Debiut na Wystawie Klubowej w Belgii

../rep/photos/thumbs/7c4dead1fc05c4485ab90b3c5f31e77f.jpg
../rep/photos/thumbs/2afbd6cf3621c754612254b2fe84c7ab.jpg
../rep/photos/thumbs/8f62ff450d73debf0272deada2ae4bb3.jpg
 

Nasze szczenięta z sukcesem zadebiutowały na Wystawie Klubowej w Belgii. Vegas Hexenland – syn naszej Yade  konkurencję zakończył na miejscu drugim, za synem Furbo Degli Achei - Daltonem la P’Tite Flore. Za Vegasem był syn Quenna Loher Weg - Hobby vom Haus Santo. Sędzia podkreślał trudny wybór zwycięzcy i wspaniałe wrażenie, pigment oraz kolor Vegasa, który rzeczywiście przykuwa uwagę.

Konkurencja suczek sędziowana przez T.Thibauta z udziałem naszej dziewczynki Ales vom Finkenschlag zakończyła się jej zwycięstwem. Aleska pokazała się przepięknie. Jej wystawowy debiut to I-wsza lokata w konkurencji dziesięciu suczek. Pokonała bezpośrednio córkę Kwantuma Klostermoor – Holly vom Welsetal i sklasyfikowaną na trzeciej pozycji Hananas du Parc a Mitrailles po Cedricu von Amur.

Najważniejszą konkurencję suk klasy użytkowej nasza Yade vom Finkenschlag zakończyła na miejscu piątym, otrzymując tytuł V2. Na trzech pierwszych miejscach znalazły się córki Pakrosa d’Ulmental: VA1.Lyra vom Radhaus, VA2.Dara vom Murrtal i VA3.Faye Santamar. Na czwartym miejscu uplasowała się córka Esko Danischen Hof – Navel v.d. Grafenburg i na piątym Yade vom Finkenschlag po Zampie Thermodos, dalej były 6. Ashley v.d. Ybajo Hoeve, 7. Fiamma di Val sant’anna, 8. Bora Bora des Hautes Briffauts, 9. Guffy du Clan de Gladiateur, 10.Nana Casselswald i 11. Honey vom Dakota. Bardzo jesteśmy szczęśliwi z takiego wyniku.

Kolejnego dnia  17.08.2008 Yade wystąpiła na Wystawie w Wolfsburgu w klasie użytkowej. I ten dzień okazał się dla nas szczęśliwy. Yade znalazła się w ścisłej czołówce. Konkurencję zakończyliśmy na czwartym miejscu z oceną doskonałą. Pierwsza była Vienna Heinrichplatz po Ingoddsie Agassi. 

« wróć