Świerklaniec - Wystawa Owczarków Niemieckich i nasze super pozycje

../rep/photos/thumbs/ddf71b08a5fe9075c03174500b4c301e.jpg
 

Udział w wystawie w Świerklańcu to już niemalże obowiązek dla każdego owczarkarza w Polsce. Piękny park pałacowy, miła atmosfera i bardzo dobra obsada sędziowska to atuty, dla których warto przejechać kilkaset kilometrów. W tym roku klasy psów sędziowali Frank Goldlust, Joachim Stiegler (sędziowie SV) i Krzysztof Dobrzański. My na wystawie zaprezentowaliśmy nasze suczki - w klasie juniorów FURBĘ Hexenland i w kalsie użytkowej FRAYĘ Farbenspiel. Obie nasze suczki spisały się doskonale, Furba zajęła lokatę czwartą, a Fraya na kolejnej z rzędu wystawie, zaprezentowała się oszałamiająco, zdobywając  tytuł ZWYCIĘŻCZYNI KLASY UŻYTKOWEJ - najważniejszej i najbardziej prestiżowej klasy na każdej wystawie ON.


I-wsze miejsce - FRAYA vom Farbenspiel
Córka Bravosa i Shakiry - FRAYA Farbenspiel w ringu


Radość po zwycięstwie


CÓRKA FURBO i NACHTIGALL - FURBA Hexenland


Sędzia podkreslił wspaniały pigment i kolor naszej córki Furbo. Na zdjęciu na pozycji 4tej FURBA HEXENLAND omawiana w ringu po zakończeniu konkurencjiFURBA HEXENLAND W RINGU

Poza suczkami będącymi naszą własnością, zaprezentowałam także dziewczynkę i chłopca z hodowli Amax, będącej własnością Sławka Potasia. Uroda tych maluszków, jak i ich lokaty w klasie szczeniąt, były dla mnie ogromnym powodem do dumy, bowiem urodziły się one z wyhodowanej u nas - NAOMI Hexenland (siostry utytułowanych NEBRASCKI i NEGRY z miotu po VANOSIE van Noort). Napawa to ogromnym optymizmem na przyszłość, bowiem dobra linia matek, to według mnie podstawa sukcesu każdej hodowli. Tak więc GRAMMY Amax wygrała bardzo liczną klasę szczeniąt, a GARET zajął trzecią lokatę.


I-wsze miejce klasa szczeniąt - córka Dollara i Naomi Hexenland - Grammy Amax


III-cie miejsce klasa szczeniąt psy - brat VV1 GRAMMY - GARET Amax

Prezentowaliśmy również psa i suczkę długowłose, będące właśnością naszej koleżanki Magdaleny Trojanowskiej. Bardzo piękny ZOTTEL Frankengold zajął drugą lokatę w klasie otwartej z oceną doskonałą, a prześliczna i zwariowana YACKI Butjenter Land była czwarta.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z pozycji naszych psów i jak po każdym sukcesie zmotywowani do jeszcze cięższej i lepszej pracy z naszymi psami. Przed nami przyszłość naszych maluchów. Mamy przepiekne szczenięta (po najwspanialszym i najukochńszym dla nas psie ZELLO :) po Nachtigall, Hinie i Ales. Wierzymy, że będą one dla nas powodem do dumy w przyszłości.

 

« wróć