robert Lang St. Leon-Rot D
SG 109 5157 Elvis von der Czarda Armin Braunwarth Mertingen D
SG 110 5219 Eros von der Brucker Lache Hans Großkopf Erlangen D
SG 111 5079 Rico vom Gut Lethe Thomas Koch Hantten-Sandkrug D
SG 112 5181 Dealer de L'Etang de Freville Yasmina Donnat Adainville F
SG 113 5160 Yerry vom steilen Ufer Alfons Britsch Ertingen D
SG 114 5091 Xorks von Arlett Margit van Dorssen Köln D
SG 115 5014 Zalo zum Turmacker Erwin Klug Medlingen D
SG 116 5152 Milan vom Markt Wernberg Willibald Eimer Wernberg-Köblitz D
SG 117 5166 Strolchi vom Akrobat Birgit Greiner Friesenheim-Schuttern D
SG 118 5226 Cid vom Status quo Bernd Nagel Detmold D
SG 119 5283 Electus Dux Bjarne Jensen Nakskov DK
SG 120 5126 Kabul von Bad-Boll Hans-Peter Rieker Aichelberg D
SG 121 5018 Eagle vom Kirschental Reiner Gunst Neustadt D
SG 122 5069 Wutz von der Felsenschlucht Emrio Kündl Landsberg-Reußen D
SG 123 5037 Uno vom Grimberger Schloß Roland Rath Ratingen D
SG 124 5002 Ole vom Messina Axel Schrörs Essen D
SG 125 5066 Eskobar iz Doma Infanty Lyudmila Polikutina Moskau RU
SG 126 5122 Yego aus der neuen Hauffstraße Hartmut Walz Herbrechtingen D
SG 127 5196 Manitu von der Urbecke Emir Ali Sadaghiani Istanbul TR
SG 128 5009 Imparo von der Bastillie Astrid Acht Bendorf D
SG 129 5046 Uran v. Heralmaborg Bernhard Norda Papenburg D
SG 130 5246 Mikka vom Geixenhof Erwin Meyer Neuendettelsau D
SG 131 5029 Omen vom Drei Birkenzwinger Alyson Reilly Smallfield, Horley, Surrey, RH6 9JG GB
SG 132 5108 Yankee vom Heidknapp Gustl Stephan Telgte D
SG 133 5067 Vesto v.h. Boombos Simon J.M. Tak Wouwse-Plantage NL
SG 134 5167 Vasco v. Dongmiran Michael Kessen Maastricht NL
SG 135 5006 Cannix von der Seilschaft Ulrike Schmidt Essen D
SG 136 5003 Enzo vom Bonauer Wald Dominique Riedl Altfraunhofen D
SG 137 5201 Minoro von der hohen Erle Georg Ritter Böblingen D
SG 138 5050 Mister vom FREESE LAND Heiner Honerlage Gütersloh D
SG 139 5244 Collo v. Kriszto Istvan Pankotei Biatorbagy H
SG 140 5134 Ultor dei Monti della Laga Mauro Di Festa Giulianova Lido (TE) I
SG 141 5113 Johnny vom Vogelsberger Südhang Reinhold Schmidt Frankenberg D
SG 142 5176 Ursus Fenomen z Nieporetu Beata Golowin Jablonna PL
SG 143 5060 Alfons David Brad Gilberto Rossi Zambana I
SG 144 5125 Pät von Godalis Rainer Spielberger Wallersdorf D
SG 145 5256 Boss di Cariddi Francesco Mento Messina I
SG 146 5104 Noah von der Wiehenallee Janet Talbot Werther D
SG 147 5223 Gismo von der Genhofer Mühle Torsten Pohler Klostermannsfeld D
SG 148 5047 Ixson vom Vogelsberger Südhang Isolde Hartmann Königheim D
SG 149 5028 Pit von Godalis Carol Eastwood West End Woking GU24 9LZ GB
SG 150 5251 Arry della Vignazzola Mario Perrone Meda (MI) I
SG 151 5059 Zamp von der Dänischen Wieck Willi Patten Neuss D
U 1 5231 Sam v. Popland Ognjen Kapidzic Geretsried/Gelting D
U 2 5098 Vimo zu den drei Wieken Konrad Siemers Ostrhauderfehn D
U 3 5158 Robby vom Martelsberg Bernd Nagel Detmold D
U 4 5184 Valter del Ceresio Fabrizio Galliani Mariano Comense I
U 5 5218 Semino von Silvalacus Peter Seewald Nürnberg D
U 6 5263 Zoran von der Zenteiche Janos Mihalyi Rakoczifalva H
U 7 5273 Darius du Domaine du Parc Henri Font Davejean F
U 8 5276 Kondor Feetback Sveto Papic Split HR
EZ 0 5265 Gerry Val Alexander Antonio Asperti Fino Mornasko (CO) I
EZ 0 5147 Duncan von der Rheinhöhe Franz Schlenzig Laudenbach D
EZ 0 5242 Schifo v. Leaa Luis Eduardo Alonso Aceves Guadalajara, Jalisco MX
EZ 0 5185 Rambo vom Zellwaldrand Piervito Bardi Potenza I
EZ 0 5070 Ury vom Zisawinkel Klaus-Ino Labahn Zinnowitz D
EZ 0 5093 Remo vom Fiemereck Reinhard Kaß Heiden D
EZ 0 5247 Nils vom Drei Birkenzwinger Hans Karl St. Ingbert D
EZ 0 5057 Axel do Alto Do Agave Noel Guiltherme Guimaraes Curitiba BR
EZ 0 5127 Marat von Fidelius Ekaterina Ljutow Wormstedt D
EZ 0 5033 Xantos vom Bierstadter Hof Budiman Salihin Wetter D
EZ 0 5148 Ogar v. Haus Kalia Hans-Adolf Valentin Langgöns D
EZ 0 5131 Puma Topolovnicki Momcilo Mihajlovic Topolovnick RS
EZ 0 5257 Roni v. Funken Spiel Damir Jovanovic Osijek HR

Suki Klasa Młodzieży:

SG 1 6329 Juri vom Schollweiher Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 2 6022 Lara vom Messebau Wolfgang Riefling Erlensee D
SG 3 6002 Zara von der Zenteiche Christoph Ludwig Gemmerich D
SG 4 6390 Cristall della Valle del Liri Mirco Cardoni Ancona I
SG 5 6328 Endora vom Schacher Winfried Benitz Reichertshofen D
SG 6 6184 Musa di Ca'San Marco Sari Nohe Viernheim D
SG 7 6182 Dginy du Pre Moussey Jocelyne Poupon Virey Sous Bar F
SG 8 6167 Visie vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 9 6068 Quarta vom Ochsentor Heinz Reininger Waibstadt D
SG 10 6357 Dana du Val D'Anzin Leonhard Schweikert Waghäusel D
SG 11 6011 Sita vom Hasenborn Frank Maxein Neuwied D
SG 12 6106 Axi Dlha Roven Erich Bösl Schwandorf D
SG 13 6345 Sevilla de Los Madriles Maria Mar Melero Aquado Arganda del Rey Madrid E
SG 14 6108 Scala aus der Brunnenstraße Martina Storjohann Quickborn D
SG 15 6272 Fendi vom Agilolfinger Michaela Maier-Havelkova Buttenwiesen D
SG 16 6047 Nina von der Baiertalerstraße Jürgen Manser Wiesloch D
SG 17 6308 Lyager's Baden-Baden Wilfried Niemeyer Garrel D
SG 18 6131 Baisha vom Hof Aragorn Thorsten Tuchscheerer Moormerland-Neermoor D
SG 19 6053 Mischaland's Xiri Anders Eriksson Örsundsbro S
SG 20 6300 Wannie aus Wattenscheid Waldemar Köber jr. Bochum D
SG 21 6316 Mayka vom Rüscheneck Horst-Peter Tacke Salzkotten D
SG 22 6062 Gwyneth vom Amur Budiman Salihin Wetter D
SG 23 6166 Samie vom Hühnegrab Heinz Scheerer Geisig D
SG 24 6107 Kenya vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 25 6013 Gucci vom Hanneß Hans Limmer St. Johann D
SG 26 6372 Lyager's Berlin Wilfried Niemeyer Garrel D
SG 27 6146 Blue vom Finkenschlag Hans-Peter Fetten Mönchengladbach D
SG 28 6191 Ginie von der Sudheimer Linde Ingrid Budde Brakel D
SG 29 6265 Djones des Terres de la Serpenterie Florence Clautour-Boulaire La Chapelle Moutils F
SG 30 6116 Flora dei Verdi Colli Michela Ticchi Torgiano I
SG 31 6342 Otti Semper Wictor Sabrina Sigmund Neckargerach D
SG 32 6164 Pola vom Thermodos Albrecht Woerner Lauffen D
SG 33 6103 Pania della Valcuvia Peter Send Viernheim D
SG 34 6113 Tessy dell' Alto Pino Teresa Lia Catanzaro I
SG 35 6188 Sahra vom Hammelsbacher Hof Uwe Volk Rothenberg D
SG 36 6242 Liberty von der Wiehenallee Marco Oßmann Weißenbrunn D
SG 37 6305 Oxana von der Plassenburg Renate Haßgall Kulmbach D
SG 38 6295 Zara della Vignazzola Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 39 6384 Fabia vom Agilolfinger Michaela Maier-Havelkova Buttenwiesen D
SG 40 6070 Ulla v. Heralmaborg Bernhard Norda Papenburg D
SG 41 6274 Greve Oline Else Loft Stenlille DK
SG 42 6251 Gerda vom Team Fiemereck Ludwig Wimmer Töging am Inn D
SG 43 6404 Lita v. Del Dido Gustavo Tarantino Lanus Oeste/Prov. CP/Buenos Aires RA
SG 44 6266 Dileme du Val D'Anzin Michel Estienne Belloy En France F
SG 45 6232 Ira vom Haus Zieglmayer Ludwig Zieglmayer Rottenburg D
SG 46 6302 Waifa vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
SG 47 6291 Dolly dell Antuba Sannita Bartolo Tutino Porto Ceresio (VA) I
SG 48 6008 Yanny vom Kleinen Holzweg Horst Kramer Kassel D
SG 49 6118 Quatana zum Kolbenguß Christian Lang St. Leon-Rot D
SG 50 6333 Olivia von Tronje Nikolaus Meßler Köln D
SG 51 6363 Dubai de Kerastivel Louis Goar Saint Urban F
SG 52 6223 Eviana von der kleinen Ranch Jürgen Schwarz Wernberg-Köblitz D
SG 53 6408 Farina v. Hutweide Lucian Rivis-Tipei Arad RO
SG 54 6176 Gucci von Ascanius Angela Obermaier Maisach D
SG 55 6054 Sarina v. Wilde Nachwuchs Nikolay Simeonov Buseck D
SG 56 6037 Nadja vom Altenberger Land Jens Geuthner Mehltheuer D
SG 57 6024 Baroness vom Milewo Volker Egbers Ottersberg D
SG 58 6202 Amy vom Neuseenland Sandy Kramer Markkleeberg D
SG 59 6120 Pepsi von Wilhendorf John E. Henkel New Milford, US
SG 60 6156 Goldie vom Badsee Steffen Straub Boll D
SG 61 6422 Casa Latino's Barcelona Maik Plöger Lemgo D
SG 62 6221 Why vom Monsato Hermann Schmidt Heddesheim D
SG 63 6168 Ossi vom Eichenplatz Lutz Wischalla Wimmelburg D
SG 64 6343 Xanta de Los Madriles Jorge de Frutos Garcia Navas de Rio Frio (Segovia) E
SG 65 6301 Urmel vom Arkanum Robert Lang St. Leon-Rot D
SG 66 6323 Micky vom Osterberger-Land Dirk Wortmann Lotte D
SG 67 6318 Vanta vom Frankengold Susanne Reimann Berlin D
SG 68 6038 Wildmarkens Xelina Günther Knodel Knittlingen D
SG 69 6331 Yella vom Bierstadter Hof Eugen Geissner Hesseneck D
SG 70 6294 Pilar della Valcuvia Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 71 6385 Leri Opal Line Johansen Hvals DK
SG 72 6104 Yolly von der Freiheit Westerholt Ralf Lang Beverungen D
SG 73 6094 Ijana v. Ghattas Harald Hohmann Knittlingen D
SG 74 6349 Usca dei Colli Albani Bruno Petriccione Capua I
SG 75 6117 Dounia du Mont du Tassili Mustapha Anane Hausbourdin F
SG 76 6028 Witch vom Frankengold Marc Daunheimer Großräschen OT Wormlage D
SG 77 6286 Dascha Tombo Tomasz Bogucki Pila PL
SG 78 6119 Catja bel Campo Carlos Cervera Torrent E
SG 79 6052 Conny vom Liborius Brunnen Reinhard Grünewald Paderborn D
SG 80 6023 Herta vom Natoplatz Lorenz Hofbauer Siegenburg D
SG 81 6083 Jary vom Bad Wäldle Yap Seng Teck Singapore SG
SG 82 6030 Ginagardens Lexi Christian Lang St. Leon-Rot D
SG 83 6417 Sara vom Baruther Land Sari Nohe Viernheim D
SG 84 6253 Nikita vom Fleischerheim Uwe Schwarz Rosengarten-Westheim D
SG 85 6237 Gina vom Haus-Waldeck Horst Füller Eußenheim D
SG 86 6415 Iosy von Bad-Boll Marta Szturma Sieradz PL
SG 87 6353 Cimba vom Noricum Simone Maucher Memmingen D
SG 88 6025 Jill vom Schloß Rügland Klaus Geißler Varel D
SG 89 6366 Una degli Achei Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 90 6283 Debby de L'Etang de Freville Yasmina Donnat Adainville F
SG 91 6165 Ira vom Grafenbrunn Heinz Scheerer Geisig D
SG 92 6153 Jilla von der Urbecke Friedrich Stenner Hemer D
SG 93 6179 Alfons David Birke Gilberto Rossi Zambana I
SG 94 6127 Hach du Parc à Mitrailles Luco Destercq Peronnes lez Binch B
SG 95 6043 Ninja v. Barendika Coby Barendrecht Den Haag NL
SG 96 6262 Hexe van de Peperbocht Bart Raeymakers Arendonk B
SG 97 6371 Dina du Clos d'Aoste Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
SG 98 6421 Gaia di Fossombrone Raimund Scheucher Immenstaad D
SG 99 6077 Ussa vom Suentelstein Hinrich Müller Bad Essen D
SG 100 6034 Nancy von der Baiertalerstraße Frank Weißgerber Kaiserslautern D
SG 101 6273 Kaily de Intercanina Hans-Joachim Dux Salzkotten D
SG 102 6109 Aika von der Kupferhälde Walter Bickel Bretten D
SG 103 6060 Mia vom Bubenlachring Heike Winkler Bürstadt D
SG 104 6033 Aliza Feetback Harald Hohmann Knittlingen D
SG 105 6085 Hanna de Caraby Rafael Fernandez Pastor Benidorm-Alicante E
SG 106 6126 Furba del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 107 6180 Dagy du Val D'Anzin Eric Trentenaere Fontenay St. Pere F
SG 108 6032 Loona von Fidelius Volker Hahn Müden D
SG 109 6217 Kiwi von der Grafschaft Mark Claudia Aschke Frechen D
SG 110 6339 Haesel v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
SG 111 6270 Heiki de Sous-Belmont Roger Marro Schmitten CH
SG 112 6124 Flora del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 113 6423 Malina vom FREESE LAND Bernd Freese Melle D
SG 114 6069 Xana vom Suentelstein Hinrich Müller Bad Essen D
SG 115 6375 Asia della Vignazzola Mario Perrone Meda (MI) I
Note Platz Kat.-Nr. Name des Hundes Eigentümer Wohnort Land
Verein für Deutsche Schäferhunde (SV) e.V. Seite 3 30.08.2009 14:39:52
SG 116 6064 Biene vom Lamorak Silke Bretschneider Steckby D
SG 117 6374 Gina v. Asics Delfo Marchetti Siena I
SG 118 6368 Jessy dell Isola di Megaride Salvatore Caniello Orta di Atella (CE) I
SG 119 6224 Conna vom Haus Tepferd Helmut Tepferd Gescher-Hochmoor D
SG 120 6074 Hexa vom Altländer Hof Waltraud Behrens Jork D
SG 121 6159 Ophelia von der Grafenburg Corinna Bähr Rehfelde D
SG 122 6341 Jolly v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
SG 123 6185 Darma della Genia Osca Gennaro Vassallo Ceppaloni (BN) I
SG 124 6297 Ultri vom Köriser See Ramona Schulz Groß Köris D
SG 125 6173 Janny van de Herdersfarm Petra Ossevorth Papenburg D
SG 126 6388 Prija von der Weißenburg Mareike Weber Rheda-Wiedenbrück D
SG 127 6386 Arijel's Arijel Jan Nielsen Lundby DK
SG 128 6338 Gaby v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
SG 129 6402 Ales vom Finkenschlag Katarzyna Leszczynska Lomianki PL
SG 130 6337 Issis v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
SG 131 6076 Tina vom Espiggut Christoph Karing Mehltheuer D
SG 132 6255 Ira vom Haus Dabbert Burghart Dabbert Oberkrämer D
SG 133 6199 Angie vom Klausener Grund Birgit Neuhaus Dülmen D
SG 134 6293 Priska della Valcuvia Luciano Musolino Cittiglio (Varese) I
SG 135 6410 Vac-Vagvölgyi Cendy Truszka Zsolt Vac H
SG 136 6340 Dulme v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
SG 137 6222 Trinity Asarko Lordana Grzegorz Okrasa Kalisz PL
SG 138 6322 Cathi vom Status quo Bernd Nagel Detmold D
SG 139 6186 Cara della Genia Osca Gennaro Vassallo Ceppaloni (BN) I
SG 140 6320 Mia vom Geixenhof Erwin Meyer Neuendettelsau D
SG 141 6093 Irina vom Leuchtertannenweg Markus Jost Pforzheim D
SG 142 6141 Lana v. Sante's Home Olav Ihrens Haastrecht NL
SG 143 6073 Hummel vom Altländer Hof Waltraud Behrens Jork D
SG 144 6409 Vac-Vagvölgyi Clio Truszka Zsolt Vac H
SG 145 6359 Emily Team de Nura Ariane Niermann Rietberg D
SG 146 6001 Joni Ianhoeve Yvonne Timman Bilthoven NL
SG 147 6145 Zita von der Dänischen Wieck Klaus Schult Kemnitz D
SG 148 6044 Finca vom Kirschental Karl Füller Werneck D
SG 149 6346 Ultra Villa dei Cedri Olimpio Ciciriello Andria (BA) I
SG 150 6162 Milly von Godalis Ernst Gehwolf Pilsting/Großköllnbach D
SG 151 6419 Choco vom Team Oasis Carolin Reinhardt Bochum D
SG 152 6362 Magic z Arnultovic Roman Janata Novj Bor CZ
SG 153 6177 Rena vom Martelsberg Bernd Nagel Detmold D
SG 154 6158 Finny van Noort Edzard Müller Moormerland D
SG 155 6252 Okira vom Gleisenauer Schloß Eva Mager Klein Köris D
SG 156 6017 Zentra zum Turmacker Josef Zintl Dürrlauingen D
SG 157 6350 Kimberly vom St.-Michaels-Berg Werner Zwiertz Beverungen D
SG 158 6021 Fenja von Bravour Matthias Roscheck Burscheid D
SG 159 6029 Fartuna v. Haus Schiran Igor Shiran Moscow RU
SG 160 6327 Jenny v. Loosbroekerhaus Peter Snijders Heerlen NL
SG 161 6090 Rebel v. Heralmaborg Albert H. Veenstra Rhede (Ems) Brual D
SG 162 6239 Xenia vom Westervenn Ralf Jürgens Schloß Holte-Stukenbrock D
SG 163 6050 Rana von Media Branko Baranja Schorndorf D
SG 164 6084 Vesta v.h. Boombos Simon J.M. Tak Wouwse-Plantage NL
SG 165 6147 Bavaria vom Kaiserstuhl Manolito Blum Freiburg D
SG 166 6112 Fini vom Hanneß Alfons Schwarz Mitteleschenbach D
SG 167 6151 Mary vom Almanach Kurt Ent Neumarkt D
SG 168 6376 Zita della Vignazzola Mario Perrone Meda (MI) I
SG 169 6392 Kamilla von der Kanisfluh Alois Faißt jun. Lingenau A
SG 170 6016 Edeltraud vom Bonauer Wald Dominique Riedl Altfraunhofen D
SG 171 6086 Birdie vom Rischebachtal Hans-Jürgen Raute Nudersdorf D
SG 172 6004 Naomi von Godalis Christine Klefisch Bornheim D
SG 173 6370 Quena vom Schloß Schubert Markus Gleiß Atzenbrugg A
SG 174 6296 Astana Lexi Julie Bridge Giltbrock,Nottg.NG16 2GB GB
SG 175 6133 Usina von der Piste Trophe Werner Kaiser Amberg D
SG 176 6005 Chelsea von der Seilschaft Ulrike Schmidt Essen D
SG 177 6364 Neva vom Moorbeck Roberto Amadio Gavignano I
SG 178 6299 Pervin von Sadaghiani Emir Ali Sadaghiani Istanbul TR
SG 179 6031 Oxy von Godalis Matthias Büffel Reifenberg D
SG 180 6125 Frida del Ceresio Enrico Menniti Brusimpiano (VA) I
SG 181 6088 Sandy vom Rauhtal Helmut Sturm Rothenberg D
SG 182 6081 Pia von Godalis Ernst Spielberger Wallersdorf D
SG 183 6097 Quitte vom Drömlingsrand Peter Tempel Wolfsburg D
U 1 6121 Ibiza von Oasis Stefano March Castrop-Rauxel D
U 2 6091 Rommy v. Heralmaborg Albert H. Veenstra Rhede (Ems) Brual D
U 3 6307 Samira vom Lärchenhain Klaus-Dieter Wohlfahrt Straelen D
U 4 6100 Ruby vom Praester-Land Heinz Leuker Emmerich D
U 5 6014 Panja vom Koppenbrünnele Martin Schmitz Rheinau-Linx D
U 6 6129 Albany vom Gollerweiher Jose Manuel Machado Ferreira Argivai P
U 7 6099 Shanell vom Praester-Land Heinz Leuker Emmerich D
U 8 6204 Odette v. Liedehof Andre Vrijbloed Halfweg NL
U 9 6210 Quasy von Ducati Maik Robrahn Breitscheid D
U 10 6401 Wiza v. Haus Tchorz Miroslav Tchorz Wisznia Mala PL
U 11 6171 Vac-Vagvölgyi Cita Takaos Ferenc Pecs H
U 12 6412 Lamerica di Chiaromantello Sabrina Bottigelli Busto Arsizio (BV) I
U 13 6292 Dora du Domaine du Parc Bruno Trentenaere Hebuterne F
U 14 6303 Madina vom FREESE LAND Bernd Freese Melle D
U 15 6400 Wendy vom Zellwaldrand Ralf Wiesner Striegistal D
U 16 6335 Tabata von Athaba Thorsten Helmer Rheine D
U 17 6128 Dany du Val D'Anzin Daniel Henner Sainte-Croix-En-Plaine F
U 18 6411 Aries van Bommelswaard Arie van Geffen Velddriel NL
U 19 6334 Tyra von Athaba Heinrich Schlautmann Emsdetten D
U 20 6213 Diana vom Rumbachtal Budiman Salihin Wetter D
U 21 6101 Queen vom Praester-Land Heinz Leuker Emmerich D
U 22 6140 Xenia v. Haus Christa Erich Bösl Schwandorf D
U 23 6258 Margman Ultima Thule Margit Kuusman Raplamaa EF
U 24 6063 Una vom Team Zellwaldrand Nancy Herms Großsteinbach D
U 25 6181 Dana du Domaine du Parc Bruno Trentenaere Hebuterne F
U 26 6192 Zada von der Zenteiche Frank Müller Gäufelden/Öschelbronn D
U 27 6189 Gabi von Modithor Umberto Lazzarotto Dorn-Dürkheim D
U 28 6311 Dezi Apo Feni Sven Dittrich Frankenthal D
U 29 6247 Waika vom Winnloh Anton Tepling Recklinghausen D
U 30 6144 Tosca vom Höchstadter Wehr Nadine Herzing Höchstadt D
U 31 6418 Brandy von der Rheinhalle Giancarlo Locatelli Usmate Velate (Milano) I
EZ 0 6413 Lana vom Leithawald Erich Ehrenhofer Wöllersdorf A
EZ 0 6319 Bala vom Holtkämper Hof Jörg Niedergassel Bielefeld D
EZ 0 6020 Queen von der Stadt Mosbach Michaela Schwörer Ettenheim D
EZ 0 6139 Vora vom Fiemereck Martin Steffen Kirchlengern D
EZ 0 6396 Ombra delle Colonne D'Ercole Gaetano Cerreto Marcianise (CE) I
EZ 0 6336 Italia vom Welsetal Klaus Oelmeyer Ganderkesee D
EZ 0 6397 Luna v. Sante's Home S. E. J. Teer-de Droog Zuid Scharwoude NL
EZ 0 6250 Verona vom Fiemereck Martin Steffen Kirchlengern D
EZ 0 6194 Olina vom Holtkämper Tor Klaus Niedergassel Gütersloh D
EZ 0 6138 Vaby vom Fiemereck Martin Steffen Kirchlengern D
EZ 0 6049 Ranni von der Waterkant Johannes Park Ostrhauderfehn D
EZ 0 6035 Nelly von Godalis Uday Jani Südlohn D
EZ 0 6306 Nora di Casa Giovannini Massimo Giovannini Motteggiana I
EZ 0 6220 Xi von Lentulo Hanno Möller Templin D
EZ 0 6080 Larissa von der Wiehenallee Ruth Rose Versmold D
EZ 0 6132 Babette vom Hof Aragorn Thorsten Tuchscheerer Moormerland-Neermoor D
EZ 0 6045 Isa von der Rodbaude Enrico Kieslich Dorndorf D
EZ 0 6071 Henjy Mont d'Osiris Dino Scubla Sambreville B
EZ 0 6280 Pisa delle Tamerici Salmastre Paola Rossi Fiumicino (Roma) I
EZ 0 6036 Lotte von Godalis Thomas Jankowski Bochum D
EZ 0 6198 Alexa vom Prinzenrain-Team Christian Luka Siegburg D
EZ 0 6264 Venus di Zenevredo Flaviano Messina Castellammare di Stabia (NA) I



« wróć