Ales Finkenschlag - Zwyciężczyni Młodzieży na wystawie w Warszawie (Wólka Kozodawska)

../rep/photos/thumbs/efdb988b151d406425ba4dfe8aabccf6.jpg
../rep/photos/thumbs/67c1c853f03534db6295f8152828842d.jpg
../rep/photos/thumbs/2538c1918808c9141bede639686ab7b1.jpg
 

Nasza suczka Ales vom Finkenschlag zdobyła pierwsze miejsce na wystawie Owczarkarskiej w Wólce Kozodawskiej, o/Warszawa.

ZDJĘCIA:
http://picasaweb.google.pl/HexenlandGS/WYSTAWA#
http://picasaweb.google.pl/fotki.wystawa.on

WYNIKI WYSTAWY
PSY
Sędzia: Marek Czerniakowski

Klasa szczeniąt

1 wo VILI Naujavilnietis (GERAFIN v. Holtkamper See –YANA v.d. Elfendeinschucht) hod. i wł. Wadim Scepkin
2 wo BORYS Dobrzyków (VICTOR v. Zellwaldrand – INIJA v. Zellwaldrand) hod. i wł. Bernard Famuła
3 wo TUBORG Tensor (VEGAS du Haut Mansard - EFENDI v. Frankengold) hod. i wł. Joanna i Adam Domańscy
4 wo NORD Thunder Poland (ENZO v. Fichtenschlag Zwinger - AXA Dlha Roven) hod. T. Pazdan, wł. Krzysztof Barski
5 wo Brawos Bis (FCI) OSKAR (ARMANI z Peletonu Skorpiona - Brawos BESSY) hod. J. Falkiewicz, wł. Artur Szymanowicz
6 wo Al-grom NORIK (MARKUS v. Status Quo – Al-grom AMBER) hod. i wł. Marzena i Mirosław Zawiślak
7 o ATOS z Hordy Kajetana (NERO z Weselskiej Zagrody – HULA z Weselskiej Zagrody) hod. J. Kamiński, wł. Józef Bednarek

Sędzia: Albrecht Woerner

Klasa młodzików

1 bdb LEXUS Redstar (Ingodds AGASSI – RIMINI Asarko Lordana) hod. W. Łodziński, wł. Jarosław Pakoca
2 bdb KOMANCZ Weź Go Czart (NEVIL v. Contra-LIMA Weź Go Czart), hod. R. Majchrzak, wł. Agnieszka Żmudzka

Klasa młodzieży

1 bdb Al-grom KIMON (ZAMP v. Thermodos – Al-grom ABIGAIL) hod. i wł. Marzena i Mirosław Zawiślak
2 bdb CARLOS Amax (ILBO vom Holtkamper See - ALEXA z Krzywego), hod. i wł. Sławomir Potaś
3 bdb ASKO Mavic Poland (QUENN Locher Weg – PATRISIA Mavic) hod. K. Dobrzański, wł. Grzegorz Koziara
4 bdb BORYS House Guard (KWANTUM v. Klostermoor–EVITA Topolowy Zaułek), hod. i wł. Arkadiusz Zajma
5 bdb FANTO ze Wzgórza Palatynu (YEN v. Bierstadter Hof - CHANELL v. Frankengold), hod. i wł. Mateusz Wilczek
6 bdb BANDI Pa-Ku (RITMO vom Arlett - TAII Woj-Bas), hod. G. Szczęsny, wł. Szczęsny G., Sobczak Z.
7 bdb ALAN z Trojańskiego Lasu (FLASCH vd Zomerdijkslanden - LENA z Trojańskiego Lasu), hod. i wł. Zbigniew Stępski,
8 bdb XARO ze Skalnego Wzgórza (DIGGER Elzmundungsraum – FINA ze Skalnego Wzgórza) hod. G. Jureczko, wł. Bartłomiej Szcześniak

Klasa juniorów

1 bdb ANDO Animar (OTTO v. Haus Yu – LIZA Animar) hod. J. Ciechan, wł. J. Ciechan, P. Kulczyński
2 db AXEL ze Stróżanej Zagrody (SAXO z Kojca Holan – HALDI Ogród stefana ) hod. J. Janiak, wł. Maciej Dranicki

Sędzia Marek Czerniakowski

Klasa otwarta

1 dosk BAJK z Więcborskiej Doliny (EIKO Stan-Lech - UZI Stan-Lech) hod. L.Bardoński, wł. Michał Ratajczak
2 dosk WATZ v. Schaumbergerland (XANO v. Finkenschlag - POLARA v. Schaumbergerland), hod. H. Gerber, wł.J. Biegas, J. Warszawski
3 dosk BAX Asarko Lordana (ROYAL Asarko Lordana – WINONA Asarko Lordana) hod. g. Okrasa, wł. Jacek Trzęsowski

Sędzia Albrecht Woerner

Klasa użytkowa

1 dosk MERCURY Amfitrion (SIRIO della Real Favorita - EVITA Amfitrion), hod. K.A. Struk, wł. Beata Kalisz, Nina Novik Ivanovna
2 dosk RAPTORS Asarko Lordana (PAKROS d’Ulmental - RA Asarko Lordana), hod. G. Okrasa, wł: Grzegorz i Piotr Pilc
3 dosk DRUG v. Zellwaldrand (MAESTRO v. Osterberger Land -CONNY v. Haus Portofino) hod. R. Wiesner, wł. Bernard Famuła
4 dosk DUKE Bauhofer Land (ARAK Frankengold – TRIXI Bauhofer Land) hod. S. Gappa, wł. Marcelina Kaftan
5 dosk AVRO z Domu Nauczyciela (ERASMUS van Noort - EMI z Domu Nauczyciela) hod. P. Grzędzicki, wł: Łukasz Malinowski
6 dosk URI Kabi (APOLL Hartis Bohemia - ANY Dlha Roven), hod. S. Stelmach, wł. Andrzej Golowicz

SUKI

Sędzia Marek Czerniakowski

Klasa szczeniąt

1 wo ROXI Kalupus ( MARKUS v. Status Quo - IVANA Kalupus) hod. M. Barjak, wł: Barjak Magda, Rolnik Roman
2 wo TOOTSIE Tensor (VEGAS du Haut Mansard - EFENDI v. Frankengold) hod. J.A. Domańscy, wł.: Radosław Rokitka
3 wo CHELSEA z Mareckiego Stawu (TROY v. Hutberg – BISTA z Mareckiego Stawu) hod. i wł. Andrzej Formicki
4 wo UNGANA Tensor ( FURBO degli Achei – WILMA Tensor) hod. J.A. Domańscy, wł. J.A. Domańscy, K. Sievers
5 wo ULTIMA Tensor ( FURBO degli Achei – WILMA Tensor) hod. J.A. Domańscy, wł. Renata Horzela
6 wo ANDZIA Rodiaz (ORBIT Rodiaz – SIGMA Rodiaz), hod. P. Szkalski, wł. Piotr Bednarek
7 wo BRENDY z Hetmańskiej Sfory (? - ? ) hod. i wł. Halina Szewczyk
8 wo ŁAJKA Nova Langfuhr (ENZO vom Fichtenschlag Zwinger - BLUE z Mylnej Gromady), hod. P. Dykowski, wł. Krzysztof Barski
dyskw. BRITANYA Naujavilnietis (GERAFIN v. Holtkamper See –PAMI v. Holtkamper See) hod. i wł. Wadim Scepkin

Sędzia Albrecht Woerner

Klasa młodzików

1 bdb ZINA De-Bes (DUX de Cuatro Flores - NEGRA De-Bes) hod.i wł. Ryszard Kłapkowski
2 bdb PUMA Naujavilnietis (GERAFIN v. Holtkamper See – DORA v. Frankengold) hod. i wł. Wadim Scepkin
3 bdb MILI Asarko Lordana (BRAVOS v. Steffen Haus – RA Asarko Lordana) hod. G. Okrasa, wł. G. Okrasa, A. Krzak
4 bdb PLANTA Naujavilnietis (GERAFIN v. Holtkamper See – DORA v. Frankengold) hod. i wł. Wadim Scepkin
5 bdb ISA Ciech-Maz (MAGNUM v. Kolbengub – HAYA v. Batu) hod. Z. Olszewski, wł. Łukasz Przybyłowicz

Sędzia Marek Czerniakowski

Klasa młodzieży

1 dosk Zw. Mł. ALES vom Finkenschlag (ZITO v. Steckenpferd - Conbhairean LINZI), hod. H.P. Fetten, wł: Katarzyna Leszczyńska
2 dosk WENDY v. Zellwaldrand (AREX v. Haus Neoplantum - MADONNA v. Zellwaldrand) hod. R. Wiesner, wł. Aleksandra Kozłowska
3 dosk Brawos Bis MARYLA (CEDRIC vom Amur _ Brawos Bis BUFFY) hod. i wł. Falkiewicz Justyna
4 dosk SISI Kabi (NIKO Kabi - CIRRA z Lintichu) hod.i wł. Sławomir Stelmach
5 dosk ILANKA z Krzywego (ILBO v.Holtkamper See – HARA v.Team Fiemerck ) hod i wł. B.Kalisz
6 dosk MIKA z Weselskiej Zagrody (MAGNUM zun Kolbengus - AGA z Weselskiej Zagrody), hod. B. Weselski, wł. Kazimierz Komorowski
7 dosk KESI Kamabeda (OTTO v. Haus Yu – BIANKA Texa) hod. i wł. Dariusz Więckowski
8 dosk WERA v. Klostermoor (TYSON v. Kottersbusch – HANNI v.d. Waldgraben) hod. B. Norda, wł. Henryk Kiełbasa
9 bdb TANITA Asarko Lordana (VEGAS du Haut Mansard – WINONA Asarko Lordana) hod. G. Okrasa, wł. Karol Chęciński
10 bdb BIRA Pa-Ku (RITMO vom Arlett - TAII Woj-Bas), hod. G. Szczęsny, wł. Szczęsny G., Sobczak Z.
11 bdb BOOGIE Geslander (NERO z Trojańskiego Lasu – FOXI Geslander) hod. i wł. Bożena Reisch
12 bdb SAVI Hexenland (SHARK Geslander – HEKSA Geslander) hod. K. Leszczyńska, wł. B. Kalinowska, T. Kalinowski
13 bdb ALIS z Leśnego Justynowa (DUX de Cuatro Flores - DONA Skania) hod. S. Lisowski, wł. Marek Tymiński
14 bdb DEBRA Dream Dog (INDUS Mis-Maz – JASMIN Patland II) hod. P. Michalak, wł. Kamil Gawin

Klasa juniorów

1 dosk CWC VINETA-VENDETTA Tensor (SONY de Jardins du Peyrou – WILMA Tensor) hod. J.A. Domańscy, wł. Agnieszka Tiahnybok
2 dosk VIANA Tensor (SONY de Jardins du Peyrou – WILMA Tensor) hod. J.A. Domańscy, wł. Agata Niemyska-Buczek
3 dosk IRA De-Marko (SAXO z Kojca Holan – ABI De-Marko) hod. M. Dmochowski,wł. M. Dmochowski, P. Pałuba
4 dosk AKSIE spod Gichty (INDO Stary Samotar – DEBI Wierny Druh) hod. A. Głowacki, wł. A. Głowacki, A. Głowacka
5 dosk TAJGA De-Bes (KASTOR v. Holtkamper Hof - NEGRA De-Bes) hod. i wł. Ryszard Kłapkowski
6 dosk ROTKAPPCHEN z. Worringer Rheinaue (IMMO v.d. Werther-Muhle – VENUS z. Worringer Rheinaue) hod. B. Itter, wł. Monika Szczepaniak
7 dosk COCA Nova Langfuhr (WESLEY Trafalga – ANGIE Trafalga) hod.i wł. Paweł Dykowski
8 dosk ARIKA Reskala (DRAGO Kamabeda – ALMA Kamabeda) hod. I wł. Zbigniew Atlak
9 dosk BONITA vom Team Arlett (Mischaland's JOAQUIN – OMERTA zur Worrnger Rheinaue), hod. M. van Dorssen, wł. E, Serwa, G. Szczęsny
10 dosk INGA Rus-Land (VAX von der Kupferhalde, ROXI De-Marko) hod. G. Ciesielska-Rudasz, wł. Monika Szczepaniak
11 bdb LUNA Mis-Maz (INDUS Mis-Maz – DIORA), hod. W. Federak, wł. Magdalena Trzcińska
12 bdb AFRA ze Słomkowa (LUCCA v.d. Moritzburg – BEJSZA BeAnd) hod. M. Galus, wł. Janusz Rowiński

Klasa otwarta

1 dosk DODA Eskorta (YANGO Tensor – ISKRA Eskorta) hod. M. Gietka, wł. Anna Tkacz
2 dosk ELVIRA Accord (LAUSER v. Emkendorfer Park – CIRA Accord) hod. J. Wawrowski, wł. J. Barcikowski, B. Wawrowska
3 dosk NIPSU Meryka (LESKO Dlha Roven – MERY Kamabeda), hod. J. Miłkowski, wł. Marzenna Lemiec-Brzóska
4 dosk AFERA Kamabeda (MAX Kamabeda – NORA Kamabeda) hod. D. Więckowski, wł. Katarzyna Chonchera
5 bdb TOSHIBA v. Noort (MAESTRO v. Osterberger Land – TEBA de la Ferme Malgre L’eau) hod. E. Muller, wł. A. Szyptur, K. Wojciechowski
6 bdb NEGRA DIANA Rus-Land (VAX von der Kupferhalde, ROXI De-Marko) hod. G. Ciesielska-Rudasz, wł. Grzegorz Okwieciński

Sędzia Albrecht Woerner

Klasa użytkowa

1 dosk CWC LAYLA Amfitrion (IDOL v. Holtkamper Hof - EVITA Amfitrion), hod. K.A. Struk, wł. Beata Kalisz, Nina Novik Ivanovna
2 dosk FEGA De-Bes (KASTOR v. Holtkamper Hof – JALKA De-Bes) hod. R. Kłapkowski, wł. R. Kłapkowski, P. Einfalt
3 dosk BISTA z Mareckiego Stawu (VAX v.d. Kupferhalde - OPRAH De-Marko) hod. i wł. Andrzej Formicki
4 dosk BAJKA Kamabeda (MAX Kam,abeda – ARIKA Habart) hod. D. Więckowski, wł. Magdalena Atiah
5 dosk INIJA v. Zellwaldrand (MATSCHO v. Zellwaldrand – ORLA v. Feuermelder) hod. R. Wiesner, wł. Bernard Famuła

Klasa championów

1 dosk KIM v. Lichtetal (XENO Elzmundungsraum – FINA Lichtetal) hod. S. Kulbel, wł. Zygmunt Miazek

Klasa weteranów

1 dosk EVI Mis-Maz (BAIK v. Domenica – ROMA z Beroliny) hod. W. Federak, wł. Justyna Falkiewicz

 

« wróć